Oferta

Fotograf ślubny Gorzów

Hej! Na pewno jesteście na etapie poszukiwań fotografa ślubnego z Gorzowa.

W takim razie cieszę się, że trafiliście właśnie na moją stronę. Poniżej przedstawię Wam kilka rzeczy na które warto zwrócić uwagę wybierając fotografa na ślub. Zobaczycie też moje prace oraz ofertę ślubną. Zaczynamy!

Kilka słów o mnie

Mam na imię Albert i jestem fotografem z wieloletnim doświadczenie fotograficznym. Zajmuję się głównie fotografią ślubną. W jaki sposób fotografuję? Staram się, aby moje zdjęcia ślubne tworzyły klimat artystyczny, ukazywały Wasze emocje, zwracały uwagę na detale związane z Waszą ciężką pracą włożoną w przygotowanie ślubu. A wszystko to zamykam w rzetelnym, pełnym pięknych ujęć reportażu ślubnym.

klik, klik

ZDJĘCIA ŚLUBNE GORZÓW. JAK JE TWORZĘ ?

Przy każdym ślubie staram się wykorzystać swoją kreatywność i umiejętności do tego, aby za każdym razem stworzyć zdjęcia ślubne jedyne w swoim rodzaju. Każdej Parze Młodej zależy na tym, aby zdjęcia ślubne, sesja narzeczeńska czy z plenerowej sesji ślubnej, były przede wszystkim piękne. Ale też inne od tych tworzonych przez pozostałych fotografów ślubnych z Gorzowa, które mają wszyscy Wasi znajomi.
Na pewno dużo przyjemniej jest pochwalić się przed znajomymi, rodziną takimi zdjęciami.

HISTORIE MOICH PAR MŁODYCH

Każda moja para jest jedyna w swoim rodzaju. Dlatego każda z nich powinna otrzymać zdjęcia z dnia swojego ślubu pasujące do ich osobowości, stylu w jakim przygotowali swój ślub i oddające idealnie atmosferę całego wydarzenia. Dlatego możecie być pewni, że korzystając z własnego doświadczenia i kreatywności, przedstawię Waszą w sposób jedyny i niepowtarzalny!

fotografia ślubna Gorzów

FOTOGRAFIA ŚLUBNA GORZÓW

Jeśli zaczęliście już poszukiwania fotografa ślubnego, na pewno zauważyliście, że ofert jest więcej niż można się było spodziewać. Zarówno w Gorzowie Wlkp jak i innych miastach województwa Lubuskiego znajdziemy co najmniej kilkunastu fotografów na wesele, na co najmniej wystarczającym poziomie. Jak jednak odróżnić początkującego fotografa na wesele z Gorzowa, a fotografa ślubnego, który robi to profesjonalnie od wielu lat.

Na co zatem powinniście zwrócić uwagę przede wszystkim w czasie poszukiwań fotografa weselnego?

FOTOGRAF ŚLUBNY GORZÓW, A CENY

Jak znaleźć dobrego fotografa z Gorzowa Wielkopolskiego? Często w pierwszej kolejności sprawdzamy ceny za ich usługi.

Czy to wystarczy?

Gorzów posiada wielu dobrych fotografów ślubnych, którzy nie bez powodu wyróżniają się wyższą ceną za swoje usługi. W sieci coraz częściej można spotkać się z rozczarowaną Panną Młodą, którą “wystawił” fotograf lub oddał prace, które przedstawiają ich dzień ślubu w opłakany sposób.

Czy powinniśmy w takim razie sugerować się ceną za fotografa ślubnego z Gorzowa? Wiadomo, że każdy ma ograniczony budżet i nie każdego stać na fotografa za 10k. Ale spróbujcie przynajmniej nie stawiać ceny jako głównego kryterium.

SESJE ŚLUBNE GORZÓW

Gorzów dzięki temu, że leży w województwie Lubuskim, ma blisko do wielu ciekawych miejsc, które można wykorzystać na sesję ślubną. Przykładowo teren Pałacu Mierzęcin, leżącego właśnie w tym samym województwie jest świetnym miejscem na sesję ślubną.

Nie oddalając się jednak dalej niż poza granice Gorzowa, możemy stworzyć piękne sesje ślubne w Gorzowie nawet w ciągu 20-30 minut w dniu ślubu. Gorzów jest pięknym miastem i miejsc na sesję jest dużo.

