Fotograf ślubny Stargard

Hej! Cieszę się, że tu jesteś.

Jeżeli trafiłaś/trafiłeś na moją stronę to znaczy, że szukasz fotografa na ślub ze Stargardu lub okolic. Mam nadzieję, że pomogę Ci w podjęciu tej ciężkiej decyzji i nie będziesz musiał/musiała dłużej zastanawiać się nad właściwym wyborem.

Oferta

Fotograf ślubny ze Stargardu czyli kilka słów o mnie

Mam na imię Albert i od wielu lat profesjonalnie zajmuję się fotografią ślubną w Stargardzie jak i całym woj. Zachodniopomorskim. W jaki sposób fotografuję? Staram się, aby moje zdjęcia ślubne tworzyły klimat artystyczny, ukazywały Wasze emocje, zwracały uwagę na detale związane z Waszą ciężką pracą włożoną w przygotowanie ślubu. A wszystko to zamykam w rzetelnym, pełnym pięknych ujęć reportażu ślubnym.

klik, klik

JAKIE SĄ ZDJĘCIA ŚLUBNE, KTÓRE TWORZĘ?

Oryginalne. Na pewno zależy Wam na tym, aby Wasze zdjęcia ślubne z USC, kościoła, narzeczeńskie czy z sesji plenerowej, były przede wszystkim piękne i ponadczasowe. Ale też inne od tych tworzonych przez pozostałych fotografów ślubnych ze Stargardu, które mieli już wcześniej wszyscy Wasi znajomi.
Aby wyjść na przeciw takim oczekiwaniom, od kilku lat zdobywam doświadczenie w tworzeniu fotografii ślubnej w Stargardzie czy innych miejscach Polski. Praktykuję, szkolę się i robię wszystko aby spełnić oczekiwania moich wspaniałych Par. Aby ich zdjęcia ślubne byłe jedyne w swoim rodzaju!

MOJE PARY, A ICH HISTORIA

Każda moja para jest inna. Do każdej osoby, sytuacji i chwili pasuje inna forma przekazu. Dlatego możecie być pewni, że korzystając z własnego doświadczenia przedstawię Waszą w sposób niepowtarzalny!

fotograf ślubny Stargard

FOTOGRAFIA ŚLUBNA STARGARD

W dzisiejszych czasach fotografia ślubna stoi na wysokim poziomie. Zarówno w Stargardzie jak i innych częściach naszego województwa zachodniopomorskiego takich jak Szczecinek, Świnoujście, Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg. Możecie przebierać również wśród ogromnej ilości ofert. Już na pierwszy rzut oka jesteście w stanie zauważyć, czy ktoś jest początkującym fotografem weselnym ze Stargardu, czy robi to już od dłuższego czasu profesjonalnie.

Na co zatem powinniście przede wszystkim zwrócić uwagę szukając fotografa weselnego?

DOBRY FOTOGRAF ŚLUBNY ZE STARGARDU

Skąd wiadomo, który fotograf jest tym dobrym fotografem? Opinie na temat fotografów ze Stargardu znajdziecie bez problemu w Internecie.

Czy same opinie wystarczą?

Stargard posiada wielu fotografów ślubnych z dobrymi opiniami i pięknymi zdjęciami ślubnymi. Czy każdy z nich będzie odpowiadał właśnie Wam? Niestety nie.

Dobrze jest zatem wybrać kilku z nich i jeśli to możliwe, porozmawiać z nimi na żywo przy kawie. Gwarantuję Wam, że po takich bezpośrednich rozmowach będziecie wiedzieli już na pewno, kto jest tym DOBRYM FOTOGRAFEM NA WASZE WESELE W STARGARDZIE.

SESJA ŚLUBNA STARGARD

Istnieją dwie możliwości jeśli chodzi o sesję ślubną. Możemy wykonać piękne sesje ślubne w Stargardzie w ciągu 20-30 minut w dniu ślubu. Stargard jest pięknym miastem i miejsc na sesję jest wystarczająco dużo.

Przeważnie odbywa się to nawet na terenie sali weselnej. Wychodzimy razem z Parą Młodą na ogród lub na pobliski teren o odpowiedniej porze dnia i w ciągu kilkunastu minut mamy świetną sesję ślubną nie opuszczając Stargardu.

