Hotel Wenus Kobylanka

Piękny ślub w stylu lat 20. Tak właśnie w skrócie można opisać cały ślub. Piękna suknia, niesamowite dodatki... wszystko układało się w jedną oszałamiającą całość!

Hej! Witam Was na moim wpisie, gdzie chciałbym przybliżyć Wam wesele zorganizowane przez moich bohaterów Mariolę i Wojtka, w Hotelu Wenus w Kobylance. To jak przygotowali się do niego zasłużyło na publikację na moim blogu. Jeśli chcecie zobaczyć jak dokładnie wszystko wyglądało, zapraszam Was do krótkiej lektury i pięknej galerii zdjęć!

wesele w stylu wielki gatsby

Wenus Kobylanka

W dzisiejszych czasach mamy tak wiele możliwości zorganizowania wesel, że Młode Pary mogą przebierać w przeróżnych stylach ślubnych. Nie ustępuje tutaj województwo zachodniopomorskie pod tym względem – od folwarków zaczynając, poprzez małe gospodarstwa i domy weselne, odrestaurowane młyny i na pałacach oraz dworkach kończąc. Ślub można zorganizować na przedmieściach z dala od zgiełku w formie intymnego ślubu we dwoje lub w samym centrum miasta przy starówce.

Ogranicza nas tylko wyobraźnia i nasze upodobania. W naszym województwie zachodniopomorskim, a nawet w pobliżu samego Szczecina znajdziecie wachlarz najróżniejszych ofert. Jedną z opcji jest Wenus w Kobylance.

Jednym z typów wesel, które ostatnimi czas pojawiają się coraz częściej jest ślub w stylu Wielki Gatsby. W takim właśnie klimacie zorganizowany jest ten właśnie ślub, który za chwilę zobaczycie. Stylizacje, makijaże, dekoracje i dodatki… wszystko na styl lat 20!

Czym charakteryzuje się wesele w stylu Wielkiego Gatsby? To styl charakteryzujący się przepychem i elegancją. Kolorami przewodnimi są czerń, złoto oraz brokat i cekiny. Jak się ubrać na wesele w stylu Wielki Gatsby? W latach 20 modne były plisowane sukienki, coraz to luźniejsze i coraz bardziej odsłaniające nogi i plecy. Zdobienia z koralików oraz piór ale także nieśmiertelne czesanie w stylu BOB.

wesele w stylu gatsbywesele w stylu wielki gatsbywesele wielki gatsbywesele w stylu wielki gatsbywesele w stylu great gatsbywesele w stylu gatsbyhotel Wenus Kobylankawesele w stylu wielki gatsbywesele wielki gatsbywesele w stylu wielki gatsby

Hotel Wenus

Mariola i Wojtek właśnie w takim stylu zorganizowali swoje wesele w Hotelu Wenus w Kobylance. To był piękny dzień. I nie mam na myśli tylko pogody, która wydała się bardziej wiosenna niż zimowa jak na tę porę roku. Mam raczej na myśli sam ślub, który pomimo tego, że był ślubem zimowym, rozgrzewał atmosferę do gorąca! I mimo tego, że gdy fotografuję zimową porą to zazwyczaj klimat samego ślubu jest – siłą rzeczy – inny niż latem, tak w tym przypadku nie dało się tego odczuć.

Było to piękne wesele w stylu lat 20. Tak właśnie w skrócie można opisać całe wesele w hotelu Wenus zorganizowane przez naszych głównych bohaterów. O wszystko zadbała Jola, która jako wedding plannerka dopięła wszystko na ostatni guzik. Piękna suknia, niesamowite dodatki… wszystko układało się w jedną oszałamiającą całość!

A hotel Wenus, okazał się idealnym do tego miejscem. Sam hotel położony jest w malowniczym miejscu nieopodal jeziora Miedwie. Dojazd do hotelu Wenus jest rewelacyjny zarówno ze Szczecina oddalonego o 25 km jak i Stargardu leżącego jedyne 8 km dalej. Wszystko to sprawia, że hotel Wenus jest świetnym miejscem na wesele.

Zobaczcie sami, jak to wszystko wyglądało …


Wciśnij play …

wesele w stylu wielki gatsbywesele w stylu wielki gatsbywesele w stylu wielki gatsbywesele w stylu wielki gatsbywesele w stylu wielki gatsbywesele w stylu gatsbywesele w stylu gatsbywesele w stylu gatsbywesele w stylu gatsbywesele w stylu gatsbywesele w stylu gatsbywesele w stylu gatsbyhotel Wenus weselehotel Wenushotel Wenus weselehotel Wenus weselehotel Wenus Kobylankahotel Wenus weselewielki gatsby weselewielki gatsby weselewielki gatsby weselewesele w stylu great gatsby,wielki gatsby weselehotel Wenus Kobylankawesele w stylu great gatsby,wesele w stylu great gatsby,ślub lata 20ślub lata 20ślub lata 20hotel wenuswesele w stylu great gatsby,hotel Wenus Kobylankaślub lata 20hotel wenus weselehotel wenushotel wenushotel Wenus Kobylankahotel wenus weselewesele w stylu wielki gatsby

Hotel Wenus sylwester

Tak się złożyło, że ślub Marioli i Wojtka nie tylko zorganizowany był w stylu Gatsby ale również celowym działaniem było zorganizowanie ślubu w sylwestra. Sprawiło to, że cały klimat jeszcze bardziej nabrał mocy a goście weselni mogli praktycznie żywcem wcielić się w bohaterów filmu Baza Luhrmanna.

wesele w sylwestrawesele w sylwestraślub w sylwestrawesele w sylwestraślub w sylwestra

Hotel Wenus Kobylanka opinie

Mam nadzieję, że powyższym wpisem choć trochę przybliżyłem Ci to, w jaki sposób można zorganizować wesele w Hotelu Wenus w Kobylance. Według mojej opinii jest to miejsce bardzo wszechstronne, nadające się pod wiele różnych stylizacji ślubnych. Do tego przestronne i bardzo fotogeniczne.

Jeśli przypadły Ci również do gustu fotografie mojego autorstwa, a szukacie fotografa na swój ślub w Hotelu Wenus, skontaktujcie się ze mną korzystając z poniższego formularza. Jestem pewien, że razem stworzymy coś niesamowitego : )

Do usłyszenia!

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

TOP 22 sale weselne w zachodniopomorskim