Oferta

Fotografia ślubna Świnoujście

Hej! Jeśli tu jesteś, to znaczy, że szukasz fotografa ślubnego ze Świnoujścia.

Cieszę się, że trafiłaś/trafiłeś właśnie na moją stronę. Mam nadzieję, że pomogę Ci w podjęciu tej ciężkiej decyzji i nie będziesz musiał/musiała dłużej zastanawiać się nad właściwym wyborem.

Fotograf na ślub z okolic Świnoujścia czyli KILKA SŁÓW O MNIE

Mam na imię Albert i od wielu lat zajmuję się fotografią. Głównie fotografią ślubną w Zachodniopomorskim w tym Świnoujściu. W jaki sposób fotografuję? Staram się, aby moje zdjęcia ślubne tworzyły klimat artystyczny, ukazywały Wasze emocje, zwracały uwagę na detale związane z Waszą ciężką pracą włożoną w przygotowanie ślubu. A wszystko to zamykam w eleganckim, pełnym pięknych zdjęć reportażu ślubnym.

klik, klik

ZDJĘCIA ŚLUBNE ŚWINOUJŚCIE. JAK JE TWORZĘ ?

W sposób oryginalny, wykorzystując maksymalnie swoją kreatywność. Na pewno zależy Wam na tym, aby Wasze zdjęcia ślubne, z pleneru ślubnego czy narzeczeńskie, były przede wszystkim piękne. Ale też inne od tych tworzonych przez pozostałych fotografów ślubnych ze Świnoujścia, które mają wszyscy Wasi znajomi.
Aby sprostać takim oczekiwaniom, od wielu lat zdobywam doświadczenie w tworzeniu fotografii ślubnej innej niż pozostałe. Szkolę się, praktykuję i robię wszystko aby spełnić oczekiwania moich Par. Aby ich zdjęcia ślubne, w Świnoujściu czy innych miejscowościach, były oryginalne i jedyne w swoim rodzaju!

MOJE PARY, A ICH HISTORIA

Każda moja para jest inna. Do każdej z nich, pasuje inna forma przekazu. Dlatego możecie być pewni, że korzystając z własnej kreatywności i doświadczenia, przedstawię Waszą w sposób jedyny i niepowtarzalny!

FOTOGRAFIA ŚLUBNA ŚWINOUJŚCIE

Na dzień dzisiejszy, fotografia ślubna stoi na bardzo wysokim poziomie. Zarówno w Świnoujściu czy innych miastach naszego województwa zachodniopomorskiego takich jak Szczecinek, Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg. Możecie więc przebierać w morzu ofert. Już na pierwszy rzut oka jesteście też w stanie zauważyć różnicę między początkującym fotografem weselnym ze Świnoujścia, a fotografem ślubnym, który robi to profesjonalnie od wielu lat.

Na co zatem powinniście zwrócić uwagę przede wszystkim w czasie poszukiwań fotografa weselnego?

OPINIE DOBRYCH FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH ZE ŚWINOUJŚCIA

Jak wybrać dobrego fotografa na wesele ze Świnoujścia? Opinie na temat fotografów ze Świnoujścia znajdziecie w internecie. Są ogólnodostępne.

Czy opinie wystarczą?

Świnoujście posiada wielu fotografów ślubnych, mających bardzo dobre opinie. Czy każdy z nich będzie odpowiadał właśnie Wam? Niestety nie.

Najlepszą drogą jest zatem wybranie kilku z nich i porozmawianie z nimi na żywo lub poprzez wideokonferencję. Gwarantuję Wam, że po przeprowadzeniu takich bezpośrednich rozmów będziecie wiedzieli już na pewno, kto jest tym DOBRYM FOTOGRAFEM NA WASZ ŚLUB.

SESJA ŚLUBNA ŚWINOUJŚCIE

Sesję ślubną możemy wykonać w dwojaki sposób. Możemy wykonać piękną sesję ślubną w Świnoujściu nawet w ciągu 20-30 minut w dniu ślubu. Świnoujście jest pięknym miastem i miejsc na sesję jest dużo. Dodatkowo śluby nad morzem sprzyjają pięknym zdjęciom.

Zazwyczaj odbywa się to na terenie sali weselnej. Wychodzimy razem z Parą Młodą na ogród lub na pobliski teren o odpowiedniej porze dnia i w ciągu kilkunastu minut mamy piękną sesję ślubną.

