TOP 22 sale weselne w zachodniopomorskim

Hej, mam na imię Albert i oprowadzę Cię po salach weselnych w województwie zachodniopomorskim.

Postaram się przedstawić Ci miejsca najciekawsze, najbardziej klimatyczne oraz te warte uwagi. Nie chcę skupiać się tylko na tych “najpopularniejszych”.

Jako fotograf ślubny z okolic Szczecina, szczególnie często fotografuję właśnie w tych miejscach. Stąd moja subiektywna ocena na temat poniższych miejsc na pewno zainspiruje Cię i podsunie pewne rozwiązania. Ułatwiające jednocześnie wybór i organizację Waszego wesela. Zrób sobie kawę, usiądź wygodnie i wczytaj się w poniższy artykuł korzystając z mojej wiedzy zdobywanej latami. Planujecie wesele? Przyjrzyjmy się najpiękniejszym salom weselnym w zachodniopomorskim!

Sale weselne zachodniopomorskie

W województwie zachodniopomorskim mamy mnóstwo pięknych miejsc na wesele o przeróżnej stylistyce. Możemy przebierać w domach weselnych, folwarkach, rustykalnych młynach, dworkach, pałacach, szklarniach i na eleganckich salach weselnych glamour kończąc. Możemy zorganizować wesele w plenerze na ogrodzie danej sali lub wybrać salę, w której będzie możliwość wyprawienia naszego wesela nad morzem. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i zasobność portfela. Przejdźmy teraz do omówienia tych miejsc.

Polecane sale weselne w zachodniopomorskim:

 • Hotel Mały Młyn w Stargardzie
 • Młyn nad Starą Regą w Tarnowie
 • Dworek nad Regą w Nowielicach
 • Dworek Kulice
 • Dworek Hetmański
 • Dworek Szczere Pole
 • Dworek Bukowy Park
 • Pałac w Krzymowie
 • Hotel Bursztynowy Pałac
 • Zamek w Pęzinie
 • Pałac Manowce
 • Pałac w Rymaniu
 • Hotel Podewils Zamek w Kręgu
 • Folwark w Plenerze
 • Folwark Wirówek
 • Pensjonat W Sam Las
 • Marena Wellness & Spa
 • Pod Dobrym Aniołem w Rekowie
 • Leśny Dom w Barlinku
 • Hotel Vulcan w Szczecinie
 • Pensjonat Zielone Wzgórze w Lipianach
 • Dom weselny Gracja w Żukowie

Młyny na wesele w Zachodniopomorskim

Hotel Mały Młyn w Stargardzie

Zacznijmy od tej sali gdyż jest to w tej chwili “najświeższa” sala weselna w zachodniopomorskim. Wybudowana w tym roku – 2021 – więc wszystko jeszcze pachnie świeżością. Hotel Mały Młyn widnieje na mapie sal weselnych od kilku lat. Jednak właśnie w tym roku poszerzyli swoją działalność budując na tyłach hotelu piękną weselną szklarnię. Wygląda obłędnie, szczególnie po zmroku gdy zapalą się światełka dodające klimatu temu miejscu.

Ślub w hotelu Mały Młyn można wyprawić na 120-130 osób. Miejsce to posiada dużą bazę noclegową i możliwość organizacji ślubu cywilnego w ogrodzie. Wszystko więc macie na miejscu co pozwala zaoszczędzić dużo czasu i stresu związanego z przejazdami między jednym punktem, a drugim oraz poszukiwaniem noclegu dla gości weselnych.

Sam wystrój sali to klimat loftowy, rustykalny … lekko zmieszany ale dzięki temu takie sale jak ta, idealnie nadają się pod dekoracje sal weselnych prawie każdego rodzaju. W szklarni wyznaczone są miejsca siedzące, które można zagospodarować stołami okrągłymi lub prostokątnymi, natomiast parkiet znajduje się w przedzielonym ścianą pomieszczeniu. Z jednej strony ogranicza to hałas dobiegający z sali, z drugiej jednak w żaden sposób nie ogranicza kontaktu wzrokowego z “tancerzami” : )

Zobaczcie kilka zdjęć z tego miejsca poniżej, a całą realizację możecie obejrzeć w artykule – Wesele w Hotelu Mały Młyn.

dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim
hotel Mały Młyn Stargard
mały młyn stargard wesele
hotel Mały Młyn Stargard
hotel Mały Młyn Stargard
hotel mały młyn stargard
hotel mały młyn stargard

Młyn nad Starą Regą w Tarnowie

Kolejny Młyn w naszym zestawieniu, ale już ostatni. To kolejne piękne miejsce na mapie sal weselnych w zachodniopomorskim, ale wystrojem i klimatem trochę innym niż wspomniany Młyn z początku artykułu. W tym przypadku mamy do czynienia z salą położoną daleko od miejskiego zgiełku. Młyn nad Starą Regą położony jest między lasami i jeziorami. Bardzo spokojne i urokliwe miejsce. Wszystko pięknie ze sobą współgra i komponuje.

Młyn nad Starą Regą oferuje bardzo dużą bazę noclegową (pokoje dla 78 osób) oraz ogromną wręcz salę weselną mogącą pomieścić do 200 osób. Możemy wyprawić ceremonię w plenerze pod tamtejszą gruszą bądź wziąć ślub kościelny w pobliskiej miejscowości oddalonej o 10-15 minut drogi samochodem, albo w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Wisienką na torcie jest przemiła obsługa i świetni właściciele. Pyszne jedzenie i ogromny ogród na którym miło spędzają czas nasi goście weselni.

Poniżej kilka fotografii z tego miejsca, a całą realizację możecie zobaczyć we wpisie: Wesele w Młynie nad Starą Regą

sale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimMłyn nad Starą Regą koniewesele w Młynie nad Starą Regądom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimMłyn nad Starą Regą tarasnapis MIŁOŚĆ w Młynie nad Starą Regą

Dworki na wesele w woj. Zachodniopomorskim

Dworek nad Regą w Nowielicach

Dworek nad Regą to sala weselna położona w zachodniopomorskim w miejscowości Nowielice . To bardzo klimatyczne i szykowne zarazem miejsce. Pokoje i zewnętrzny wygląd przypominają trochę Młyn w Tarnowie, jednak sama sala weselna jest już trochę bardziej nowoczesna. Dzięki temu, dekoracjami można dostosować ją do przeróżnych klimatów weselnych. Od eleganckiego po rustykalny.

W ofercie nie mogło zabraknąć oczywiście ślubu cywilnego w ogrodzie, który pięknie komponuje się z dużym, zadbanym terenem oraz dworkiem w tle, który będzie pięknie wyglądał w czasie ceremonii.

Jest to także kolejna sala weselna z noclegami w zachodniopomorskim. Do dyspozycji mamy dużą bazę noclegową dla swoich gości weselnych oraz szeroki wachlarz atrakcji wypoczynkowych.

Jeżeli chcecie obejrzeć przykładowy reportaż z tego miejsca, koniecznie zajrzyjcie do wpisu WESELE W DWORKU NAD REGĄ NATALII I MIŁOSZA

sale weselne zachodniopomorskiesale weselne z noclegami zachodniopomorskiesale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskie

Dworek Kulice

Kolejnym miejscem jest Dworek Kulice. Do niedawna w posiadaniu Uniwersytetu Szczecińskiego, teraz w rękach osoby prywatnej, która organizuje w tym miejscu także wesela. Szczerze mówiąc myślałem, że wiem o wszystkich salach weselnych w zachodniopomorskim, ale w tym roku moja wiedza została poddana próbie i wylądowałem na ślubie właśnie w Dworku Kulice koło Nowogardu. Uwielbiam takie miejsca. To kolejna propozycja godna uwagi dla osób, które lubią klimatyczne miejsca z duszą i urokiem.

W porównaniu z pozycjami, które omawialiśmy powyżej, Dworek Kulice różni się od nich zupełnie. To miejsce ma swój indywidualny klimat i ciężko porównać go do którejkolwiek z sal weselnych z tego artykułu. Najlepiej będzie, jeśli zobaczycie go po prostu na poniższych fotografiach.

W ofercie mamy oczywiście bazę noclegową na około 60 osób oraz możliwość organizacji ślubu cywilnego zarówno w ogrodzie jak i sali w środku, gdyby pogoda raptem nie dopisała. Sama sala weselna pomieści około 120 osób.

