Sesja narzeczeńska Szczecin

Zastanawiacie się pewnie po co robić sesję narzeczeńską? Czy w ogóle jest nam ona potrzebna i czy nie lepiej zarezerwować czas i pieniądze na sesję poślubną?

Jest jeden niepodważalny powód dla którego powinniście wykonać sesję narzeczeńską przed ślubem. Oswojenie się z obiektywem i lepsze poznanie z fotografem, który będzie Wam towarzyszył w dniu ślubu. Z doświadczenia i od moich Par wiem, że jest to szczególnie pomocne u osób, które z góry zakładają, że będą się mocno stresować ślubem. Niepotrzebne Wam dodatkowe źródło stresu w postaci zdjęć.

Jeśli to nadal Was nie przekonuje, przeczytajcie 10 poniższych powodów dla których warto zrobić sesję narzeczeńską w Szczecinie lub okolicach.

sesja narzeczeńska Szczecin

Mam na imię Albert i od wielu lat zajmuję się profesjonalnie fotografią ślubną głównie w Szczecinie i całym Zachodniopomorskim. Podejmę się każdej sesji – w tym sesji narzeczeńskich. Wszystkie poniższe fotografie zostały wykonane przeze mnie podczas sesji narzeczeńskiej w Szczecinie na jednej z ogólnodostępnych przydrożnych polan. Była wiosna, kwitły wiśnie, więc to idealna wymówka aby zrobić sesję narzeczeńską wiosenną.

Zapraszam Cię do reszty artykułu!

sesja narzeczeńska inspiracje

1. Poznanie siebie nawzajem w czasie sesji narzeczeńskiej z innej strony

Na pierwszy rzut oka brzmi to banalnie. Jednak uwierzcie mi, sam stając przed obiektywem widzę, że to całkiem inna bajka. Przed Wami niełatwe zadanie otworzenia się przed obiektywem i nawiązania z fotografem odpowiednio mocnej więzi, aby jego towarzystwo przestało Was krępować, a zaczęło inspirować.

W życiu codziennym zachowujecie się naturalnie i nie myślicie o tym, czy dobrze wyglądacie w oczach kogoś, kto obserwuje Was z boku. Takie właśnie wyzwanie stoi przed Wami podczas sesji narzeczeńskiej. Zdjęcia naturalne, niepozowane wychodzą najlepiej i Wy sami również wyglądacie na nich najlepiej. Nie jest łatwo osiągnąć taki poziom już na pierwszej sesji, dlatego podczas sesji narzeczeńskiej “poznacie się na nowo” i oswoicie z obiektywem przed kolejnym spotkaniem z fotografem.

sesja narzeczeńska Szczecin
sesja narzeczeńska inspiracje

2. Wartościowy czas spędzony we dwoje podczas sesji narzeczeńskiej i pamiątka na zawsze z okresu narzeczeństwa

Podczas każdej sesji wyznaję zasadę – IDZIEMY DOBRZE SIĘ BAWIĆ. ZDJĘCIA BĘDĄ DODATKIEM DO CZASU, KTÓRY FAJNIE SPĘDZIMY.

Idealnie oddaje to klimat w jakim pracuję w czasie sesji. Niezależnie czy sesja narzeczeńska odbędzie się w Szczecinie czy innym miejscu, klimat sesji będzie tak samo rewelacyjny. Sesje narzeczeńskie dodatkowo mają to do siebie, że nic nas nie ogranicza przy wyborze miejsca i tematyki na sesję. Możemy zorganizować sesję narzeczeńską w lesie, w mieście, nad jeziorem. Sesja narzeczeńska może odbyć się latem, zimą, jesienią czy wiosną. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Czy nie brzmi to fajnie? Więc mam dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość. Z tak świetnie spędzonego czasu otrzymacie fotografie, które już na zawsze będą Wam przypominać okres narzeczeński w tak świetnie spędzonej formie!

sesja narzeczeńska Szczecin
sesja narzeczeńska jak się ubrać

4. Zwiększony apetyt na zdjęcia ślubne

Fotografując moje Pary Młode podczas sesji narzeczeńskich zawsze otrzymuję feedback typu: “Wiedziałam, że zdjęcia będą super ale takiego efektu się nie spodziewałam! Wow! JUŻ nie możemy się doczekać naszych zdjęć ślubnych!” – Daria.

