USC Stargard – ślub cywilny w Stargardzie

Ślub cywilny w Stargardzie

Cześć. Mam na imię Albert i profesjonalnie zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat. Jeśli trafiliście na moją stronę, to znaczy, że planujecie w najbliższej przyszłości swój własny ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Stargardzie. W tym artykule chciałbym przedstawić Wam reportaż z takiego właśnie ślubu abyście mogli zobaczyć, co będzie Was czekało na miejscu. Zaczynajmy : )

Urząd Stanu Cywilnego w Stargardzie

Ślub cywilny Ani i Bogusława odbył się w czasie pandemii w 2021 roku. Był to więc krótki ślub cywilny w USC w Stargardzie bez dodatkowej uroczystości weselnej. Nie przeszkodziło im to jednak w przygotowaniu świetnego przyjęcia weselnego w gronie najbliższej rodziny. Zaplanowali też cały dzień w taki sposób, aby na zdjęciach uwiecznić przygotowania w ich pięknym mieszkaniu oraz sesję ślubną zaraz po ceremonii. Wszystko więc zostało bardzo sumiennie zaplanowane i odbyło się w piękny sposób.

Sam USC w Stargardzie znajduje się na placu Starówki, w zabytkowym budynku Urzędu Stanu Cywilnego. Z zewnątrz pięknie odrestaurowany, w środku natomiast utrzymany w bardzo dobrym stanie utrzymujący klimat dawnych czasów. Sama Starówka natomiast, to świetne miejsce na sesję poślubną. Ale o tym wspomnę jeszcze w dalszej części artykułu.

Przygotowania naszych bohaterów rozpoczęliśmy w ich mieszkaniu. Ponoć po wystroju domu można poznać ich domowników. Ich charakter oraz gusta. W tym przypadku bez dwóch zdań wnętrze odzwierciedlało osobowość Ani i Bogusława. Z resztą zobaczcie sami w jak pięknych warunkach przyszło mi pracować tego dnia …

urząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardŚlub cywilny w USC Szczecin, Urząd Stanu Cywilnego w Szczecinie usc stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardŚlub cywilny w USC Szczecin, Urząd Stanu Cywilnego w Szczecinie usc stargardŚlub cywilny w USC Szczecin, Urząd Stanu Cywilnego w Szczecinie usc stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargardurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard śluby

Urząd Stanu Cywilnego Stargard śluby cywilne

W województwie zachodniopomorskim fotografowałem wiele ślubów w wielu Urzędach Stanu Cywilnego. Szczerze mówiąc, wyglądają one bardzo różnie i niekiedy stwarzają niesprzyjający klimat na drugim planie. Na szczęście Stargardzki USC nie należy do najgorszych i jest dość fotogeniczny.

Więcej informacji dotyczących zawarcia związku małżeńskiego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Stargardzie znajdziecie tutaj.

Tutaj możecie obejrzeć przykładowy reportaż z USC w Szczecinie.

USC StargardUSC Stargard - ślub cywilny w Stargardzieślub cywilny USC StargardUSC StargardUSC StargardUSC StargardUSC StargardUSC Stargardurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyślub cywilny Urząd Stanu Cywilnego Stargardurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard śluby

Po pełnej emocji ceremonii w Stargardzkim Urzędzie Stanu Cywilnego przyszła chwila na uspokojenie nerwów podczas krótkiej sesji ślubnej. Wspólnie wybraliśmy się na krótki spacer wokół Stargardzkiej Starówki aby uwiecznić emocje, piękny wygląd naszej Pary Młodej oraz sam fakt wstąpienia w związek małżeński. Pogoda dopisała idealnie więc nic nie mogło pójść źle.

Na rozgrzewkę rozpoczęliśmy jednak od kilku ujęć w Hotelu Grodzkim położonym przy Restauracji Ratuszowej w Stargardzie, gdzie później miał miejsce obiad dla najbliższej rodziny.

Ratuszowa StargardRatuszowa StargardRatuszowa StargardRatuszowa StargardRatuszowa StargardRatuszowa Stargardurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard ślubyurząd stanu cywilnego stargard śluby

Zobaczcie raz jeszcze całą ceremonię tym razem w formie pokazu slajdów z podkładem muzycznym.

Mam nadzieję, że powyższe fotografie odzwierciedliły jak najlepiej emocje i klimat ślubu Ani i Bogusława. Pomimo pandemii i skróconego ślubu o zabawę weselną, mogliście zobaczyć praktycznie cały reportaż ślubny i to, w jakiej formie otrzymują Pary Młode swoje zdjęcia.

USC w Stargardzie umożliwia też organizację Waszej ceremonii cywilnej jako ślub w plenerze. Z chęcią udokumentuję dla Was taką uroczystość.

Jeżeli przypadły Wam do gustu również moje fotografie, a szukacie fotografa ze Stargardu na swój ślub w USC, napiszcie korzystając z poniższego formularza. Zapytajcie o wolny termin, ofertę i porozmawiajmy o Waszych planach na ślub : )

Do usłyszenia!

Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Zatrzymać Chwile nad Miedwiem