Wesele w hotelu Mały Młyn – Stargard

Mamy rok 2021. Hotel Mały Młyn widnieje na mapie weselnej od dobrych kilku lat, przyjmując swoje Pary Młode w dość nowoczesnej ale bardzo fotogenicznej sali weselnej. Ten rok jednak wywrócił wszystko do góry nogami. W tym samym miejscu, kilka metrów dalej pojawia się dobudowana do Hotelu miejscówka, w której Pary Młode mogą alternatywnie zorganizować swoje wesele. Tym miejscem jest Szklarnia.

Jak wygląda Szklarnia w Hotelu Mały Młyn i czy warto zorganizować tam swoje wesele? Zobaczcie kilka moich fotografii z tego miejsca, zanim przejdziemy do zdjęć ze ślubu Malwiny i Patryka, którzy niedawno mieli przyjemność wyprawić wesele w Stargardzie właśnie w tym pięknym miejscu!

hotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargard weselehotel Mały Młyn Stargard weselehotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargard weselehotel Mały Młyn Stargard weselehotel Mały Młyn Stargard wesele

Mały Młyn – wesele w Stargardzie

Jak już pewnie sami zwróciliście uwagę, Szklarnia w Hotelu Mały Młyn jest miejscem o specyfice bardzo uniwersalnej. Z jednej strony ma charakter bardzo loftowy, z mnóstwem szkła, cegły i metalowych elementów. Z drugiej jednak to idealna baza do wystroju weselnego większości typów dekoracyjnych: od naturalnych klimatów pełnych kwiatów i zieleni, przez bogate lekko eleganckie dekoracje florystyczne na rustykalnych kończąc. Idealnie sprawdzi się również surowy, loftowy klimat pozostawiając odsłonięte cegły, szkło i metal.

Wróćmy jednak do wesela Malwiny i Patryka. Oni zdecydowali się na ślub plenerowy zorganizowany na ogrodzie Małego Młyna tuż obok szklarni. Przygotowania odbyły się na miejscu w pokojach hotelowych. Poza makijażem, na którym Malwina była w Pracowni Wizażu u niezastąpionej Pauliny. Tuż po nich jak zwykle wygospodarowałem kawałek pięknego miejsca, gdzie mogliśmy wyprawić ich romantyczny ślubny first look. Następnie już tylko ostatnie poprawki wizualne przed samym ślubem cywilnym w plenerze i możemy zaczynać część oficjalną. Zobaczcie sami jak wygląda ślub plenerowy w Hotelu Mały Młyn w Stargardzie.

paulina czyżowicz makijaż stargardpaulina czyżowicz makijaż stargardpaulina czyżowicz makijaż stargardmały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard ślub w plenerzepracownia florystyczna cuda-wiankimały młyn stargard ślub w plenerzemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard weselemały młyn stargard wesele

Tuż po przywitaniu naszych bohaterów chlebem i solą oraz pierwszych toastach, wybraliśmy się na krótką sesję plenerową na ogrodzie Hotelu Mały Młyn. To obowiązkowy punkt, który staram się zawsze przeprowadzić w dniu ślubu. Zalet jest wiele ale to temat na osobną rozmowę : )

Zobaczcie jak wygląda taka sesja.

hotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn StargardMały Młyn Stargard weseleMały Młyn Stargard weselehotel Mały Młyn Stargardhotel Mały Młyn Stargard

Można by powiedzieć, że już najbardziej stresujące punkty dnia są już za nimi. Jednak nie… Został jeszcze pierwszy taniec. Ale to już ostatni punkt, który może przysporzyć Parze Młodej delikatnego stresu. Tuż po nim już tylko dzika zabawa do rana i mnóstwo pozytywnej energii! Ale zaraz, zaraz… Działo się przecież trochę więcej…

Mało brakowało, a zapomniałbym o racach dymnych i zimnych ogniach zorganizowanych tuż po zmroku na tle pięknie oświetlonej szklarni Małego Młyna. Nie obeszło się również bez nieproszonych gości. Okazało się, że dym z rac dymnych unosił się w powietrzu na tyle długo, że zainteresował on sąsiadów, którzy wezwali straż pożarną. Zdziwienie nasze było niemałe gdy podczas “pociągu weselnego”, Stargardzcy strażacy zaczęła zaglądać przez okna do wnętrza szklarni. Z resztą sami zobaczcie, co się działo tego szalonego dnia!

hotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargardhotel mały młyn stargard

Mam nadzieję, że powyższy reportaż i fotografie przypadły Wam do gustu. Jeśli chcielibyście raz jeszcze je obejrzeć przy przyjemnym podkładzie muzycznym, koniecznie obejrzyjcie poniższy pokaz slajdów.

Jeżeli natomiast szukacie fotografa ślubnego, który w taki sposób jak powyżej, uwieczni Wasz dzień ślubu i wesela w Hotelu Mały Młyn w Stargardzie, koniecznie napiszcie do mnie korzystając z poniższego formularza.

Spodobała się wam relacja z wesela w Hotelu Mały Młyn? Zobaczcie w takim razie piękne wesele w Folwarku w plenerze oraz rustykalne wesele w Młynie nad Starą Regą.

Moje wszystkie prace natomiast możecie obejrzeć klikając w poniższy przycisk PORTFOLIO.

Do usłyszenia! : )

Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

USC Stargard – ślub cywilny w Stargardzie