Ślub nad morzem | Marena Wellness & Spa

Ślub nad morzem to temat, który rozważa wiele Par planujących swój ślub. Nic w tym dziwnego gdyż nasze wybrzeże jest wyjątkowo piękne. Mamy również wiele sal weselnych nad morzem, w których możemy wyprawić piękne przyjęcie weselne. Istnieje również możliwość zorganizowania ślubu cywilnego na plaży lub intymnego i kameralnego ślubu nad morzem. Nie wszystkie jednak sale oferują taką możliwość więc wcześniej należy poczytać trochę w internecie lub osobiście skontaktować się z wybraną salą weselną.

Tym właśnie tropem poszli Monika z Kamilem, planując swój wymarzony ślub nad morzem w Marena Wellness & Spa w Międzywodziu. To jedno z najładniejszych miejsc w województwie zachodniopomorskim, gdzie można zorganizować przyjęcie weselne ale również samą ceremonię i ślub cywilny na samej plaży. Choć nasi bohaterowie zaplanowali tradycyjną ceremonię w kościele, to jednak pamiętać należy, iż Marena ma opcję ślubu na plaży w swojej ofercie.

Przejdźmy jednak do konkretów. Zobaczcie w skrócie jak wyglądał ślub nad morzem Moniki i Kamila w poniższym pokazie slajdów. Następnie przejdziemy do samych fotografii.

Pięknie prawda? A teraz krok po kroku chciałbym przeprowadzić Was przez ten dzień, który był wymarzonym dla naszej Pary Młodej. Zacznijmy od przygotowań …

Monika wraz z Kamilem przygotowywali się na miejscu w Marenie. Zawsze chwalę sobie takie rozwiązanie gdyż dzięki temu możemy zaoszczędzić bardzo dużo czasu oraz stresu, który normalnie towarzyszyłby samym przejazdom pomiędzy poszczególnymi punktami. Tym bardziej, że organizacja ślubu nad morzem wiąże się z tym, że nie zawsze Para Młoda pochodzi znad morza lecz częściej z głębi lądu. Wtedy sytuacja jest oczywista i przygotowania muszą odbyć się w tym samym miejscu do wesele.

Zobaczcie jak to wyglądało tym razem …

Marena Wellness & Spa – wesele nad morzem

Nasi bohaterowie oboje przygotowywali się w Marena Wellness & Spa.

To jedno z miejsc, które możecie wziąć pod uwagę organizując swój ślub. Temat domów weselnych nad morzem rozwinąłem pod koniec tego spisu, także zapraszam do lektury.

Jak już wspominałem wcześniej, jestem zdecydowanym fanem organizacji przygotowań w hotelu, biorąc pod uwagę doświadczenia, jakie miałem w czasie całej mojej kariery zawodowej. Ale to temat na osobny wpis lub opowieść przy kawie. Ogólnie rzecz ujmując, zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i stresu dzięki temu.

Nie można również pominąć faktu, iż cała sceneria która towarzyszyła w drugim planie podczas przygotowań, nawiązywała chcąc nie chcąc w całości do tematyki ślubu nad morzem. Wszystko więc ułożyło się w piękną całość i dzięki temu właśnie poniższe fotografie wyglądają właśnie w ten sposób. Miłego oglądania!

ślub nad morzemślub nad morzem ślub nad morzemślub nad morzemdomy weselne nad morzemdomy weselne nad morzemdom weselny nad morzemdom weselny nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzemślub nad morzem

Domy weselne nad morzem – sale weselne z widokiem na morze

Nasze wybrzeże oferuje mnóstwo domów weselnych położonych nad morzem, w których możemy zorganizować ślub nad morzem zarówno kościelny jak i ślub w plenerze nad samym morzem. Ogranicza nas tak naprawdę tylko budżet jakim dysponujemy. Możemy wybierać pomiędzy “zwyczajnymi” domami weselnymi jeśli stawiamy na minimalizm, a skończyć na pałacach jeśli lubimy szyk i elegancję.

Poniżej przedstawię Wam trzy przykładowe domy weselne nad morzem cechujące się pięknym wyglądem:

  • Pałac Ciekocinko – to miejsce dla osób, które uwielbiają podróże w czasie. Położone w miejscowości Choczewo. W tym miejscu cofniecie się o 100 lat wstecz podziwiając zabytkowe meble, piękne ręcznie wykonane tapety oraz oryginalne telefony z epoki. Majątek Ciekocinko to piękny park, tamtejszy folwark, stajnie z 1906 roku oraz wszechobecna natura dookoła. Jeśli brzmi to dla Was pięknie, wybierzcie to miejsce na swój ślub nad morzem.
  • Hotel Wieniawa – kolejna propozycja dla miłośników piękna. Hotel Wieniawa to tak zwany zespół pałacowo – dworski. Położony w pięknym otoczeniu natury w miejscowości Rekowo Górne. Do dyspozycji jest organizacja wesela pod namiotem w pięknym zabytkowym parku. Pary gustujące w wysublimowanych wnętrzach, do dyspozycji mają 4 sale weselne wewnątrz pałacu i dworku Hotelu SPA Wieniawa. Wszystkie sale na wesela, tworzą nastrój dostojności, szyku i elegancji.
  • Hotel Neptun – zamek, położony na samej plaży w miejscowości Łeba. W intymnej atmosferze, w pięknych okolicznościach przyrody, w cudownie urządzonych wnętrzach, możecie oddać się świętowaniu nowego etapu w życiu korzystając z pięknego widoku na Bałtyk, znajdujący się tuż za oknem.

Mam nadzieję, że udało mi się zainspirować Was choć trochę przed przygotowaniami do Waszego ślubu nad morzem. Wszystkie powyższe fotografie ślubne są mojego autorstwa więc jeśli przypadły Wam do gustu i chcielibyście w podobny sposób uwiecznić swój własny ślub, zapraszam Was do kontaktu korzystając z poniższego formularza.

Opowiedzcie mi o Waszych pomysłach na ślub, poznajmy się i stwórzmy razem coś niezwykłego!

Do usłyszenia! : )

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Fotograf Lubuskie