Na pewno takim miejscem nadającym się pod plener ślubny w Gorzowie będzie:

  • Park Wiosny Ludów
  • Bulwar Nadwarciański
  • Filharmonia Gorzowska
  • Park Siemiradzkiego

… i wiele innych bardzo ciekawych miejsc. Zazwyczaj jednak wystarczy skorzystać z pobliskiego terenu sali weselnej aby o zachodzie słońca stworzyć kilkadziesiąt pięknych podczas tak zwanej sesji w dniu ślubu.

Czas najwyższy przedstawić Ci moją ofertę ...

01

Spędźmy razem trochę czasu w trakcie którego wykonamy mnóstwo niesamowitych ujęć, z których otrzymacie co najmniej 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej

Sesja narzeczeńska

02

Będę z Wami w dniu ślubu około 12 godzin. Od przygotowań do rzutu welonem/muchą. Po zakończonej współpracy otrzymacie CO NAJMNIEJ 350 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w galerii on-line. Dodatkowo otrzymujecie 50 odbitek w pięknym drewnianym pudełku pachnącym lasem + pendrive

Reportaż ślubny

03

Tak zwana sesja plenerowa, która odbywa się w osobny dzień. Rezerwuję go dla Was i wspólnie ustalamy miejsce oraz czas trwania całej sesji. Otrzymacie co najmniej 60 zdjęć poddanych obróbce graficznej na pendrivie dołączonym do Reportażu Ślubnego

Sesja poślubna

Drewniana szufladka

na Wasze zdjęcia

Tak właśnie wygląda przepiękna drewniana szufladka, która pomieści zdjęcia w formacie 15x23 oraz drewniany pendriva gałązka. To wszystko w cenie reportażu ślubnego.

Odbitki

w formacie 15x23

Pudełko na zdjęcia oczywiście nie może być puste. Dlatego ta dodana do reportażu ślubnego będzie zawierała najpiękniejsze chwile na pięknym jedwabnym papierze!

Pendrive

gałązka

Zostało jeszcze jedno wolne miejsce w szufladce... akurat na pięknego pendriva zrobionego z drewnianej gałązki! A na nim co najmniej 350 zdjęć z Waszego ślubu poddanych autorskiej obróbce!

Klaudia & Andrzej

Dziękujemy Ci, że stałeś się częścią duszy naszego przepięknego Ślubu i Wesela. Na zdjęciach cudownie zobrazowałeś moc emocji, które towarzyszyły i nam i naszym Gościom. Jesteś wyjątkowym ARTYSTĄ o pięknej estetyce swojej pracy… każdy kadr czy to z sesji narzeczeńskiej, czy ze Ślubu cieszy oko, nie pozostawiając złudzeń, że nasz wybór był najwłaściwszy. Twój warsztat pracy jest nieprzeciętny, a efekty w postaci zdjęć to idące w parze harmonia i szlachetność. KLASA… dziękujemy!♥

Aurela & Rafał

Od początku czuliśmy, że Albert to PROFESOR w dziedzinie tworzenia wspomnień!!!! To osoba, która łapie najcudowniejsze momenty! Cudowny człowiek z wielką pasją i nieziemskim pomysłami, zarażający śmiechem!!!❤️
My ze swojej strony możemy tylko raz jeszcze podziękować! ??Dziękujemy Ci Albert za zatrzymanie dla nas chwil! ??❤️

Natalia i Mateusz

Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem fotografa na wesele! Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście i przede wszystkim niebywałe zdjęcia!

KAROLA & MICHAŁ

Dziękujemy Ci Albert, już nie po raz pierwszy! ?

Jesteś najwspanialszym ilustratorem naszej historii❤️ ?

Oczywiście do zobaczenia, K&S&M?

Agata & Jan

Albert towarzyszył nam w dniu ślubu. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług profesjonalnego fotografa, ale dzięki otwartości i poczuciu humoru Alberta czuliśmy się swobodnie i wszystko poszło świetnie. Zdjęcia są przepiękne, co potwierdzają również nasi goście, i będą wspaniałą pamiątką. Zdecydowanie polecamy! :)

PRZEWIŃ DALEJ
Kilka miłych słów &

Opinie

Chcesz zapytać o wolny termin?

... napisz, opowiedz kilka słów o Waszym ślubie. Albo umówmy się na kawę i opowiecie mi o Waszych pomysłach na wymarzony ślub : )