BLOG

poświęcony fotografii ślubnej

Blog poświęcony fotografii ślubnej pokazujący moje pełne reportaże ślubne od przygotowań pary młodej, przez ceremonię po zabawę weselną.

W tym miejscu możecie zobaczyć nie tylko pojedyncze zdjęcia wybierane latami do portfolio ale prawdziwe reportaże zawierające dużą część tego co otrzymują w efekcie końcowym pary młode w wyniku naszej współpracy.

 

 

 

Natalia i Mateusz | Reportaż ślubny | Szczecin 5 lutego 2018 / Reportaż ślubny Reportaż ślubny Natalii i Mateusza z przyjęciem w Lila Park. Z Natalią i Mateuszem miałem okazję spotkać się już dużo wcześniej, zanim jeszcze wykonaliśmy poniższą sesję w dniu ich ślubu. Spotkaliśmy się na Targach Ślubnych w Szczecinie. Pamiętam jak dziś, kiedy oglądając moje zdjęcia zapytali: „Czy to nie Ty robiłeś zdjęcia naszym znajomym Kornelii i […] CZYTAJ POST Klaudia i Damian|Reportaż ślubny|Piękny ślub w stylu BOHO 14 listopada 2017 / Reportaż ślubny Ślub w stylu BOHO. Przepiękna oprawa i niesamowita zabawa w Zatrzymać Chwilę nad jeziorem Miedwie. Emocje, uczucia i przepiękna historia miłosna. Piękny ślub w stylu BOHO, perfekcyjnie dopracowany każdy szczegół… Tak w ogromnym skrócie można opisać ślub Klaudii i Damiana. Klaudia to artystka w pełnym znaczeniu tego słowa. Tworzy piękne bukiety, wianki i jest założycielką […] CZYTAJ POST Reportaż ślubny w Lesznie|Agata i Paweł|Fotografia ślubna 14 listopada 2017 / Reportaż ślubny Reportaż ślubny Agaty i Pawła w Lesznie koło Poznania.   Są takie chwile w pracy każdego człowieka, kiedy zaczyna się wkradać monotonia. Aby jej uniknąć, trzeba wykazać się kreatywnością, coś zmienić, zmienić codzienne przyzwyczajenia… W pracy fotografa ciężko o monotonie. Ciągle nowe miejsca, sytuacje, pary z którymi pracują… Tym bardziej jeśli jest to fotograf destynacyjny […] CZYTAJ POST
1 2