Oferta

Fotograf ślubny Kołobrzeg

Hej! Miło mi gościć Cię na mojej stronie. Szukasz fotografa ślubnego z Kołobrzegu ?

W tym artykule przedstawię Ci kilka wskazówek pomocnych przy wyborze fotografa na wesele oraz kilka moich prac związanych z fotografią ślubną. Mam nadzieję, że pomogę Ci znaleźć wymarzonego fotografa ślubnego : )

Fotograf Ślubny z okolic Kołobrzegu - kilka słów o mnie

Mam na imię Albert i od wielu lat zajmuję się fotografią ślubną na terenie woj. Zachodniopomorskiego w tym w Kołobrzegu. W jaki sposób fotografuję? Staram się, aby moje zdjęcia ślubne tworzyły klimat artystyczny, ukazywały Wasze emocje, zwracały uwagę na detale związane z Waszą ciężką pracą włożoną w przygotowanie ślubu. A wszystko to zamykam w rzetelnym, pełnym pięknych ujęć reportażu ślubnym.

klik, klik

ZDJĘCIA ŚLUBNE KOŁOBRZEG. JAK JE TWORZĘ ?

Każdej parze zależy na wyjątkowych zdjęciach ślubnych.  Nic dziwnego, gdyż to jedyny taki dzień w życiu. Wam również na pewno zależy na tym, aby Wasze zdjęcia ślubne, narzeczeńskie czy z pleneru ślubnego, były właśnie wyjątkowe. Ale też inne od tych tworzonych przez pozostałych fotografów ślubnych z Kołobrzegu, które mają wszyscy Wasi znajomi.
Aby sprostać Waszym oczekiwaniom, od kilku lat zdobywam doświadczenie w tworzeniu fotografii ślubnej innej niż pozostałe. Szkolę się, praktykuję i robię wszystko aby spełnić oczekiwania moich Par. Aby ich zdjęcia ślubne były oryginalne i jedyne w swoim rodzaju!

MOJE PARY ŚLUBNE, I ICH HISTORIA

Każdy z nas jest inny. Każda moja para ślubna jest wyjątkowa na swój niepowtarzalny sposób. Tak samo jak ich śluby, które za każdym razem są inne. Dlatego do każdej z nich, pasuje inna forma przekazu. Możecie więc być pewni, że korzystając z własnego doświadczenia i kreatywności, przedstawię Waszą w sposób jedyny i niepowtarzalny!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KOŁOBRZEG

W dzisiejszych czasach fotografia ślubna stoi na bardzo wysokim poziomie.  Zarówno w Kołobrzegu jak i innych miastach naszego województwa zachodniopomorskiego takich jak Szczecinek, Świnoujście, Szczecin, Stargard  możecie spotkać się z ogromną ilością usługodawców. Na szczęście też, już na pierwszy rzut oka jesteście w stanie zauważyć różnicę między początkującym fotografem weselnym z Kołobrzegu, a fotografem ślubnym, który robi to profesjonalnie od wielu lat. To może ułatwić poszukiwania ale i tak nie unikniecie przeglądania dziesiątek stron internetowych.

Na co zatem powinniście zwrócić uwagę przede wszystkim w czasie poszukiwań fotografa weselnego?

OPINIE DOBRYCH FOTOGRAFÓW Z KOŁOBRZEGU

Dobry fotograf z Kołobrzegu. Opinie na temat fotografów z Kołobrzegu znajdziecie w internecie. Wystarczy przeczytać i wybrać tego z największą ilością.

To byłoby zbyt piękne. Ale wiele osób tak robi. Czy to wystarczy?

W Kołobrzegu znajdziemy wielu dobrych fotografów ślubnych, którzy posiadają bardzo dobre opinie. Czy każdy z nich będzie odpowiadał właśnie Wam? Niestety nie.

Polecam sporządzić listę kilku wybranych fotografów weselnych, których zdjęcia ślubne wpadły Wam w oko. Następnie porozmawiać z każdym z nich na żywo lub na Skype. Zajmie to trochę czasu ale gwarantuję Wam, że po przeprowadzeniu takich bezpośrednich rozmów będziecie wiedzieli już na pewno, kto jest fotografem ślubnym odpowiednim DLA WAS.

SESJA ŚLUBNA KOŁOBRZEG

W Kołobrzegu nie brakuje ciekawych miejsc, które świetnie można wykorzystać na sesję ślubną:

  • Ratusz Miejski w Kołobrzegu, który jest bardzo fotogeniczny
  • Piękny Port Morski w Kołobrzegu
  • Latarnię w Kołobrzegu, przy której zdjęcia ślubne wychodzą jak z filmu oraz
  • Molo w Kołobrzegu

Wszystkie te miejsce świetnie sprawdzą się na sesję. Dzięki takim miejscom, możemy stworzyć piękną sesję ślubną w Kołobrzegu nawet w ciągu 20-30 minut w dniu ślubu. Wystarczy o odpowiedniej porze dnia urwać się na chwilę z sali weselnej i gotowe. Nikt nawet nie zauważy naszej nieobecności, a pamiątka zostanie z Wami do końca życia.