Zapraszam Was również do obejrzenia reportażu ślubnego z tego miejsca zatytułowanego WESELE W DWORKU KULICE GOSI I MARCINA

dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne z noclegami zachodniopomorskiesale weselne zachodniopomorskie

Dworek Hetmański

Bardzo eleganckie miejsce, z bogatymi zdobieniami zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Piękny zadbany ogród na którym możemy wyprawić również ślub w plenerze. To sala weselna w zachodniopomorskim, którą zdecydowanie można polecić osobom lubiącym taki właśnie styl, jaki możecie zobaczyć na poniższych fotografiach. Dworek Hetmański położony jest w wiosce Koszewko, około 30-40 min drogi od Szczecina i około 10-15 od Stargardu.

Dworek Hetmański w Koszewku posiada w swojej ofercie sporą bazę noclegową dla swoich gości weselnych.

Przykładową realizację reportażu z tego miejsca możecie zobaczyć we wpisie WESELE W DWORKU HETMAŃSKIM.

dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskiesale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim

Dworek Szczere Pole

Dworek Szczere Pole to sala weselna w klimacie staropolskiego, wiejskiego domu. Dawne, świetnie zachowane elementy konstrukcyjne połączone z naturalnym wystrojem, tworzą klimat niespotykany w zwykłych domach weselnych w zachodniopomorskim. Bardzo urokliwe miejsce otoczone polami, lasami i jeziorami.

W swojej ofercie Dworek Szczere Pole posiada:

 • bazę noclegową na 20 osób
 • możliwość zorganizowania ślubu plenerowego
 • możliwość zorganizowania ślubu wielodniowego!
 • namiot imprezowy o pow.300m2 z drewnianą podłogą
 • apartament dla młodej pary
 • wszystko okraszone pięknymi stylowymi dodatkami

Brzmi i wygląda zachęcająco, prawda? Koniecznie odwiedźcie ich stronę internetową aby na własne oczy zobaczyć realizacje ślubne z tego miejsca.

Dworek Bukowy Park

Dworek ten jest nową konstrukcją wybudowaną jako nowa budowla i nie posiadająca głębszej historii. To znaczy, że mamy tutaj do czynienia z nowoczesnym dworkiem, nawet bardziej eleganckim niż klimatycznym. Wnętrze jest jasne, eleganckie i przestronne. Wesela w Dworku Bukowy Park organizowane są nawet na 200 osób.

Położony jest w Szczecinie, w samym sercu Puszczy Bukowej. Pary Młode do dyspozycji mają Salę Balową, Salę Szklaną oraz Werandę. W Dworku Bukowy Park zorganizować możecie także ślub cywilny w plenerze.

Koniecznie odwiedźcie ich stronę WWW aby zobaczyć przykładowe realizacje i zapoznać się z bardziej szczegółową ofertą.

Pałace i zamki na wesele w woj. Zachodniopomorskim

Pałac w Krzymowie

To pierwszy pałac w naszym zestawieniu. Poniżej znajdziecie kilka fotografii z Pałacu w Krzymowie mojego autorstwa, ale koniecznie po przeczytaniu tego artykułu odwiedźcie ich stronę na FB aby zobaczyć ich wszystkie realizacje. To kolejna niesamowita sala weselna w zachodniopomorskim warta uwagi!

Pałac w Krzymowie to konstrukcja sięgająca lat 1824-1830. Na terenie dworu znajduje się ogromny park w stylu angielskim o powierzchni 5,7 ha.

Wesela w Pałacu organizowane są w środku na sali lub w namiocie postawionym obok budynku. Mniejsze przyjęcia wyprawiane są w położonych obok konstrukcjach, które są pozostałościami po dawnych budowlach, a odpowiednio przystrojone tworzą niesamowity klimat!

Pełną realizację z Pałacu w Krzymowie mojego autorstwa możecie obejrzeć w poście – Wesele Marty i Dawida w Pałacu w Krzymowie.

dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne z noclegami zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskie

Hotel Bursztynowy Pałac

Ten Hotel jest miejscem tak zjawiskowym, że pomimo odległości od mojego miejsca zamieszkania byłem tan już kilkukrotnie na samej sesji poślubnej. Hotel Bursztynowy Pałac to sala weselna, która posiada piękne wnętrze iście pałacowe. Rozchodzi się w nim niesamowicie światło z zewnątrz. Klimat jest niesamowity. Do tego ogromny ogród z którego mogą korzystać Wasi goście weselni w czasie wesela. Cudo.