Kolejną opcją jest sesja ślubna plenerowa zorganizowana innego dnia. W tym przypadku umawiamy się na konkretny dzień i wspólnie z Wami wybieramy miejsce na plener ślubny, które według Was jest najpiękniejsze na świecie.

Czas najwyższy przedstawić Ci moją ofertę ...

01

Spędźmy razem trochę czasu w trakcie którego wykonamy mnóstwo niesamowitych ujęć, z których otrzymacie co najmniej 50 zdjęć poddanych autorskiej obróbce graficznej

Sesja narzeczeńska

02

Będę z Wami w dniu ślubu około 12 godzin. Od przygotowań do rzutu welonem/muchą. Po zakończonej współpracy otrzymacie CO NAJMNIEJ 350 zdjęć poddanych autorskiej obróbce w galerii on-line. Dodatkowo otrzymujecie 50 odbitek w pięknym drewnianym pudełku pachnącym lasem + pendrive

Reportaż ślubny

03

Tak zwana sesja plenerowa, która odbywa się w osobny dzień. Rezerwuję go dla Was i wspólnie ustalamy miejsce oraz czas trwania całej sesji. Otrzymacie co najmniej 60 zdjęć poddanych obróbce graficznej na pendrivie dołączonym do Reportażu Ślubnego

Sesja poślubna

Drewniana szufladka

na Wasze zdjęcia

Tak właśnie wygląda przepiękna drewniana szufladka, która pomieści zdjęcia w formacie 15x23 oraz drewniany pendriva gałązka. To wszystko w cenie reportażu ślubnego.

Odbitki

w formacie 15x23

Pudełko na zdjęcia oczywiście nie może być puste. Dlatego ta dodana do reportażu ślubnego będzie zawierała najpiękniejsze chwile na pięknym jedwabnym papierze!

Pendrive

gałązka

Zostało jeszcze jedno wolne miejsce w szufladce... akurat na pięknego pendriva zrobionego z drewnianej gałązki! A na nim co najmniej 350 zdjęć z Waszego ślubu poddanych autorskiej obróbce!

Klaudia & Andrzej

Dziękujemy Ci, że stałeś się częścią duszy naszego przepięknego Ślubu i Wesela. Na zdjęciach cudownie zobrazowałeś moc emocji, które towarzyszyły i nam i naszym Gościom. Jesteś wyjątkowym ARTYSTĄ o pięknej estetyce swojej pracy… każdy kadr czy to z sesji narzeczeńskiej, czy ze Ślubu cieszy oko, nie pozostawiając złudzeń, że nasz wybór był najwłaściwszy. Twój warsztat pracy jest nieprzeciętny, a efekty w postaci zdjęć to idące w parze harmonia i szlachetność. KLASA… dziękujemy!♥

Aurela & Rafał

Od początku czuliśmy, że Albert to PROFESOR w dziedzinie tworzenia wspomnień!!!! To osoba, która łapie najcudowniejsze momenty! Cudowny człowiek z wielką pasją i nieziemskim pomysłami, zarażający śmiechem!!!❤️
My ze swojej strony możemy tylko raz jeszcze podziękować! ??Dziękujemy Ci Albert za zatrzymanie dla nas chwil! ??❤️

Natalia i Mateusz

Polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem fotografa na wesele! Bardzo miła atmosfera, profesjonalne podejście i przede wszystkim niebywałe zdjęcia!

KAROLA & MICHAŁ

Dziękujemy Ci Albert, już nie po raz pierwszy! ?

Jesteś najwspanialszym ilustratorem naszej historii❤️ ?

Oczywiście do zobaczenia, K&S&M?

Agata & Jan

Albert towarzyszył nam w dniu ślubu. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług profesjonalnego fotografa, ale dzięki otwartości i poczuciu humoru Alberta czuliśmy się swobodnie i wszystko poszło świetnie. Zdjęcia są przepiękne, co potwierdzają również nasi goście, i będą wspaniałą pamiątką. Zdecydowanie polecamy! :)

PRZEWIŃ DALEJ
Kilka miłych słów &

Opinie

Chcesz zapytać o wolny termin?

... napisz, opowiedz kilka słów o Waszym ślubie. Albo umówmy się na kawę i opowiecie mi o Waszych pomysłach na wymarzony ślub : )