Fotograf Lubuskie

Hej! Witam Cię na mojej stronie przygotowanej dla osób szukających fotografa ślubnego z Lubuskiego. Poniżej przedstawię Ci moją osobę oraz sposób w jaki fotografuję i uwieczniam śluby moich wspaniałych Par. Dowiesz się jak w sposób artystyczny i nietuzinkowy można stworzyć pamiątkę z niby tak oczywistego wydarzenia, jakim może być ślub. Zapraszam do lektury : )

Fotograf ślubny Lubuskie – dwa słowa O MNIE

Mam na imię Albert i mieszkam w okolicach Szczecina ale przemierzam cały kraj w poszukiwaniu niepowtarzalnych okazji do niebanalnych kadrów. Fotografuję w taki sposób, aby to co oczywiste zostało uchwycone w sposób nieoczywisty i nietuzinkowy. Tak, aby do zdjęć ślubnych przemycić trochę sztuki i stworzyć ze “zwykłej” uroczystości, coś magicznego.

fotograf lubuskie

Lata praktyki zaprocentowały przynależnością do jednych z najbardziej prestiżowych stowarzyszeń fotografów ślubnych na świecie takich jak WPJA, AGWPJA czy FEARLESS PHOTOGRAPHERS.

nagradzany fotograf ślubny

Fotografia ślubna Lubuskie

Moje miejsce zamieszkania jest oddalone od województwa Lubuskiego o kilkadziesiąt kilometrów. To przysłowiowy rzut kamieniem chociażby od takich miast jak Zielona Góra czy Gorzów. Dlatego współpraca z moimi Parami przeważnie nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dojazdu ani noclegu.

Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ uwielbiam moje Pary właśnie za wnikliwość, którą wykazują w czasie poszukiwań fotografa ślubnego. Nie ograniczają się do poszukiwań fotografa z pobliskich miejscowości lecz szukają kogoś, kto spełni ich oczekiwania. Dzięki temu ja mam możliwość podróżowania i poznawania wspaniałych ludzi, oni natomiast satysfakcję z oglądania wymarzonych zdjęć ślubnych po swoim ślubie.

Aby ułatwić Wam wybór fotografa z Lubuskiego, chciałbym zaprezentować Wam dwa reportaże wykonane właśnie w województwie Lubuskim:

fotograf ślubny lubuskie

ZDJĘCIA ŚLUBNE LUBUSKIE

Podjęcie decyzji o wyborze fotografa ślubnego z Lubuskiego nie jest łatwym tematem. Z jednej strony pierwsze co rzuca nam się w oczy to jego prace. W pierwszej kolejności oceniamy jego zdjęcia ślubne i dokonujemy pierwszej selekcji potencjalnych usługodawców. To bardzo dobry początek gdyż kupuje się właśnie oczami. Ale kolejnym krokiem powinno być spotkanie. Aby wybrać najlepszego dla Was fotografa z Lubuskiego, powinniście z nim porozmawiać. Nie ważne czy na żywo czy poprzez wideokonferencję. Ważne aby zaiskrzyło między Wami, bo dobrze aby ten ktoś wspierał Was w krytycznych sytuacjach w dniu ślubu, który i tak pełen będzie stresowych sytuacji ; )

fotograf lubuskie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj artykuł JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA NA WESELE.

ślub nad morzem

Mam nadzieję, że powyższy artykuł choć trochę pomoże Wam podczas wyboru fotografa z Lubuskiego.

Jeśli szukacie fotografa, który charakteryzuje się cechami wymienionymi w artykule i podobają Wam się moje prace koniecznie do mnie napiszcie. Skorzystajcie z poniższego formularza kontaktowego. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane ze zdjęciami ślubnymi, dostępnością terminu, ceną lub każde inne, które chodzi Wam po głowie i jest związane z Waszymi planami ślubnymi. Spotkajmy się na waszym ślubie czy to w Pałacu, czy Dworku albo innym pięknym miejscu jakim może być Stodoła. Każdy z tych ślubów jest wart pięknej pamiątki w postaci wyjątkowych zdjęć!

Do usłyszenia lub do zobaczeni w Lubuskim!

Następny post

USC Szczecin – ślub cywilny w Szczecinie