Fotograf ślubny Szczecin

Hej! Witam Cię na mojej stronie przygotowanej dla osób szukających dobrego fotografa na ślub ze Szczecina lub okolic. Omówimy za chwilę kilka punków, dzięki którym mam nadzieję, będzie Ci łatwiej podjąć decyzję. A zatem do dzieła!

Fotograf na ślub – Szczecin – dwa słowa O MNIE

Mam na imię Albert i mieszkam w pobliżu Szczecina. Od kilku lat zajmuję się profesjonalnie fotografią. Głównie zdjęciami ślubnymi. W jaki sposób fotografuję? Staram się, aby mój reportaż ślubny ukazywał Wasze emocje, świetne momenty, które zapamiętacie do końca życia. Ale przede wszystkim aby był idealnym odzwierciedleniem atmosfery, która panowała tego dnia na Waszym weselu.

zdjęcia ślubne Szczecin

Lata praktyki zaprocentowały przynależnością do jednych z najbardziej prestiżowych stowarzyszeń fotografów ślubnych na świecie takich jak WPJA, AGWPJA czy FEARLESS PHOTOGRAPHERS.

nagradzany fotograf ślubny

Pozwoliło mi to stać się nagradzanym fotografem ślubnym, którego dorobek z każdym rokiem rośnie.

Szczecin, to piękne miasto i pełne możliwości. W pobliżu mamy mnóstwo miejsc w których można zrobić świetną sesję ślubną – Wały Chrobrego, Łasztownia, Park Kasprowicza i wiele innych. W pobliżu urocze sale weselne gdzie można zorganizować wesele swoich marzeń – Restauracja Chałupa, Bukowy Park czy Pałac Rajkowo. Ponadto wiele innych miejsc takich jak Hotel Wenus, Folwark w Plenerze, Hotel Mały Młyn i wiele innych. To wszystko sprawia, że praca w takim mieście jako fotograf ślubny staje się czystą przyjemnością.

Ale do rzeczy. Poniższy spis treści nakreśli to, o czym pomówimy w dalszej części tego artykułu

  • Jak wybrać dobrego fotografa weselnego ze Szczecina lub okolic?
  • Dobry fotograf na ślub ze Szczecina, a opinie o nim.
  • Fotograf, który mieszka daleko od Szczecina. Czy brać go pod uwagę?
  • Sesja ślubna w Szczecinie. Gdzie ją zrobić?
  • Artystyczna fotografia ślubna Szczecin.
  • Fotografia ślubna w Szczecinie, a ceny.
fotograf ślubny Szczecin

Jak wybrać dobrego fotografa weselnego ze Szczecina lub okolic?

Czy portfolio fotografa ślubnego jest wyznacznikiem jego umiejętności? Po części tak. Przede wszystkim jednak wskazuje Wam w jakim stylu dany fotograf tworzy swoje zdjęcia ślubne. Co jeszcze należałoby sprawdzić na jego stronie www? Na pewno to, jak wygląda reportaż ślubny wykonany w Szczecinie i nie tylko. Chodzi o to, aby mieć pewność, że nie otrzymacie tylko pojedynczych zdjęć dobrej jakości, ale wszystkie pozostałe również. Często znajdziecie je u fotografów weselnych w zakładce BLOG lub tak jak w moim przypadku w zakładce GALERIE ŚLUBNE.

Czy wybierzesz fotografa na ślub tylko na podstawie jego portfolio? Jeżeli mieszka w Szczecinie lub okolicach podobnie jak Wy, łatwo będzie Wam spotkać się z nim na żywo. Osobiście na spotkania z moimi parami przynoszę albumy ze swoimi zdjęciami ślubnymi, wywołane odbitki i to wszystko, o czym mówi moja oferta ślubna. Aby na żywo mogli dotknąć i obejrzeć prace, które zupełnie inaczej wyglądają wywołane niż na ekranie komputera. Poza tym poznacie się bliżej. Niczego bardziej nie cenię przy współpracy moimi parami, niż bliski kontakt.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj artykuł JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA NA WESELE.

sympatyczny fotograf na wesele w Poznaniu i okolicach

Dobry fotograf na ślub ze Szczecina, a opinie o nim

Opinie na temat fotografa na ślub ze Szczecina, którego bierzecie pod uwagę łatwo możecie znaleźć w mediach społecznościowych lub wyszukiwarce. Przeczytajcie dokładnie wszystkie gdyż mogą odpowiedzieć na część pytań, z którymi się zmagacie. Jeśli fotograf ślubny, którego bierzecie pod uwagę, będzie posiadał kilka niepochlebnych opinii, dobrze byłoby je wyjaśnić nawet bezpośrednio z fotografem. Jeśli natomiast jego konto posiada same pozytywne opinie, tym bardziej warto umówić się z nim na spotkanie na żywo. Może okazać się tym trafionym fotografem na wesele więc szkoda czasu, rezerwujcie termin póki wolny!

jak wybrać fotograf ślubnego w Poznaniu

Fotograf, który mieszka daleko od Szczecina. Czy brać go pod uwagę?

