Oferta

Fotograf slubny Koszalin

Hej! Jesteście na etapie poszukiwań fotografa z Koszalina?

Jeśli tak, zapraszam Cię do zapoznania się z poniższym artykułem. Podpowiem czym kierować się przy wyborze fotografa ślubnego oraz przedstawię swoje prace i ofertę. Miłej lektury : )

Fotograf ślubny w Koszalinie - kilka słów o mnie

Mam na imię Albert i od wielu lat profesjonalnie zajmuję się fotografią ślubną w Koszalinie ale pracuję także na terenie całej Polski. W jaki sposób fotografuję? Staram się, aby moje zdjęcia ślubne tworzyły klimat artystyczny, ukazywały Wasze emocje, zwracały uwagę na detale związane z Waszą ciężką pracą włożoną w przygotowanie ślubu. A wszystko to zamykam w rzetelnym, pełnym pięknych ujęć reportażu ślubnym.

klik, klik

JAKIE ZDJĘCIA ŚLUBNE TWORZĘ ?

Moim celem jest tworzenie dla moich Par Młodych zdjęć, które będą przede wszystkim oryginalne. Na pewno zależy Wam na tym, aby Wasze zdjęcia ślubne w Koszalinie, sesje narzeczeńskie czy plenerowe, były  piękne. Ale też inne od tych tworzonych przez pozostałych fotografów ślubnych z Koszalina, które mają wszyscy Wasi znajomi.
Aby wyjść na przeciw takim oczekiwaniom, od kilku lat zdobywam doświadczenie w tworzeniu fotografii ślubnej. Praktykuję, szkolę się i robię wszystko aby spełnić oczekiwania moich Par. Aby ich zdjęcia ślubne byłe jedyne w swoim rodzaju!

INDYWIDUALNA HISTORIA KAŻDEJ MOJEJ PARY

Każdy z nas lubi, kiedy podchodzi się do nas indywidualnie. Każda moja para jest swojego rodzaju indywidualnością. Do każdej osoby, sytuacji i chwili pasuje inna forma przekazu. Dlatego możecie być pewni, że korzystając z własnego doświadczenia przedstawię Waszą w sposób niepowtarzalny! Niezależnie czy Wasz ślub i wesele zorganizujecie w Koszalinie czy na drugim końcu Polski!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KOSZALIN

W dzisiejszych czasach fotografia ślubna stoi na bardzo wysokim poziomie. Zarówno w Koszalinie jak i innych częściach naszego województwa zachodniopomorskiego takich jak Szczecinek, Świnoujście, Szczecin, Stargard, Kołobrzeg. Jak zatem znaleźć tego najlepszego fotografa na swój ślub? Prawdę mówiąc, na pierwszy rzut oka jesteście w stanie zauważyć, czy ktoś jest profesjonalnym fotografem weselnym z Koszalina, czy robi to hobbystycznie lub od niedawna. To ułatwia zadanie ale nie uchroni Was przed obejrzeniem dziesiątek stron internetowych.

Na co zatem powinniście przede wszystkim zwrócić uwagę szukając fotografa weselnego?

DOBRY FOTOGRAF Z KOSZALINA

Skąd wiadomo, który fotograf jest tym dobrym i profesjonalnym fotografem? Opinie na temat fotografów z Koszalina są dostępne na pierwszych stronach przeglądarek internetowych.

Czy same opinie wystarczą?

Koszalin posiada wielu dobrych fotografów ślubnych z dobrymi opiniami i pięknymi zdjęciami ślubnymi. Czy każdy z nich będzie odpowiadał właśnie Wam? Niestety nie.

Dobrze jest zatem wybrać fotografa ślubnego powiedzmy wstępnie z listy kilku z nich i jeśli to możliwe, porozmawiać z nimi na żywo lub (jeśli mieszkają dalej) poprzez wideokonferencję. Rozmowa taka pozwoli Wam ocenić fotografa nie tylko pod kątem wykonywanych przez niego zdjęć, ale także osobowości. Gdyż to właśnie z jego osobowością będziecie obcowali przez cały dzień swojego ślubu.

SESJA ŚLUBNA KOSZALIN

Koszalin jest świetnym miejscem. Do sesji zdjęciowej możemy wykorzystać takie miejsca jak:

  • ratusz i rynek staromiejski w Koszalinie
  • park w centrum miasta Koszalin
  • zalew

Wszystkie te miejsca świetnia nadadzą się na sesję ślubną. Nawet na krótką sesję w dniu ślubu. Możemy wykonać taką sesję ślubną w Koszalinie nawet w ciągu 20-30 minut w dniu ślubu. Wspólnie wyrwać się z przyjęcia weselnego na 20-30 minut tak, aby nikt nie zauważył naszej nieobecności. Następnie wrócić z pamiątką, której pozazdrości Wam każdy.

