USC Szczecin – ślub cywilny w Szczecinie

Ślub cywilny Szczecin zamek

Cześć. Mam na imię Albert i jestem fotografem ślubnym z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli trafiłaś na tę stronę, to znaczy, że wspólnie z narzeczonym planujecie ślub cywilny w Szczecinie na zamku. W tym artykule chciałbym przedstawić Wam reportaż z takiego właśnie ślubu abyście mogli zobaczyć, co będzie Was czekało na miejscu. Zaczynajmy : )

Sala ślubów Szczecin

Nikola i Przemek zaplanowali ślub w czasie pandemii w 2021 roku. Był to więc krótki ślub na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie bez dodatkowej uroczystości weselnej. Korzystając jednak z czasu jaki mieliśmy dodatkowo wykorzystaliśmy go na sesję ślubną w okolicach Zamku Książąt Pomorskich. Sam USC w Szczecinie jest budynkiem, który w niezmienionej od środka formie istnieje już od lat. Nie mamy jednak na to zbytniego wpływu jak wygląda Szczecińska sala ślubów i od fotografa zależało będzie to, w jaki sposób wydobędzie z tego miejsca to, co najlepsze. Nie jest to jednak niemożliwe.

Jeżeli chodzi o ten konkretny dzień Nikoli i Przemka, to mieliśmy tego dnia wyjątkowe szczęście. Pogoda dopisała bardziej niż majowa tego roku. Świeciło słońce, a temperatura była na tyle znośna, że Nikola odważyła się nawet na kilka zdjęć portretowych w samych ramiączkach. Zamku Książąt Pomorskich przedstawiać raczej nie muszę, każdy z nas wie jak piękne to miejsce i jedno z bardziej rozpoznawalnych w całym województwie zachodniopomorskim. Samą sesję ślubną na Zamku Książąt Pomorskich zrobiliśmy tuż przed ceremonią. Czasu zostało aż nadto więc po sesji udaliśmy się jeszcze na pamiątkowe zdjęcia grupowe z rodziną i gośćmi weselnymi. Później już sama ceremonia zaślubin, która przebiegła bez większego stresu i niepotrzebnych niespodzianek : )

USC SzczecinUSC SzczecinUSC SzczecinUSC Szczecinurząd stanu cywilnego szczecin zamekurząd stanu cywilnego szczecin zamekurząd stanu cywilnego szczecin zamekślub cywilny szczecin zamekurząd stanu cywilnego szczecin zamekurząd stanu cywilnego szczecin zamekślub cywilny szczecin zamekślub cywilny szczecin zamekślub cywilny szczecin zamekślub cywilny szczecin zamekślub cywilny szczecin zamekślub cywilny szczecin zamekślub cywilny szczecin zameksala ślubów szczecinsala ślubów szczecinsala ślubów szczecinsala ślubów szczecinsala ślubów szczecinsala ślubów szczecinsala ślubów szczecinsala ślubów szczecinsala ślubów szczecinsala ślubów szczecinsala ślubów szczecinsala ślubów szczecinzamek ksiazat pomorskich szczecin slub cywilnyzamek ksiazat pomorskich szczecin slub cywilnyzamek ksiazat pomorskich szczecin slub cywilnyzamek ksiazat pomorskich szczecin slub cywilnyzamek ksiazat pomorskich szczecin slub cywilnyUSC SzczecinUSC SzczecinUSC Szczecin

Zobaczcie raz jeszcze całą ceremonię tym razem w formie pokazu slajdów z podkładem muzycznym.

Mam nadzieję, że udało mi się przedstawić Wam zarys tego, jak wygląda ślub cywilny na Zamku w Szczecinie oraz samą salę ślubów. Pamiętajcie, że powyższy reportaż jest formą skróconą pełnego wesela, ze wzglądu na pandemię jaka wówczas panowała. Wasz ślub cywilny może wyglądać zupełnie inaczej i może być rozszerzony o przygotowania oraz pełną zabawę weselną. USC w Szczecinie umożliwia też organizację Waszej ceremonii cywilnej jako ślub w plenerze. Z chęcią udokumentuję taką uroczystość.

Jeżeli przypadły Wam do gustu również moje fotografie, a szukacie fotografa ze Szczecina na swój ślub na Zamku, napiszcie korzystając z poniższego formularza. Zapytajcie o wolny termin, ofertę i porozmawiajmy o Waszych planach na ślub : )

Do usłyszenia!

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Dom weselny Gracja