Fotograf ślubny Zielona Góra

Hej! Jeśli jestem na mojej stronie to znaczy, że jesteś na etapie poszukiwania fotografa ślubnego z Zielonej Góry lub spoza Zielonej Góry, który uwieczni dzień Waszego ślubu w sposób jedyny w swoim rodzaju.

Mam na imię Albert i jestem fotografem ślubnym tworzącym pamiątki dla moich Par w sposób oryginalny i nietuzinkowy. Więcej o mnie i o moich pracach, dowiecie się z poniższego artykułu.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ZIELONA GÓRA

Prywatnie mieszkam w okolicach Szczecina. Jednak zawodowo jako fotograf ślubny, podróżuję po całym kraju w poszukiwaniu niepowtarzalnych okazji do tworzenia nietuzinkowych kadrów.

Taka jest właśnie moja fotografia ślubna i możecie być pewni, że ani w Zielonej Górze ani żadnym innym mieście nie znajdziecie podobnej. Dlaczego?

Do fotografii ślubnej nigdy nie podchodziłem w sposób chałturniczy. Jest dla mnie możliwością tworzenia i wykazania się artystycznego. Wyklucza to więc jakiekolwiek kopiowanie czy też powielanie fotografii, które już powstały wcześniej.

fotograf ślubny zielona góra

Lata praktyki zaprocentowały przynależnością do jednych z najbardziej prestiżowych stowarzyszeń fotografów ślubnych na świecie takich jak WPJA, AGWPJA czy FEARLESS PHOTOGRAPHERS.

nagradzany fotograf ślubny

PROFESJONALNY FOTOGRAF ŚLUBNY ZIELONA GÓRA

Moje miejsce zamieszkania jest oddalone od Zielonej Góry o około 2 godz drogi samochodem. Dwa razy dalej niż do Gorzowa. Jednak w dzisiejszych czasach jest to odległość nie stwarzająca żadnych komplikacji.

Dlaczego o tym wspominam? Dlatego, że cenię ogromnie moje Pary właśnie za wnikliwość, którą wykazują w czasie szukania fotografa ślubnego. Nie ograniczają się do poszukiwań fotografa wyłącznie ze swojej miejscowości lecz szukają kogoś, kto spełni ich oczekiwania. Dzięki temu właśnie ich zdjęcia są takie, o jakich zawsze marzyli, a ja mam możliwość współpracy z najlepszymi Parami świata.

Aby ułatwić Wam wybór fotografa z Zielonej Góry, chciałbym zaprezentować Wam dwa reportaże wykonane w niedalekiej odległości od Zielonej góry, bo w województwie Lubuskim:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj artykuł JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA NA WESELE.

fotografia ślubna zielona góra

ZDJĘCIA ŚLUBNE ZIELONA GÓRA

Sesja zdjęciowa to nieodłączny element ślubu. W standardowej ofercie wraz z reportażem ślubnym otrzymujecie sesję zdjęciową w dniu ślubu. Jest to niezastąpiona opcja i w większości przypadków wystarczająca moim Parom. Z takiej sesji otrzymujecie kilkanaście bądź kilkadziesiąt zdjęć. Zalety są takie, że nie musicie się ponownie szykować na sesję w innym dniu, a i pieniądze zostają w kieszeni 😉

Ale to nie jedyna opcja. W dniu ślubu nie zdążymy jednak pojechać do miejsc dalej oddalonych od sali weselnej. Jeżeli marzycie o miejscu i sesji zdjęciowej na terenie Zielonej Góry bądź w dalszych rejonach, niestety fizycznie nie uda się tego zrobić w dniu ślubu. Stąd opcja sesji zdjęciowej w osobny dzień. W tym przypadku ograniczać nas będzie wyłącznie wyobraźnia i preferencje. A opcji na taką sesję jest mnóstwo.

sesja zdjęciowa zielona góra

Mam nadzieję, że powyższy artykuł choć trochę pomoże Wam podczas wyboru fotografa ślubnego z Zielonej Góry.

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który charakteryzuje się cechami wymienionymi w artykule i podobają Wam się moje prace koniecznie do mnie napiszcie. Skorzystajcie z poniższego formularza kontaktowego. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane ze zdjęciami ślubnymi, dostępnością terminu, ceną lub każde inne, które chodzi Wam po głowie i jest związane z Waszymi planami ślubnymi. Spotkajmy się na waszym ślubie niezależnie od miejsce w którym będzie się ono odbywało. Każdy ze ślubów jest wart pięknej pamiątki w postaci wyjątkowych zdjęć!

Do usłyszenia lub do zobaczeni w Zielonej Górze!

Następny post

Ślub nad morzem | Marena Wellness & Spa