W Pałacu możecie zorganizować przepiękny ślub w ogrodzie, w kościele położonym w pobliskiej miejscowości Świeszynie lub Urzędzie Stanu Cywilnego również w tej samej miejscowości.

Do wyprawienia przyjęcia weselnego w Hotelu Bursztynowy Pałac macie do dyspozycji 4 sale:

 • Sala Kryształowa
 • Oranżeria
 • Sala Kominkowa
 • Sala Rycerska

Możecie również połączyć kilka sal aby wyprawić wesele na blisko 200 osób!

Nie może zabraknąć również bazy noclegowej dla Waszych wspaniałych gości.

Brzmi wspaniale? Zobaczcie jak wygląda wesele w tym miejscu wchodząc we wpis – Hotel Bursztynowy Pałac

sale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskie

Zamek w Pęzinie

Zamek w Pęzinie to budowla wzniesiona na przełomie XIV i XV wieku. Piękny zamkowy obiekty, położony 15-20 minut od Stargardu. Zachowany w bardzo ładnym stanie. W środku do dyspozycji mamy dwie sale ze stołami dla gości oraz osobno salę taneczną. Wszystko utrzymane w klimacie średniowiecznego zamku.

Zamek dysponuje również bazą noclegową dla naszych gości weselnych. Jednak po szczegółowe informacje właściciele odsyłają nas do bezpośredniego formularza kontaktowego.

Pałac Manowce

Na skraju rozległej puszczy, przy samym brzegu zalewu szczecińskiego leży zabytkowa nieruchomość o nazwie Pałac Manowce. To dość nowe miejsce o ekskluzywnym wyglądzie. Łączy w sobie historię ze współczesnością. Jest położony z dala od miejskiego zgiełku ale zaledwie 45 min drogi od Szczecina.

Jako sala weselna w zachodniopomorskim oferuje swoim Parom Młodym przyjęcie weselne wewnątrz pałacu na maksymalnie 60 osób lub do 100 osób w hali namiotowej na ogrodzie przy samym zalewie.

Oferuje także bazę noclegową w postaci 13 dwuosobowych pokoi i 3 apartamentów.

Gdybyście chcieli zapoznać się ze szczegółową ofertą Pałacu Manowce i obejrzeć fotografie ze stylizowanych przyjęć w tym miejscu, koniecznie odwiedźcie ich stronę internetową.

Pałac w Rymaniu

Ta sala weselna jest zabytkowym i eleganckim miejscem jednocześnie. Jak na pałac przystało nie brakuje mu ekskluzywnego wyglądu i obsługi na najwyższym poziomie.

Jeśli chodzi o wesela to Pałac w Rymaniu udostępnia nam salę bankietową na 120 lub 140 osób, zależności od preferencji tanecznych. Wnętrze sali pozwala przystroić ją zarówno w klimatach rustykalnych jak i glamour.

Na zewnątrz natomiast możemy skorzystać z dużego namiotu z podłogą w którym możemy wyprawić ceremonię zaślubin lub samo przyjęcie. Dzięki temu przyjęcie weselne może odbyć się w pięknych okolicznościach przyrody jednocześnie zachowując całą formę tradycyjnego ślubu i pozwalając bez komplikacji cieszyć się zabawą weselną.

Piękne miejsce z wachlarzem możliwości i atrakcji dla każdego.

Hotel Podewils Zamek w Kręgu

Hotel Podewils to Zamek Rycerski z XV wieku. Otoczony dużym, zabytkowym parkiem, nad jeziorem Zamkowym. Dookoła same lasy, z dala od miejskiego zgiełku.

Zamek posiada w swojej ofercie 3 bardzo ciekawe opcje przeprowadzenia zaślubin. Możecie wyprawić ceremonię w jednym z trzech miejsc:

 • Zaślubiny w ogrodzie zamkowym na brzegu jeziora
 • Zaślubiny w zamku z widokiem na jezioro zza okna tarasowego
 • Zaślubiny w Kaplicy Zamkowej tuż przy zamku rycerskim

Brzmi kusząco i na pewno nie zawiedziecie się widokami towarzyszącymi podczas ceremonii w tej dostojnej sali weselnej leżącej w woj. zachodniopomorskim.

