Oferta

Fotograf ślubny Zachodniopomorskie

Hej! Szukasz fotografa ślubnego z woj. Zachodniopomorskiego?

W takim razie jesteś we właściwym miejscu. W poniższym artykule przedstawię Ci kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę wybierając fotografa. Zaprezentuję Ci także moją ofertę oraz moje prace. Do dzieła!

FOTOGRAF Z ZACHODNIOPOMORSKIEGO - KILKA SŁÓW O MNIE

Mam na imię Albert i od wielu lat zajmuję się profesjonalną fotografią ślubną. W jaki sposób fotografuję? Staram się, aby moje zdjęcia ślubne tworzyły klimat artystyczny, ukazywały Wasze emocje, zwracały uwagę na detale związane z Waszą ciężką pracą włożoną w przygotowanie ślubu. A wszystko to zamykam w rzetelnym reportażu ślubnym.

klik, klik

ZDJĘCIA ŚLUBNE ZACHODNIOPOMORSKIE. JAK WYGLĄDAJĄ MOJE PRACE

Staram się, aby moje zdjęcia ślubne ukazywały moją kreatywność i zaangażowanie jakie wkładam w ich tworzenie. Tym samym aby były jedyne w swoim rodzaju. Każda Para Młoda pragnie, aby ich zdjęcia ślubne, sesja narzeczeńska czy sesja plenerowa były wyjątkowe. Ale też inne od tych tworzonych przez pozostałych fotografów ślubnych z woj. Zachodniopomorskiego, które mają inni Wasi znajomi.
Wychodząc na przeciw takim oczekiwaniom, od wielu lat zdobywam doświadczenie w tworzeniu fotografii ślubnej innej niż pozostałe. Szkolę się, praktykuję i robię wszystko aby spełnić oczekiwania moich Par Młodych. Aby ich zdjęcia ślubne były oryginalne i jedyne w swoim rodzaju!

HISTORIE ŚLUBNE MOICH PAR

Każdy z nas jest inny. Tak samo jak każda moja Para jest inna na swój sposób. Do każdej z nich, do każdego ich ślubu pasuje inna forma przekazu. Dlatego możecie być pewni, że korzystając z własnej kreatywności i doświadczenia, przedstawię Waszą w sposób jedyny i niepowtarzalny!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ZACHODNIOPOMORSKIE

Szukacie profesjonalnego fotografa ślubnego z w woj. Zachodniopomorskiego? Warto sprawdzić również fotografów z takich miast jak Szczecinek, Świnoujście, Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg. Dobrych fotografów ślubnych jest bardzo dużo. Możecie więc przebierać w bardzo dużej ilości ofert fotografów ślubnych. Na pierwszy rzut oka jesteście też w stanie zauważyć różnicę między fotografem weselnym rozpoczynającym swoją przygodę z fotografią ślubną, a fotografem ślubnym, który robi to profesjonalnie od wielu lat.

Jeśli chcielibyście obejrzeć przykładowy reportaż zrealizowany w jednej z sal w woj.zachodnipomorskim, zapraszam do wpisu WESELE W PENSJONACIE W SAM LAS

Na co zatem powinniście zwrócić uwagę przede wszystkim w czasie poszukiwań fotografa weselnego?

OPINIE NA TEMAT FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH Z WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Jedną z metod wyboru fotografa ślubnego jest sprawdzenie opinii na jego temat w internecie. Mamy wówczas wgląd to tego, jak współpracuje ze swoimi parami i jaki jest wydźwięk końcowy jego pracy.

Czy same opinie wystarczą?

Zachodniopomorskie posiada wielu bardzo dobrych fotografów ślubnych, mających dobre opinie. Czy to wystarczy, aby odpowiadał właśnie Wam? Niestety nie.

Fotograf, którego wybierzecie na swój ślub cywilny lub ceremonię w kościele, będzie z Wami kilkanaście godzin. Często w sytuacjach stresowych bądź nerwowych. Czy to obojętne kogo będziecie mieć w takich chwilach obok siebie? Na pewno nie.

Warto więc spotkać się z wybranymi wstępnie osobami aby poznać ich osobiście. Już po kilkunastu minutach rozmowy będziecie w stanie stwierdzić czy wytrzymacie ze sobą w ciągu całego dnia ślubu.

