OFERTA

Szczegóły oferty & Ceny

"Jedną z rzeczy, które najbardziej cenimy w życiu są wspomnienia. Ponieważ są wszystkim tym, co mamy"

Cieszę się, że tu jesteś!

To znaczy, że zainteresowały Cię moje prace i chcesz dowiedzieć się co mam do zaoferowania jako fotograf.

Oferta

Jakie tworzę fotografie?

Oryginalne. Na pewno zależy Wam na tym, aby zdjęcia z Waszego ślubu były przede wszystkim piękne ale też inne od tych, które mają wszyscy Wasi znajomi.
Aby wyjść na przeciw takim oczekiwaniom, od kilku lat zdobywam doświadczenie w byciu fotografem ślubnym. Praktykuję, szkolę się i robię wszystko aby spełnić oczekiwania moich Par. Aby zdjęcia z ich ślubu byłe jedyne w swoim rodzaju!

WIĘCEJ O MNIE

Moje pary, a ich historia

Każda moja para jest inna. Do każdej osoby, sytuacji i chwili pasuje inna forma przekazu. Dlatego możecie być pewni, że korzystając z własnego doświadczenia przedstawię Waszą w sposób niepowtarzalny!

Czas najwyższy przedstawić Ci moją ofertę ...

TAK WYGLĄDAJĄ PRZYKŁADOWE FOTOALBUMY W CENIE REPORTAŻU

Klaudia & Andrzej

Dziękujemy Ci, że stałeś się częścią duszy naszego przepięknego Ślubu i Wesela. Na zdjęciach cudownie zobrazowałeś moc emocji, które towarzyszyły i nam i naszym Gościom. Jesteś wyjątkowym ARTYSTĄ o pięknej estetyce swojej pracy… każdy kadr czy to z sesji narzeczeńskiej, czy ze Ślubu cieszy oko, nie pozostawiając złudzeń, że nasz wybór był najwłaściwszy. Twój warsztat pracy jest nieprzeciętny, a efekty w postaci zdjęć to idące w parze harmonia i szlachetność. KLASA… dziękujemy!♥

Aurela & Rafał

Od początku czuliśmy, że Albert to PROFESOR w dziedzinie tworzenia wspomnień!!!! To osoba, która łapie najcudowniejsze momenty! Cudowny człowiek z wielką pasją i nieziemskim pomysłami, zarażający śmiechem!!!❤️
My ze swojej strony możemy tylko raz jeszcze podziękować! ??Dziękujemy Ci Albert za zatrzymanie dla nas chwil! ??❤️

Natalia i Mateusz

Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem fotografa na wesele! Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście i przede wszystkim niebywałe zdjęcia!

KAROLA & MICHAŁ

Dziękujemy Ci Albert, już nie po raz pierwszy! ?

Jesteś najwspanialszym ilustratorem naszej historii❤️ ?

Oczywiście do zobaczenia, K&S&M?

Agata & Jan

Albert towarzyszył nam w dniu ślubu. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług profesjonalnego fotografa, ale dzięki otwartości i poczuciu humoru Alberta czuliśmy się swobodnie i wszystko poszło świetnie. Zdjęcia są przepiękne, co potwierdzają również nasi goście, i będą wspaniałą pamiątką. Zdecydowanie polecamy! :)

Przewiń dalej
Kilka miłych słów &

OPINIE