Fotograf ślubny Poznań i okolice

Hej! Jeżeli trafiłaś/eś na ten artykuł to znaczy, że szukasz fotografa na ślub z Poznania lub okolic. Mam nadzieję, że pomogę Ci w podjęciu decyzji i nie będziesz musiał/a dłużej głowić się jak znaleźć fotografa na wesele z Poznania i nie tylko.

Słowem wstępu, kilka słów o mnie

Mam na imię Albert i od wielu lat zajmuję się profesjonalnie fotografią ślubną. W jaki sposób fotografuję? Staram się, aby moje zdjęcia ślubne tworzyły klimat artystyczny, ukazywały Wasze emocje, zwracały uwagę na detale związane z Waszą ciężką pracą włożoną w przygotowanie ślubu. A wszystko to zamykam w rzetelnym, pełnym pięknych ujęć reportażu ślubnym.

Dzięki temu, że mogłem współpracować z niesamowitymi Parami i być świadkiem ich niesamowitych uroczystości ślubnych, stałem się dumnym członkiem najbardziej prestiżowych stowarzyszeń ślubnych na świecie takich jak W|PJ, AG WPJA czy FEARLESS PHOTOGRAPHERS.

Pozwoliło mi to stać się nagradzanym fotografem ślubnym, którego dorobek z każdym rokiem rośnie.

Ale do rzeczy. Zerknijcie proszę na poniższy spis treści

W tym artykule na temat fotografa ślubnego z Poznania dowiecie się:

  • Jak wybrać dobrego fotografa z Poznania lub okolic?
  • Dobry fotograf ślubny, a opinie
  • Czy brać fotografa ślubnego, który mieszka daleko?
  • Sesja ślubna w Poznaniu i okolicach Poznania
  • Artystyczna fotografia ślubna Poznań – klimatyczne zdjęcia ślubne Poznań
  • Fotografia ślubna w Poznaniu, a cennik fotografa ślubnego z Poznania i okolic
artystyczna fotografia ślubna Poznań

Jak wybrać dobrego fotografa z Poznania lub okolic?

Każdy dobry fotograf ślubny czy to z Poznania, czy okolic, czy każdej innej części Polski, powinien posiadać na swojej stronie portfolio. Łatwo więc sprawdzić, w jakim stylu zdjęcia ślubne wykonuje. Wystarczy więc przejrzeć wybranego fotografa na wesele z Poznania i podjąć decyzję na podstawie tego, co znajdziemy na jego stronie www lub stronach innych fotografów. Czy to wystarczy? Według mojej opinii, dobrze jest sprawdzić również jak wygląda cały reportaż ślubny z Poznania (lub innego miasta) danego fotografa. Macie wtedy pełny obraz tego, co otrzymacie Wy sami jeśli zdecydujecie się właśnie na niego.

sesja ślubna w Poznaniu

Sama strona internetowa i portfolio to jednak nie wszystko. Co jeszcze mogę Wam doradzić? Dobrze jest porozmawiać z fotografem osobiście czy to na żywo podczas spotkania przy kawie, czy poprzez wideokonferencję jeżeli mieszka dalej. Ważne jest to, czy nadajecie na podobnych falach. Ja sam, nie traktuję ani fotografii ślubnej ani moich Par Młodych, jako kolejnego zlecenia. Z każdą jedną nawiązujemy bliższy kontakt, niż tylko na płaszczyźnie FOTOGRAF – KLIENT.

sympatyczny fotograf na wesele w Poznaniu i okolicach

Dobry fotograf ślubny z Poznania, a opinie

Opinie na temat fotografa ślubnego, którego bierzecie pod uwagę łatwo możecie znaleźć w Internecie. Dobrze jest przeczytać je wszystkie i jeśli fotograf ślubny, którego macie na oku, będzie posiadał kilka negatywnych lub wątpliwych opinii, wtedy sprawa może być już podejrzana. Jeśli natomiast posiada same pozytywne opinie, dobrze jest spotkać się z nim i poznać go osobiście. Może to właśnie ON, dobry fotograf ślubny z Poznania!

jak wybrać fotograf ślubnego w Poznaniu

Czy brać fotografa na wesele, który mieszka dalej od Poznania?

Czy Wasz wymarzony fotograf ślubny MUSI mieszkać w Poznaniu lub okolicach? Osobiście podróżuję po całej Polsce fotografując śluby moich wspaniałych Par Młodych.