To ostatnia wypowiedź jaka przychodzi mi do głowy. Idealnie pokazuje, w jaki sposób zwiększa się Wasz apetyt na zdjęcia ślubne.

sesja narzeczeńska inspiracje
jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej, naturalna sesja narzeczeńska, sesja narzeczeńska, sesja narzeczeńska inspiracje, Szczecin sesja narzeczeńska Szczecin

5. Sesja narzeczeńska cząstką historii fotograficznej całego ślubu

Zacznijmy od tego, że zaraz po tym jak Wy oraz Wasi znajomi otrzymacie zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, zaczyna się budować napięcie przedślubne. Zaczynacie czuć atmosferę Waszego ślubu i już powoli nim żyć. Choć to trochę stresujące uczucie to jednak bardzo nastrajające i niepowtarzalne. To jedna z rzeczy, które będziecie kiedyś wspominać : )

Kolejna rzecz to historia. Tworząc fotografie dla moich Par staram się, aby układały się w jedną historię tworzącą ślub. Dlatego fajnie, gdy pojawia się w nich sesja narzeczeńska, a później po ślubie sesja poślubna. Tworzy to piękną całość, którą latami będziecie oglądać sami, pokazywali swoim dzieciom, a może i wnukom!

sesja narzeczeńska inspiracje

6. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej jako prezent dla rodziców

Częstym problemem dla Par Młodych jest pomysł na prezent dla rodziców, który wręczą w czasie podziękowań na weselu. A co gdybyście wręczyli rodzicom piękne albumy fotograficzne z sesji narzeczeńskiej, lub duże obrazy w ramach? Satysfakcja gwarantowana ; )

sesja narzeczeńska inspiracje
sesja narzeczeńska Szczecin

7. Wykorzystaj zdjęcia z sesji narzeczeńskiej do zaproszeń ślubnych

To kolejny pomysł ułatwiający Wam punkt organizacyjny wesela. Jeśli zastanawiacie się nad formą zaproszeń dla gości, świetnym pomysłem byłoby wykorzystanie zdjęć z sesji narzeczeńskiej jako nadruku na zaproszeniach ślubnych. Będą wówczas bardzo spersonalizowane i osobiste.

sesja narzeczeńska inspiracje
jak się przygotować do sesji narzeczeńskiej, naturalna sesja narzeczeńska, sesja narzeczeńska, sesja narzeczeńska inspiracje, Szczecin sesja narzeczeńska Szczecin

8. Fotograficzna dekoracja sali weselnej

Niektóre sale weselne oferują możliwość ozdobienia sali Waszymi spersonalizowanymi zdjęciami.

Z takiej opcji wśród moich Par skorzystali na przykład Klaudia i Andrzej, którzy po sesji narzeczeńskiej zawiesili w ramach w czasie wesela swoje zdjęcia narzeczeńskie. Wyglądało to świetnie i bardzo profesjonalnie. Jest to kolejny dobry pomysł na wykorzystanie zdjęć z Waszej sesji narzeczeńskiej.

Jeśli macie ochotę, tutaj obejrzycie wesele Klaudii i Andrzeja -> Wesele w Zatrzymać Chwile nad Miedwiem

sesja narzeczeńska jak się ubrać

9. Oswojenie z aparatem w czasie sesji

O tym już wspominałem trochę na wstępie. Okazuje się, że jednym z głównych powodów dla których rezygnujecie z sesji narzeczeńskiej jest nieśmiałość. Tym bardziej sesja narzeczeńska jest Wam potrzebna! Jesteście tylko Wy i fotograf. Nie ma lepszej okazji do tego, aby oswoić się z obiektywem i obecnością fotografa. Po takiej sesji w dniu ślubu będzie Wam już obojętne czy ktoś pstryka fotki czy nie. Każda moja Para Młoda za każdym razem stwierdzała to samo, sesja narzeczeńska przed ślubem jest idealnym sposobem na oswojenie się z aparatem!

sesja narzeczeńska Szczecin

10. Świetna zabawa gwarantowana!

Oczywiście wszystko zależy też w dużej mierze od fotografa, jak będzie wyglądała Wasza sesja i w jakiej atmosferze przebiegała. Zakładam jednak, że wybierzecie profesjonalistę, a wtedy czas minie Wam w świetnej atmosferze, w pięknym i niebanalnym miejscu oraz będziecie pamiętać swoją sesję narzeczeńską do końca życia.

Tak jak już wspominałem na początku, ma to być świetnie spędzony czas, a zdjęcia będą dodatkiem do tego.

sesja narzeczeńska Szczecin
sesja narzeczeńska inspiracje
sesja narzeczeńska inspiracje

Mam nadzieję, że przekonałem Cię choć w niewielkim stopniu lub w 100% do tego, że warto wykonać sesję narzeczeńską w Szczecinie lub w każdym innym miejscu. Najważniejsze z kim i gdzie zostanie ona wykonana.

Mam również nadzieję, że wiesz już teraz do czego możesz użyć zdjęć z sesji narzeczeńskiej i komu sprawią one największą frajdę gdy już je otrzymacie.

Jeśli chcielibyście wykonać taką sesję i szukacie fotografa, który zrobi to dobrze i podsunie Wam ciekawe inspiracje do wykonania sesji narzeczeńskiej w Szczecinie czy innym mieście woj. Zachodniopomorskiego, napiszcie koniecznie używając poniższego formularza.

Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia! : )

Chcesz obejrzeć inną formę sesji dla dwojga? Koniecznie zajrzyj do wpisu INTYMNA SESJA DLA PAR aby zobaczyć niepowtarzalną formą sesji, która może być również sesją narzeczeńską.

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Fotograf ślubny Zielona Góra