Do dyspozycji mamy również spore zaplecze noclegów dla naszych gości weselnych. O szczegóły oferty musimy jednak pytać bezpośrednio gospodarzy.

Zdjęcia i przykładowe realizacje oraz pełną ofertę znajdziecie na stronie – Zamek Podewils Krąg

Zachęcam również do przeczytania artykułu PAŁAC NA WESELE aby obejrzeć kilka ciekawych miejsc i obejrzeć przykładowe fotografie.

Folwarki weselne w Zachodniopomorskim

Folwark w plenerze

Jeśli szukacie stodoły na wesele w zachodniopomorskim, aby urządzić rustykalne wesele, to koniecznie musicie odwiedzić to miejsce. Folwark w plenerze to stodoła w pełnym tego słowa znaczeniu. Jedyna taka sala weselna w województwie zachodniopomorskim utrzymana w tak surowym klimacie stodoły. Położona jest 50 km od Szczecina i 15 km od Stargardu.

Wesele w tej stodole możemy zorganizować na 120 osób. Dookoła stodoły mamy do dyspozycji 5 hektarów pięknie zagospodarowanej zieleni do dyspozycji dla Pary Młodej na sesję zdjęciową lub dla naszych wspaniałych gości, którzy mogą w przerwach od tańców zwiedzić miejscowe zoo z końmi, alpakami, kozami i owieczkami lub po prostu miło spędzić czas na leżakach, słomie albo spacerując.

Do dyspozycji mamy również niewielkie (ale jednak) zaplecze noclegowe w domkach wolnostojących.

Jeśli chcielibyście zobaczyć przykładowy reportaż ślubny z tego miejsca, koniecznie obejrzyjcie WESELE W FOLWARKU W PLENERZE.

sale weselne z noclegami zachodniopomorskiesale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim

Folwark Wirówek

Folwark Wirówek jest położony bezpośrednio przy Parku Narodowym Dolna Odra. Oddalony jedynie 30 k od Szczecina. Już sam ten fakt świadczy o tym, że będziemy mieli tutaj do czynienia z pięknymi okolicznościami przyrody na zewnątrz.

A co znajdziemy w środku? Folwark Wirówek to niezwykle urokliwe miejsce i bardzo klimatyczne. Posiada swoją historię ale więcej o niej możecie poczytać na ich prywatnej stronie internetowej. W porównaniu z wyżej wymienionym folwarkiem tutaj mamy do czynienia raczej stylistycznie z dworkiem. Owszem dookoła wszystko przypomina folwark jednak sam budynek oraz wystrój wnętrza to już bardziej dwór niż folwark. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to jedna z ładniejszych sal weselnych w zachodniopomorskim.

Do dyspozycji w Folwarku Wirówek mamy bazę noclegową dla naszych gości weselnych oraz możliwość organizacji wesel do 150 osób.

Z galerią możecie zapoznać się na stronie internetowej Folwark Wirówek. Sprawdźcie koniecznie!

Hotele, Pensjonaty i Domy weselne w Zachodniopomorskim

Pensjonat W Sam Las

Pensjonat W Sam Las to sala weselna w woj. zachodniopomorskim leżąca w miejscowości Barnówko. Miejsce położone przy samej drodze, więc dojazd jest bardzo dobry. Jednocześnie bardzo intymne i spokojne dzięki odpowiedniemu umiejscowieniu budynków. Kilkadziesiąt metrów od bramy wjazdowej znajduje się sala weselna, a za nią cała reszta ładnego terenu ze stawami, laskiem i domkami drewnianymi. Wszystko pięknie się ze sobą komponuje i tworzy świetny klimat.

Do dyspozycji potencjalnej Pary Młodej mamy pokoje gościnne oraz możliwość zorganizowania ślubu plenerowego w ogrodzie Pensjonatu. O szczegóły jednak musicie zapytać bezpośrednio gospodarzy gdyż na stronie brakuje szczegółowych informacji.

