web analytics

Na pewno macie do mnie wiele pytań, na które chętnie odpowiem gdy już będziemy mieli przyjemność spotkać się na żywo. Jednak zanim do tego dojdzie, powiem dlaczego fotografuję i dlaczego jestem fotografem ślubnym.

Zacznijmy od początku.

Fotografuję dla samej przyjemności tworzenia fotografii. Uwielbiam "mocne", artystyczne kadry. Zabierając aparat na spacer szukam ujęć, które będą ucztą dla oka. Jak powiedział kiedyś mój znajomy: "nie znam się w ogóle na fotografii. Nie wiem czy zdjęcia, które robisz są poprawne technicznie czy nie. Wiem za to, że kiedy je oglądam wszystko na nich jest tak ładnie poukładane. Przyciągają mój wzrok ale nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego". Właśnie tak fotografuję i za to kocham fotografię.

Dlaczego uwielbiam fotografię ślubną?

Przede wszystkim za możliwość poznawania niesamowitych ludzi! Za spędzone wspólnie z nimi przepiękne momenty i możliwość pokazania ich na swój własny sposób.

Czego możecie oczekiwać ode mnie? Na pewno rzetelnie opowiedzianego reportażu ślubnego! Sesja ślubna? Zadania, które ode mnie otrzymacie sprawią, że z jednej strony ubawicie się po pachy, z drugiej zaś zmienicie w gwiazdy kolorowych czasopism ;) Dzięki temu już zawsze będziecie pamiętać w jakich okolicznościach zostały wykonane Wasze zdjęcia!

Tyle o mnie. Teraz Wasza kolej :)