Dom weselny Gracja

Witam na mojej stronie, gdzie przybliżę Wam temat miejsca na wesele jakim jest dom weselny Gracja w Żukowie. Na podstawie reportażu ślubnego Karoliny i Mateusza oprowadzę Was po tym miejscu oraz przedstawię z każdej możliwej strony abyście mogli podejrzeć kilka pomysłów, zainspirować się i być może zaimplementować je później na swoim własnym ślubie. Zapraszam więc do artykułu!

gracja Żukówdom weselny Gracjadom weselny Gracjadom weselny gracja w żukowie

Karolina i Mateusz od samego początku wiedzieli, że ich ślub zorganizowany ma być w eleganckim stylu ale bez zbytniego przepychu. Przygotowania ślubne odbyły się ich rodzimych domach, w towarzystwie rodziców oraz samych świadków.

Jak to zazwyczaj bywa, przygotowania rozpoczęliśmy od Pana młodego. Świetna atmosfera towarzyszyła nam przez cały czas przygotowań. Rodzice Mateusza okazali się niesamowicie towarzyscy i rozładowywali stres ślubny zawodowo.

Dom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny Gracjagracja Żukówgracja Żuków

Następnie wraz z FloStudio, kamerzystami którzy towarzyszyli mi tego dnia, udaliśmy się do Panny Młodej – Karoliny. Niewielkiej wioseczki nieopodal Stargardu. Naturalny, swojski klimat idealnie dodawał nastroju całemu wydarzeniu.

Karolina czekała na Mateusza jeszcze bez sukni ślubnej. Aby mógł jej wręczyć bukiet ślubny lecz nie widząc jej w pełnej okazałości. Dopiero przed ołtarzem mieli się ujrzeć pierwszy raz.

Makijaż wykonała niezastąpiona Paulina Czyżowicz MakeUp Artist

Gracja ŻukowoGracja ŻukowoGracja ŻukowoGracja ŻukowoGracja dom weselnyGracja dom weselnyGracja dom weselnyŻukowo dom weselny

Ślub w małym, klimatycznym wiejskim kościele

Mając za sobą pierwszy emocjonujący etap dzisiejszego dnia, wspólnie z Karoliną i Mateuszem wyruszyliśmy do pobliskiego wiejskiego kościółka. Już na przygotowaniach emocji było co nie miara, a łzy lały się strumieniami. Nie trudno było sobie wyobrazić co będzie dział się podczas samej ceremonii ślubnej w kościele. Dom weselny Gracja znajdował się dość spory kawałek dalej więc czekała nas jeszcze podróż polnymi drogami aby dojechać do samego Żukowa.

Piękne, eleganckie i naturalne ozdoby kościoła wykonała Klaudia z Pracowni florystycznej Cuda-Wianki. Ozdoby na sali weselnej przygotowali sami gospodarze, Pani Sylwia Mularczyk.

cuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjaflorystka na ślub cuda-wiankipracownia florystyczna cuda-wiankicuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracjacuda-wianki pracownia florystyczna, flostudio, sala weselna Gracja Dom weselny Gracja

Gracja Żuków

Karolina i Mateusza wybierając salę weselną od razu wiedzieli, że ich ślub odbędzie się w domu weselnym Gracja w Żukowie. Mimo tego, że w województwie zachodniopomorskim nie brakuje sal weselnych takich jak folwarki, gospodarstwa, pałace, młyny czy dworki, to domy weselne również cieszą się ogromną popularnością, szczególnie takie eleganckie jak ta sala w Żukowie.

Dom weselny Gracja w Żukowie w roku 2020 przeszedł remont, dzięki czemu sala weselna jest w stanie pomieścić aż 220 osób. Jest bardzo elegancka o czym możecie przekonać się z poniższych zdjęć. Sama obsługa na sali jest niesamowita. Z niemal prędkością światła obsługują gości weselnych będąc przy tym niezauważalnymi. To sala weselna z bazą noclegową liczącą 64 miejsca. Jest to niezmiernie ważne zważywszy na położenie sali z dala od najbliższych większych miast. Jednocześnie bardzo wygodne gdyż nie musimy organizować dodatkowego transportu dla naszych gości weselnych.

Nie możemy pominąć również ogrodu tej pięknej sali w Żukowie. Pięknie oświetlony nocą, a w dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie odpoczywając pomiędzy kolejnymi blokami tanecznymi.

Wystrój sali jak już wspominałem jest elegancki więc idealnie pasują tu również elegancki ozdoby i dodatki, a przy współpracy z odpowiednią dekoratorką sal można zdziałać w niej cuda. Ale zobaczcie sami.

dom weselny Gracjagracja Żukówdom weselny Gracjadom weselny Gracjadom weselny GracjaDom weselny GracjaGracja ŻukówGracja ŻukówDom weselny GracjaGracja ŻukówDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny Gracjadom weselny gracja żukówdom weselny gracja żukówDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny Gracjadom weselny gracja żukówdom weselny gracja żukówdom weselny gracja żukówdom weselny gracja żukówDom weselny GracjaDom weselny GracjaDom weselny Gracjadom weselny gracja żuków

Sesja ślubna w dniu ślubu

Nie mogło zabraknąć oczywiście sesji ślubnej w dniu ślubu. Jest to najlepszy czas aby uwiecznić moje Pary i ich emocje towarzyszące im tego dnia. Ogród dookoła Gracji w Żukowie jest na tyle okazały, że wykonaliśmy sesje nie tylko za dnia ale również w nocy. Zobaczcie sami jak one wyglądały.

Gracja ŻukowoGracja ŻukowoGracja dom weselnyGracja dom weselnydom weselny gracja żukowodom weselny gracja żukowodom weselny gracja w żukowiedom weselny gracja w żukowie

Na koniec chciałbym abyście przeżyli to jeszcze raz przy akompaniamencie utworu, który idealnie oddaje emocje, które towarzyszyły nam wszystkim tamtego dnia. Obejrzycie krótki pokaz slajdów z wesela Karoliny i Mateusza.

Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłem Wam temat domu weselnego Gracji w Żukowie, bazując na reportażu ślubnym Karoliny i Mateusza. Przy okazji mam nadzieję, że przypadły Wam do gustu moje fotografie. Jeśli tak się stało, a nie zdecydowaliście się jeszcze na konkretnego fotografa ślubnego na swój ślub, koniecznie napiszcie do mnie korzystając z poniższego formularza. Opowiedzcie mi o Waszych wymarzonych zdjęciach ślubnych, a ja opowiem Wam jak pracuję z moimi Parami.

Do usłyszenia! : )

Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Fotograf ślubny Poznań i okolice