SESJA ŚLUBNA ZACHODNIOPOMORSKIE

Plenerowa sesja ślubna w województwie zachodniopomorskim możemy wykonać w wielu pięknych miejscach. Do dyspozycji mamy między innymi:

  • sesję ślubną na samej plaży Bałtyku
  • klify na plaży w Międzyzdrojach
  • kamienie na plaży przy Międzyzdrojach
  • wiatrak w Świnoujściu
  • winnica Turnau w Baniewicach
  • wzgórza Wrzosowe w Cedyni

… i wiele innych świetnych miejsc. Ogranicza nas Tylko wyobraźnia i lenistwo. Napiszcie, na pewno wybierzemy wspólnie świetne miejsce na Waszą sesję ślubną gdzieś w woj. Zachodniopomorskim.

Czas najwyższy przedstawić Ci moją ofertę ...

01

Spędźmy razem trochę czasu w trakcie którego wykonamy mnóstwo niesamowitych ujęć, z których otrzymacie co najmniej 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej

Sesja narzeczeńska

02

Będę z Wami w dniu ślubu około 12 godzin. Od przygotowań do rzutu welonem/muchą. Po zakończonej współpracy otrzymacie CO NAJMNIEJ 350 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w galerii on-line. Dodatkowo otrzymujecie 50 odbitek w pięknym drewnianym pudełku pachnącym lasem + pendrive

Reportaż ślubny

03

Tak zwana sesja plenerowa, która odbywa się w osobny dzień. Rezerwuję go dla Was i wspólnie ustalamy miejsce oraz czas trwania całej sesji. Otrzymacie co najmniej 60 zdjęć poddanych obróbce graficznej na pendrivie dołączonym do Reportażu Ślubnego

Sesja poślubna

Drewniana szufladka

na Wasze zdjęcia

Tak właśnie wygląda przepiękna drewniana szufladka, która pomieści zdjęcia w formacie 15x23 oraz drewniany pendriva gałązka. To wszystko w cenie reportażu ślubnego.

Odbitki

w formacie 15x23

Pudełko na zdjęcia oczywiście nie może być puste. Dlatego ta dodana do reportażu ślubnego będzie zawierała najpiękniejsze chwile na pięknym jedwabnym papierze!

Pendrive

gałązka

Zostało jeszcze jedno wolne miejsce w szufladce... akurat na pięknego pendriva zrobionego z drewnianej gałązki! A na nim co najmniej 350 zdjęć z Waszego ślubu poddanych autorskiej obróbce!

Klaudia & Andrzej

Dziękujemy Ci, że stałeś się częścią duszy naszego przepięknego Ślubu i Wesela. Na zdjęciach cudownie zobrazowałeś moc emocji, które towarzyszyły i nam i naszym Gościom. Jesteś wyjątkowym ARTYSTĄ o pięknej estetyce swojej pracy… każdy kadr czy to z sesji narzeczeńskiej, czy ze Ślubu cieszy oko, nie pozostawiając złudzeń, że nasz wybór był najwłaściwszy. Twój warsztat pracy jest nieprzeciętny, a efekty w postaci zdjęć to idące w parze harmonia i szlachetność. KLASA… dziękujemy!♥

Aurela & Rafał

Od początku czuliśmy, że Albert to PROFESOR w dziedzinie tworzenia wspomnień!!!! To osoba, która łapie najcudowniejsze momenty! Cudowny człowiek z wielką pasją i nieziemskim pomysłami, zarażający śmiechem!!!❤️
My ze swojej strony możemy tylko raz jeszcze podziękować! ??Dziękujemy Ci Albert za zatrzymanie dla nas chwil! ??❤️

Natalia i Mateusz

Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem fotografa na wesele! Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście i przede wszystkim niebywałe zdjęcia!

KAROLA & MICHAŁ

Dziękujemy Ci Albert, już nie po raz pierwszy! ?

Jesteś najwspanialszym ilustratorem naszej historii❤️ ?

Oczywiście do zobaczenia, K&S&M?

Agata & Jan

Albert towarzyszył nam w dniu ślubu. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług profesjonalnego fotografa, ale dzięki otwartości i poczuciu humoru Alberta czuliśmy się swobodnie i wszystko poszło świetnie. Zdjęcia są przepiękne, co potwierdzają również nasi goście, i będą wspaniałą pamiątką. Zdecydowanie polecamy! :)

PRZEWIŃ DALEJ
Kilka miłych słów &

Opinie

Chcesz zapytać o wolny termin?

... napisz, opowiedz kilka słów o Waszym ślubie. Albo umówmy się na kawę i opowiecie mi o Waszych pomysłach na wymarzony ślub : )