Drugą opcją jest sesja ślubna plenerowa osobnego dnia. W tym przypadku umawiamy się na konkretny dzień i wspólnie wybieramy miejsce na plener ślubny, które według Was jest najpiękniejsze na świecie.

Czas najwyższy przedstawić Ci moją ofertę ...

01

Spędźmy razem trochę czasu w trakcie którego wykonamy mnóstwo niesamowitych ujęć, z których otrzymacie co najmniej 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej

Sesja narzeczeńska

02

Będę z Wami w dniu ślubu około 12 godzin. Od przygotowań do rzutu welonem/muchą. Po zakończonej współpracy otrzymacie CO NAJMNIEJ 350 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w galerii on-line. Dodatkowo otrzymujecie 50 odbitek w pięknym drewnianym pudełku pachnącym lasem + pendrive

Reportaż ślubny

03

Tak zwana sesja plenerowa, która odbywa się w osobny dzień. Rezerwuję go dla Was i wspólnie ustalamy miejsce oraz czas trwania całej sesji. Otrzymacie co najmniej 60 zdjęć poddanych obróbce graficznej na pendrivie dołączonym do Reportażu Ślubnego

Sesja poślubna

Drewniana szufladka

na Wasze zdjęcia

Tak właśnie wygląda przepiękna drewniana szufladka, która pomieści zdjęcia w formacie 15x23 oraz drewniany pendriva gałązka. To wszystko w cenie reportażu ślubnego.

Odbitki

w formacie 15x23

Pudełko na zdjęcia oczywiście nie może być puste. Dlatego ta dodana do reportażu ślubnego będzie zawierała najpiękniejsze chwile na pięknym jedwabnym papierze!

Pendrive

gałązka

Zostało jeszcze jedno wolne miejsce w szufladce... akurat na pięknego pendriva zrobionego z drewnianej gałązki! A na nim co najmniej 350 zdjęć z Waszego ślubu poddanych autorskiej obróbce!

Klaudia & Andrzej

Dziękujemy Ci, że stałeś się częścią duszy naszego przepięknego Ślubu i Wesela. Na zdjęciach cudownie zobrazowałeś moc emocji, które towarzyszyły i nam i naszym Gościom. Jesteś wyjątkowym ARTYSTĄ o pięknej estetyce swojej pracy… każdy kadr czy to z sesji narzeczeńskiej, czy ze Ślubu cieszy oko, nie pozostawiając złudzeń, że nasz wybór był najwłaściwszy. Twój warsztat pracy jest nieprzeciętny, a efekty w postaci zdjęć to idące w parze harmonia i szlachetność. KLASA… dziękujemy!♥

Aurela & Rafał

Od początku czuliśmy, że Albert to PROFESOR w dziedzinie tworzenia wspomnień!!!! To osoba, która łapie najcudowniejsze momenty! Cudowny człowiek z wielką pasją i nieziemskim pomysłami, zarażający śmiechem!!!❤️
My ze swojej strony możemy tylko raz jeszcze podziękować! ??Dziękujemy Ci Albert za zatrzymanie dla nas chwil! ??❤️

Natalia i Mateusz

Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem fotografa na wesele! Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście i przede wszystkim niebywałe zdjęcia!

KAROLA & MICHAŁ

Dziękujemy Ci Albert, już nie po raz pierwszy! ?

Jesteś najwspanialszym ilustratorem naszej historii❤️ ?

Oczywiście do zobaczenia, K&S&M?

Agata & Jan

Albert towarzyszył nam w dniu ślubu. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług profesjonalnego fotografa, ale dzięki otwartości i poczuciu humoru Alberta czuliśmy się swobodnie i wszystko poszło świetnie. Zdjęcia są przepiękne, co potwierdzają również nasi goście, i będą wspaniałą pamiątką. Zdecydowanie polecamy! :)

PRZEWIŃ DALEJ
Kilka miłych słów &

Opinie

Chcesz zapytać o wolny termin?

... napisz, opowiedz kilka słów o Waszym ślubie. Albo umówmy się na kawę i opowiecie mi o Waszych pomysłach na wymarzony ślub : )