Pałac Wiejce | Wesele polsko-niemieckie

Wiejce Pałac

Zanim przejdziemy do opisu i prezentacji wesela Olivii i Marcela w Pałacu Wiejce, chciałbym po krótce oprowadzić Was za pomocą zdjęć po pięknym obiekcie jakim jest Pałac w Wiejcach. Pałac położony jest w sercu Puszczy Noteckiej. Jadąc pierwszy raz w to miejsce rozglądałem się uważnie dookoła wypatrując na horyzoncie Pałacu. Droga wiodła przez pola, lasy i drogi daleko odbiegające od miejskich. Ku mojemu zdziwieniu, Wiejce ukazały mi Pałac dopiero gdy znalazłem się u jego bram. Doskonale zakamuflowany wśród otaczającej go przyrody skrywa piękno i elegancję równą najpiękniejszym pałacom ślubnym w rejonie.

Całość spójnie współgra ze sobą. Odrestaurowana architektura, piękny ogród, bujna roślinność i pobliska sadzawka z pomostem idealnie uzupełniają się tworząc niesamowity klimat.

Na miejscu możecie zorganizować ślub w pobliskim kościele (jak to miało miejsce w przypadku poniższego reportażu) lub ślub plenerowy, który odbyć się może na tarasie Restauracji Szmaragdowej na tyłach Pałacu Wiejce, na mostku lub pod 260-letnim dębem znajdującym się w ogrodzie. Czyż nie brzmi wspaniale?

Obejrzyjcie proszę w pierwszej kolejności prezentację z podkładem muzycznym, a następnie sam Pałac Wiejce na zdjęciach

Pałac WiejcePałac WiejcePałac w WiejcachPałac WiejcePałac w WiejcachPałac WiejcePałac Wiejce

Pałac Wiejce wesele międzynarodowe

Przejdźmy do samego wesela w Pałacu Wiejce. Pałac położony jest w miejscowości Skwierzyna w województwie Lubuskim. Najbliższe większe miejscowości to Gorzów Wielkopolski i oddalona trochę bardziej Zielona Góra.

Sam obiekt oferuje piękne sale weselne na których wyprawiane są przyjęcia weselne. W tym nowo wybudowaną oranżerię, która kryje w sobie nieprzeciętny potencjał gdy odpowiednio się ją przystroi.

Pałac Wiejce na czas wesela oferuje rozległą bazę noclegową gdzie do wykorzystania mamy pokoje w samym Pałacu, Rządcówce, Folwarku bądź Domku Ogrodnika. Wszystkie miejsce schludne, przygotowane odpowiednio dla gości i klimatyczne.

Czas przedstawić Wam fotografie z samego wesela Olivii i Marcela.

Przygotowania ślubne odbyły się na miejscu we wnętrzach samego Pałacu Wiejce. Wypełnione zabytkowymi dodatkami wnętrza, pięknie zdobione ściany oraz niesamowicie rozchodzące się światło we wnętrzu Pałacu sprawiły, że wystarczyło tylko odpowiednio wykorzystać te warunki, aby stworzyć sztukę z niby zwykłych zdjęć ślubnych.

Olivia w pięknej sukni ślubnej od Sofia Bianca. Wyglądała jak wprost wyciągnięta z tamtej epoki. Elegancki makijaż ślubny oraz fryzura ślubna podkreślający urodę Olivii wykonała firma Atelier Fryzur Anna Podsiadła. Wisienką na torcie był idealnie komponujący się z całością bukiet ślubny od Kwiaciarni Monsun z Międzychodu, podkreślający piękno całości.

Marcel jak przystało na prawdziwego mężczyznę, sam w sobie miał podkreślać piękny wygląd swojej przyszłej żony. Nie mogło zabraknąć jednak eleganckiego wyglądu, który wpasowałby się w otoczenie Pałacu Wiejce. Ubrany w garnitur od Wilvorst, idealnie podkreślił swoją klasę i uzupełnił image Olivii.