Innym rozwiązaniem jest sesja ślubna plenerowa wykonana innego dnia. Wspólnie szukamy miejsca, które będzie pasowało do Was i do Waszych upodobań. Następnie w odpowiednim dla nas dniu wyruszamy w drogę o porze dnia zależnej od odległości celu, jaki obierzemy. A możliwości jest ogrom, niezależnie od odległości.

Czas najwyższy przedstawić Ci moją ofertę ...

01

Spędźmy razem trochę czasu w trakcie którego wykonamy mnóstwo niesamowitych ujęć, z których otrzymacie co najmniej 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej

Sesja narzeczeńska

02

Będę z Wami w dniu ślubu około 12 godzin. Od przygotowań do rzutu welonem/muchą. Po zakończonej współpracy otrzymacie CO NAJMNIEJ 350 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w galerii on-line. Dodatkowo otrzymujecie 50 odbitek w pięknym drewnianym pudełku pachnącym lasem + pendrive

Reportaż ślubny

03

Tak zwana sesja plenerowa, która odbywa się w osobny dzień. Rezerwuję go dla Was i wspólnie ustalamy miejsce oraz czas trwania całej sesji. Otrzymacie co najmniej 60 zdjęć poddanych obróbce graficznej na pendrivie dołączonym do Reportażu Ślubnego

Sesja poślubna

Drewniana szufladka

na Wasze zdjęcia

Tak właśnie wygląda przepiękna drewniana szufladka, która pomieści zdjęcia w formacie 15x23 oraz drewniany pendriva gałązka. To wszystko w cenie reportażu ślubnego.

Odbitki

w formacie 15x23

Pudełko na zdjęcia oczywiście nie może być puste. Dlatego ta dodana do reportażu ślubnego będzie zawierała najpiękniejsze chwile na pięknym jedwabnym papierze!

Pendrive

gałązka

Zostało jeszcze jedno wolne miejsce w szufladce... akurat na pięknego pendriva zrobionego z drewnianej gałązki! A na nim co najmniej 350 zdjęć z Waszego ślubu poddanych autorskiej obróbce!

Klaudia & Andrzej

Dziękujemy Ci, że stałeś się częścią duszy naszego przepięknego Ślubu i Wesela. Na zdjęciach cudownie zobrazowałeś moc emocji, które towarzyszyły i nam i naszym Gościom. Jesteś wyjątkowym ARTYSTĄ o pięknej estetyce swojej pracy… każdy kadr czy to z sesji narzeczeńskiej, czy ze Ślubu cieszy oko, nie pozostawiając złudzeń, że nasz wybór był najwłaściwszy. Twój warsztat pracy jest nieprzeciętny, a efekty w postaci zdjęć to idące w parze harmonia i szlachetność. KLASA… dziękujemy!♥

Aurela & Rafał

Od początku czuliśmy, że Albert to PROFESOR w dziedzinie tworzenia wspomnień!!!! To osoba, która łapie najcudowniejsze momenty! Cudowny człowiek z wielką pasją i nieziemskim pomysłami, zarażający śmiechem!!!❤️
My ze swojej strony możemy tylko raz jeszcze podziękować! ??Dziękujemy Ci Albert za zatrzymanie dla nas chwil! ??❤️

Natalia i Mateusz

Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem fotografa na wesele! Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście i przede wszystkim niebywałe zdjęcia!

KAROLA & MICHAŁ

Dziękujemy Ci Albert, już nie po raz pierwszy! ?

Jesteś najwspanialszym ilustratorem naszej historii❤️ ?

Oczywiście do zobaczenia, K&S&M?

Agata & Jan

Albert towarzyszył nam w dniu ślubu. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług profesjonalnego fotografa, ale dzięki otwartości i poczuciu humoru Alberta czuliśmy się swobodnie i wszystko poszło świetnie. Zdjęcia są przepiękne, co potwierdzają również nasi goście, i będą wspaniałą pamiątką. Zdecydowanie polecamy! :)

PRZEWIŃ DALEJ
Kilka miłych słów &

Opinie

Chcesz zapytać o wolny termin?

... napisz, opowiedz kilka słów o Waszym ślubie. Albo umówmy się na kawę i opowiecie mi o Waszych pomysłach na wymarzony ślub : )