Moje przykładowe reportaże ślubne z oddalonych rejonów znajdziecie poniżej:

… i wiele, wiele innych.

Każda jedna Para mówiła to samo – CIESZYMY SIĘ, ŻE ZDOBYLIŚMY SIĘ NA TROCHĘ WYSIŁKU ABY NA WŁASNĄ RĘKĘ POSZUKAĆ FOTOGRAFA Z NASZYCH MARZEŃ. DZIĘKI TEMU NASZA PAMIĄTKA ŚLUBNA BĘDZIE NAJLEPSZA Z MOŻLIWYCH, A DO NASZYCH ZDJĘĆ WESELNYCH WRACALI BĘDZIEMY BEZ KOŃCA ZA KAŻDYM RAZEM Z TĄ SAMĄ PRZYJEMNOŚCIĄ.

Żadnej mojej parze nawet przez myśl nie przeszło, że podjęli złą decyzję wybierając fotografa na wesele z drugiego końca Polski. Czy wiążą się z tym dodatkowe koszty? Niekoniecznie. A jeśli tak to często symboliczne. Dlatego zawsze dobrze jest porozmawiać z fotografem. Jak to mówią KONIEC JĘZYKA, ZA PRZEWODNIKA.

zabytkowe auto do ślubu Poznań i okolice

Sesja ślubna w Poznaniu i okolicach Poznania

Opcje na sesje ślubne są dwie. Możemy wykonać piękne sesje ślubne w Poznaniu nawet w ciągu 20-30 minut w dniu ślubu. Poznań jest pięknym miastem i takich miejsc jest bez liku. Czy tak krótki czas wystarczy na sesję ślubną? Zależy od umiejętności i zaangażowania fotografa. Normalnie nie powinno być z tym najmniejszego problemu, aby w tak krótkim czasie wykonać nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt świetnych zdjęć w czasie sesji ślubnej na miejscu w Poznaniu.

Drugą opcją jest sesja ślubna plenerowa innego dnia. W tym przypadku umawiacie się z fotografem na konkretny dzień i wspólnie wybieracie miejsce na plener ślubny, które według Was jest najpiękniejsze na świecie.

Artystyczna fotografia ślubna Poznań – klimatyczne zdjęcia ślubne Poznań

Każdy szanujący się fotograf ślubny w Poznaniu jak również każdy inny, stara się obrać “swoją drogę”, swój styl w jakim fotografuje. Zakładam również, że Wy także chcielibyście aby Wasze zdjęcia weselne były jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Ja również wychodzę z takiego założenia więc oferuję swoim Parom Młodym zdjęcia w stylu jaki uwielbiam. Artystyczną fotografię ślubną, która ma duszę i klimat jedyny w swoim rodzaju.

Fotografia ślubna w Poznaniu, a cennik fotografa ślubnego z Poznania i okolic.

Nie bez przyczyny umieściłem ten punkt na samym końcu. Dlaczego? Dlatego, że cena za fotografa ślubnego w Poznaniu nie powinna być głównym kryterium wyboru. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma swoje widełki finansowe. Chcę tylko powiedzieć, że dysponując przykładowo budżetem na fotografa ślubnego między 3000 a 4000 złotych, warto nieraz pokusić się o kogoś oferującego usługi z tej górnej granicy. Wasz ślub to wydarzenie jednorazowe więc fajnie byłoby wracać do niego wspomnieniami z przyjemnością oglądając go na zdjęciach. Prawda?

Ciężko w jednym zdaniu opisać cennik fotografii ślubnej w Poznaniu. To sprawa indywidualna każdego z osobna i może być tak, że każdy fotograf ślubny w Poznaniu będzie miał inną cenę.

Mam nadzieję, że pomogłem Wam choć trochę rozwiać wątpliwości związane z wyborem fotografa ślubnego z Poznania lub okolic, bądź zdecydować się na tego, który dojedzie z daleka jeśli miałby wykonać zdjęcia ślubne Waszych marzeń.

Jeśli szukacie takiego fotografa, a podobają Wam się moje prace koniecznie napiszcie do mnie korzystając z poniższego formularza kontaktowego. Chętnie odpowiem na Wasze pytania związane z fotografią ślubną, dostępnością terminu, ceną lub każde inne, które chodzi Wam po głowie i jest związane z Waszymi planami ślubnymi.

Do usłyszenia!

Następny post

Ile kosztuje fotograf na wesele?