Poniżej kilka ujęć z tego miejsca, a cały reportaż ślubny możecie obejrzeć w poście – Wesele w Pensjonacie “W Sam Las“.

sale weselne z noclegami zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim

Marena Wellness & Spa

Jeśli planujecie wyprawić swój ślub nad morzem i zastanawiacie się na wyborem sali weselnej nad morzem, Marena Wellness & Spa to jedna z lepszych opcji. To świetne miejsce, z bardzo ładną salą weselną oraz dużą bazą noclegową. Dodatkowo w swojej ofercie posiadają możliwość organizacji WESELA NA SAMEJ PLAŻY.

Marena to także sala weselna w zachodniopomorskim pełniąca funkcję SPA. Dzięki temu nazajutrz hucznego wesela z ogromną przyjemnością każdy może skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów i atrakcji relaksacyjnych. To duży atut jeśli ktoś planuje połączyć wyjazd na wesele z kilkudniowym pobytem nad morzem.

Cały reportaż możecie obejrzeć klikając we wpis ŚLUB NAD MORZEM Moniki i Kamila.

dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim

Pod Dobrym Aniołem w Rekowie

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o sali weselnej Pod Dobrym Aniołem od mojej Pary Młodej, myślałem że przesadzają z opowieściami o tym, że jedzie się tam lasami, częściowo leśną, nie utwardzoną drogą, a na końcu ląduje się w małej wioseczce między lasami. Taki właśnie jest dom weselny w zachodniopomorskimPod Dobrym Aniołem w Rekowie!

Miejsce klimatyczne, z ogromnym potencjałem jeśli się je bajecznie przystroi. Duży ogród, z rozstawionymi metalowymi łóżkami na trawie i zawieszonymi żyrandolami na drzewach. Świetnie to wygląda i tworzy niesamowity klimat.

Istnieje możliwość przygotowania zaślubin na tamtejszym ogrodzie. Jak to wygląda, możecie zobaczyć na poniższych fotografiach.

Do dyspozycji mamy również noclegi dla naszych gości weselnych jednak o szczegóły musimy pytać właścicieli.

Cały reportaż z tego miejsca możecie obejrzeć we wpisie – ŚLUB POD DOBRYM ANIOŁEM W REKOWIE

sale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskiesale weselne zachodniopomorskie

Leśny Dom w Barlinku

Kolejne miejsce, które zaskoczyło mnie totalnie. Jadąc do Leśnego Domu w Barlinku po raz pierwszy, nie wiedziałem czego się spodziewać gdyż nawet w internecie nie było zbyt wiele fotografii ślubnych z tego miejsca. Jak ogromne było moje zdziwienie, gdy dojechałem na miejsce, i zaszedłem od tyłu hotelu. Moim oczom ukazała się sala weselna w postaci szklarni! Wyglądało to niesamowicie, tym bardziej, że tego dnia świeciło piękne słońce. Nie muszę chyba mówić, jak wyglądał zachód słońca w środku sali? : )

Taki właśnie jest Leśny Dom w Barlinku. Z jednej strony hotel, z dużą bazą noclegową, z drugiej piękna szklarnia weselna w której światło rozchodzi się najpiękniej na świecie. Gdy zapada zmrok, podwieszone girlandy bajecznie rozświetlają wnętrze szklarni.

Kilka kroków dalej znajduje się piękne jezioro nad które zawsze porywam moje Pary Młode aby zrobić krótką sesję ślubną.

Do centrum Barlinka mamy kilka minut drogi i tam też najdziemy spory, ładny kościół w którym możemy wyprawić ceremonię zaślubin.

Brzmi dobrze? Koniecznie obejrzycie cały reportaż z tego miejsca w artykule – Wesele w Leśnym Domu w Barlinku.

sale weselne zachodniopomorskiesale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim

Hotel Vulcan w Szczecinie

Jeśli szukacie sali weselnej w zachodniopomorskim w industrialnym klimacie, to taki jest właśnie Hotel Vulcan w Szczecinie. Dookoła rozpościera się panorama stoczniowych żurawi, a na samym terenie hotelu nie brakuje betonowych murów i starych przemysłowych hal produkcyjnych. Wszystko to tworzy niesamowity klimat intustrialny.