Często spotykam się wśród moich potencjalnych klientów z opinią, że lepiej jest brać fotografa ślubnego ze Szczecina, niż z bardziej odległych miejscowości. Czy mają rację? Częściowo TAK. Ale też NIE. Fotograf ze Szczecina zna okoliczne sale na pewno dobrze. Ale czy fotograf mieszkający dalej, a często fotografujący w Szczecinie będzie znał je gorzej? Niezupełnie.

Moje przykładowe reportaże ślubne z okolic Szczecina :

Poniżej z miejscowości oddalonych od Szczecina:

Mogę poradzić Wam tylko jedno – jeśli szukasz fotografa na wesele ze Szczecina lub innej miejscowości, kieruj się gustem, nie odległością. Żyjemy w XXI wieku i odległość nie ma znaczenia. Ten dzień się nie powtórzy więc dobrze aby Wasze zdjęcia ślubne były niepowtarzalne.

dobry fotograf na ślub Szczecin

Sesja ślubna w Szczecinie. Gdzie ją zrobić?

Jak piękny jest Szczecin wiemy wszyscy. Można zrobić piękne sesje ślubne w Szczecinie nawet w ciągu 20-30 minut w dniu ślubu. Nie za krótko? Nie, jeśli macie ze sobą fotografa o odpowiednich umiejętnościach. Taki czas jest w zupełności wystarczający aby wykonać nawet kilkadziesiąt świetnych zdjęć z sesji ślubnej na miejscu w Szczecinie. Do PLUSÓW zdecydowanie możemy zaliczyć tutaj fakt, że przy żadnej innej okazji nie będzie tak widać emocji na Waszych twarzach jak w dniu ślubu. Jesteście już uszykowani, wyczesani, wymalowani … Wystarczy uwiecznić to na zdjęciach ślubnych.

Inną opcją jest sesja ślubna plenerowa innego dnia. Jeśli zdecydujecie się na tę wersję, wówczas wspólnie z fotografem wybieracie odpowiednie miejsce na sesję ślubną oraz datę i godzinę. Jest to o tyle bardziej komfortowa opcja, że nie goni Was czas, możecie dostosować sesję do pory dnia i roku. Można dobrać warunki pod siebie aby stworzyć idealną sesję ślubną.

Artystyczna fotografia ślubna Szczecin

Prawdziwy artysta zazwyczaj nie szuka swojej drogi. Chce po prostu uzewnętrznić się szukając odpowiedniego dla niego środka przekazu. Tak właśnie traktuję fotografię. Choć mój styl ciągle ewoluuje, to wiem od zawsze w jakim stylu fotografię ślubną chcę tworzyć. Jako fotograf ślubny ze Szczecina staram się przemycić trochę sztuki do Waszych zdjęć ślubnych. Chcę aby to nie była zwykła fotografia ślubna. Chcę aby szła ona jednak bardziej w kierunku artystycznej fotografii ślubnej niż tej tradycyjnej, ogólnodostępnej. Dzięki temu Wy również możecie mieć pewność, że Wasze zdjęcia będą oryginalne i nietuzinkowe.

Fotografia ślubna w Szczecinie, a ceny.

dobry fotograf na ślub Szczecin, fotograf na wesele Szczecin, Fotograf ślubny Szczecin, fotograf Szczecin cena, zdjęcia ślubne Szczecin fotograf ślubny Szczecin

Wychodzę z założenia, że cena za fotografa ślubnego w Szczecinie nie powinna być głównym kryterium Waszego wyboru. Dlaczego? Oczywiste jest, że każdy z nas ma przeznaczony jakiś budżet i chciałby zapłacić jak najmniej za jak najlepszą jakość. Pamiętajcie tylko, że cena za fotografa ślubnego z czegoś wynika. Różnicę zauważycie nie tylko w lepszych zdjęciach, ale również we współpracy, w obsłudze klienta i gwarancji odpowiedniego przechowywania Waszych zdjęć ślubnych. Profesjonalni fotografowie ślubni szkolą się w każdym z powyższych aspektów aby zagwarantować swoim parom jak najlepszą obsługę.

Więc jaki powinien być cennik fotografii ślubnej w Szczecinie? Każdy fotograf ślubny w Szczecinie będzie miał inną cenę. Stoicie zatem przed niełatwym zadaniem i dla ułatwienia mogę tylko powtórzyć raz jeszcze … kierujcie się przede wszystkim gustem, później ceną!

Mam nadzieję, że powyższy artykuł choć trochę pomoże Wam podczas wyboru fotografa ślubnego ze Szczecina.

Jeśli szukacie fotografa, który charakteryzuje się cechami wymienionymi w artykule i podobają Wam się moje prace koniecznie do mnie napiszcie. Skorzystajcie z poniższego formularza kontaktowego. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z fotografią ślubną, dostępnością terminu, ceną lub każde inne, które chodzi Wam po głowie i jest związane z Waszymi planami ślubnymi. Spotkajmy się na waszym ślubie czy to w USC Szczecin, czy kościelnym albo i na ceremonii humanistycznej. Każdy z tych ślubów jest wart pięknej pamiątki w postaci wyjątkowych zdjęć!

Do usłyszenia lub do zobaczeni w Szczecinie!

Na zakończenie zapraszam Was do obejrzenia pokazu slajdów jednego z moich reportaży zrealizowanych w Szczecinie:

Następny post

Elopement – ślub we dwoje