Z resztą sami zobaczcie, słowa nie są w stanie oddać tego, jak może wyglądać polsko-niemieckie wesele w Pałacu Wiejce.

Pałac Wiejce weseleWiejce PałacPałac Wiejce zdjęciaPałac Wiejce weselePałac Wiejce zdjęciaPałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce zdjęciaWiejce Pałac

Pałac Wiejce Skwierzyna

Jak już wspominałem wcześniej, Pałac Wiejce położony jest w małej miejscowości Skwierzyna. Wspominam o tym ponownie z jeszcze innego powodu. Tuż obok Pałacu znajduje się niewielki, bardzo fotogeniczny kościółek. Jest to świetna alternatywa dla osób chcących zorganizować ślub kościelny. Olivia, nasza Panna Młoda pokonała drogę z Pałacu do kościoła idąc piechotą wraz ze swoim tatą. Odległość zatem jest bardzo mała co jest dodatkowym atutem dla nowożeńców.

Wesele Polsko – Niemieckie

Wesele Olivii i Marcela było weselem Polsko – Niemieckim. Komunikacja podczas samej zabawy weselnej z dj`em odbywała się za pośrednictwem świadkowej Olivii, która tłumaczyła wszystkie polecenia i wskazówki dj`a na język niemiecki. W kościele natomiast ksiądz przeprowadził mszę w języku polskim, a samą przysięgę w niemieckim. Ile śmiechu było gdy Marcel, nasz Pan Młody, musiał osobiście zerkać do treści przysięgi, nie mogąc zrozumieć wymowy księdza. Zobaczycie to na poniższych fotografiach.

Pałac Wiejce SkwierzynaPałac Wiejce SkwierzynaPałac Wiejce SkwierzynaPałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselewesele polsko niemieckiewesele polsko niemieckiewesele polsko niemieckiewesele polsko niemieckiePałac Wiejce weselewesele polsko niemieckiewesele polsko niemieckiePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce wesele

Ciąg dalszy to już tylko dobra zabawa w Restauracji Szmaragdowej w Pałacu Wiejce. Najtrudniejsze i najbardziej stresujące punkty dnia mamy już za sobą. Bawmy się więc i cieszmy tym dniem wspólnie z Oliwią i Marcelem!

Pałac Wiejce restauracja bursztynowaPałac Wiejce restauracja bursztynowaPałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselewesele polsko niemieckiewesele polsko niemieckiewesele polsko niemieckiewesele polsko niemieckiePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weseleWiejce PałacWiejce PałacWiejce PałacWiejce PałacPałac w WiejcachPałac w WiejcachPałac w WiejcachPałac w WiejcachPałac w WiejcachPałac w WiejcachPałac w WiejcachPałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac Wiejce weselePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac Wiejcefotograf Szczecin, pałac w Wiejcach, Pałac Wiejce wesele, przygotowania ślubne, przyjęcie weselne, Suknia ślubna, wesele polsko niemieckie, Wiejce Pałac Pałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac WiejcePałac Wiejce

wesele: Pałac Wiejce
fryzura: Atelier Fryzur Anna Podsiadła
garnitur: Wilvorst

Mam nadzieję, że przedstawiłem Wam Pałac Wiejce z jak najlepszej strony i pomoże Wam to w podjęciu decyzji na odnośnie organizacji wesela w Pałacu Wiejce.

Jeżeli chcielibyście obejrzeć inne pałace w których możecie zorganizować swój ślub, koniecznie sprawdźcie artykuł PAŁAC NA WESELE.

Wszystkie powyższe fotografie są mojego autorstwa więc jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na wybór fotografa ślubnego, a przypadły Wam do gustu powyższe zdjęcia ślubne, napiszcie koniecznie korzystając z poniższego formularza.

Porozmawiajmy przy kawie lub umówmy się na telekonferencję podczas której będziemy mogli się poznać i porozmawiać o Waszym zaplanowanym ślubie.

Do usłyszenia! : )

Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Pod Dobrym Aniołem Rekowo