Drugim rodzajem sesji jest sesja ślubna plenerowa innego dnia. W tym przypadku umawiamy się wspólnie na konkretny dzień i w konkretnym miejscu. Dopasowujemy je do Waszych preferencji i jedziemy wspólnie o dobranej odpowiednio porze dnia i roku. Efekt zawsze jest niesamowity.

Czas najwyższy przedstawić Ci moją ofertę ...

01

Spędźmy razem trochę czasu w trakcie którego wykonamy mnóstwo niesamowitych ujęć, z których otrzymacie co najmniej 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej

Sesja narzeczeńska

02

Będę z Wami w dniu ślubu około 12 godzin. Od przygotowań do rzutu welonem/muchą. Po zakończonej współpracy otrzymacie CO NAJMNIEJ 350 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w galerii on-line. Dodatkowo otrzymujecie 50 odbitek w pięknym drewnianym pudełku pachnącym lasem + pendrive

Reportaż ślubny

03

Tak zwana sesja plenerowa, która odbywa się w osobny dzień. Rezerwuję go dla Was i wspólnie ustalamy miejsce oraz czas trwania całej sesji. Otrzymacie co najmniej 60 zdjęć poddanych obróbce graficznej na pendrivie dołączonym do Reportażu Ślubnego

Sesja poślubna

Drewniana szufladka

na Wasze zdjęcia

Tak właśnie wygląda przepiękna drewniana szufladka, która pomieści zdjęcia w formacie 15x23 oraz drewniany pendriva gałązka. To wszystko w cenie reportażu ślubnego.

Odbitki

w formacie 15x23

Pudełko na zdjęcia oczywiście nie może być puste. Dlatego ta dodana do reportażu ślubnego będzie zawierała najpiękniejsze chwile na pięknym jedwabnym papierze!

Pendrive

gałązka

Zostało jeszcze jedno wolne miejsce w szufladce... akurat na pięknego pendriva zrobionego z drewnianej gałązki! A na nim co najmniej 350 zdjęć z Waszego ślubu poddanych autorskiej obróbce!

Klaudia & Andrzej

Dziękujemy Ci, że stałeś się częścią duszy naszego przepięknego Ślubu i Wesela. Na zdjęciach cudownie zobrazowałeś moc emocji, które towarzyszyły i nam i naszym Gościom. Jesteś wyjątkowym ARTYSTĄ o pięknej estetyce swojej pracy… każdy kadr czy to z sesji narzeczeńskiej, czy ze Ślubu cieszy oko, nie pozostawiając złudzeń, że nasz wybór był najwłaściwszy. Twój warsztat pracy jest nieprzeciętny, a efekty w postaci zdjęć to idące w parze harmonia i szlachetność. KLASA… dziękujemy!♥

Aurela & Rafał

Od początku czuliśmy, że Albert to PROFESOR w dziedzinie tworzenia wspomnień!!!! To osoba, która łapie najcudowniejsze momenty! Cudowny człowiek z wielką pasją i nieziemskim pomysłami, zarażający śmiechem!!!❤️
My ze swojej strony możemy tylko raz jeszcze podziękować! ??Dziękujemy Ci Albert za zatrzymanie dla nas chwil! ??❤️

Natalia i Mateusz

Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem fotografa na wesele! Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście i przede wszystkim niebywałe zdjęcia!

KAROLA & MICHAŁ

Dziękujemy Ci Albert, już nie po raz pierwszy! ?

Jesteś najwspanialszym ilustratorem naszej historii❤️ ?

Oczywiście do zobaczenia, K&S&M?

Agata & Jan

Albert towarzyszył nam w dniu ślubu. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług profesjonalnego fotografa, ale dzięki otwartości i poczuciu humoru Alberta czuliśmy się swobodnie i wszystko poszło świetnie. Zdjęcia są przepiękne, co potwierdzają również nasi goście, i będą wspaniałą pamiątką. Zdecydowanie polecamy! :)

PRZEWIŃ DALEJ
Kilka miłych słów &

Opinie

Chcesz zapytać o wolny termin?

... napisz, opowiedz kilka słów o Waszym ślubie. Albo umówmy się na kawę i opowiecie mi o Waszych pomysłach na wymarzony ślub : )