Hotel Vulcan w Szczecinie posiada olbrzymie zaplecze noclegowe, daje możliwość zorganizowania zaślubin cywilnych na terenie hotelu na tle pięknej, betonowej ściany. Dodatkowo w czasie wesela można się wyrwać na krótką sesję ślubną na dach hotelu, gdzie panorama dawnego stoczniowego Szczecina robi wrażenie na każdym!

Koniecznie sprawdźcie ofertę pakietów ślubnych na ich stronie WWW oraz obejrzyjcie mój reportaż ślubny we wpisie – Wesele w Hotelu Vulcan w Szczecinie.

Jeśli chcecie obejrzeć reportaż ślubny z tego miejsca, zapraszam Was do obejrzenia wpisu WESELE W HOTELU VULCAN W SZCZECINIE.

dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskiesale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskiesale weselne zachodniopomorskie

Pensjonat Zielone Wzgórze w Lipianach

To miejsca położone blisko drogi krajowej, więc dojazd jest bardzo dobry. Sam pensjonat położony jest jednak w taki sposób, że nic nie jest w stanie zakłócić nam spokoju na jego terenie.

Bardzo ładne miejsce i idealne do obcowania z naturą! Na terenie pensjonatu znajdziemy małe jeziorko z plażą, stajnie z możliwością jazdy konno, paintballa, duży plac zabaw dla dzieci oraz możliwość zorganizowania zabawy weselnej na zewnątrz jak i samej ceremonii zaślubin.

Sama sala weselna posiada duże okna tarasowe z pięknym widokiem na jezioro! Nie zabraknie więc wymówek do tego aby urwać się na chwilę z przyjęcia weselnego i pospacerować w pięknych okolicznościach przyrody ze swoim partnerem.

Szczegóły oferty ślubnej oraz wszystkie inne informacje znajdziecie na stronie internetowej Zielone Wzgórze Lipiany. Jeśli chcecie natomiast zobaczyć cały reportaż z tego miejsca, obejrzyjcie wesele Julii i Gracjana w Pensjonacie Zielone Wzgórze w Lipianach.

sale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimdom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim

Dom Weselny Gracja w Żukowie

Dom weselny Gracja w Żukowie to sala elegancka i trafiająca zdecydowanie w stylistykę glamour. W roku 2020 przeszła kapitalny remont, dzięki czemu jest w stanie pomieścić aż 220 osób. Sama obsługa na sali jest niesamowita. To zdecydowanie czołówka w tej kategorii. Do dyspozycji mamy bazę noclegową liczącą 64 miejsca. Jest to niezmiernie ważne zważywszy na położenie sali z dala od najbliższych większych miast. Jednocześnie bardzo wygodne gdyż nie musimy organizować dodatkowego transportu dla naszych gości weselnych.

Nie możemy pominąć również ogrodu tej pięknej sali w Żukowie. Pięknie oświetlony nocą, a w dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie odpoczywając pomiędzy kolejnymi blokami tanecznymi.

Poniżej kilka fotografii z tego miejsca, a cały reportaż mojego autorstwa możecie obejrzeć pod linkiem – Wesele w domu weselnym Gracja w Żukowie.

sale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskimsale weselne zachodniopomorskiedom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim dom weselny zachodniopomorskie, sala weselna zachodniopomorskie, wesele w zachodniopomorskim, wesele zachodniopomorskie Najpiękniejsze sale weselne w zachodniopomorskim

Mam nadzieję, że powyższy artykuł pomógł Ci wybrać salę dla siebie, lub chociaż zainspirował w jakimś stopniu ułatwiając wybór sali weselnej z zachodniopomorskiego. Jeżeli natomiast szukacie fotografa ślubnego, który w taki sposób jak na powyższych zdjęciach, uwieczni Wasz dzień ślubu i wesela, koniecznie napiszcie do mnie korzystając z poniższego formularza.

Jeśli natomiast szukacie DJa na swój ślub z województwa zachodniopomorskiego, mam dla Was jeszcze artykuł pod tytułem

DJ NA WESELE ZE SZCZECINA.

Sprawdźcie koniecznie polecane przeze mnie osoby.

Szukacie sal weselnych bliżej Szczecina? przeczytajcie wpis SALE WESELNE W SZCZECINIE I OKOLICACH.

Do usłyszenia! : )

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Wesele w hotelu Mały Młyn – Stargard