W Sam Las

Wesele Ady i Łukasza w stylu naturalnym w Pensjonacie W Sam Las w Barnówku.

Ada i Łukasz zaprosili mnie jako fotografa na swój ślub, który miał się odbyć w sali weselnej W Sam Las w Barnówku. Do tej pory słyszałem tylko pochlebne opinie na temat tego miejsce, jednak nigdy wcześniej nie miałem przyjemności przekonać się na własne oczy, jak piękne to miejsce. Aż do teraz.

W Sam Las Barnówko

W Sam Las w Barnówku to sala weselna w zachodniopomorskim, charakteryzująca się pięknymi okolicznościami przyrody. Położona 35 km na zachód od Gorzowa Wielkopolskiego. Świetny dojazd do pensjonatu w cale nie wyklucza intymności jaką zapewnia to miejsce. Teren, jaki otacza Pensjonat W Sam Las sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób kochających kontakt z przyrodą i pragnących wyprawić ślub właśnie w takim klimacie.

w sam lasw sam las

Pensjonat W Sam Las

Kilkadziesiąt metrów od bramy wjazdowej znajduje się sala weselna wraz z bazą noclegową, czyli hotelem. To co znajdziemy za nią, na ogrodzie, to teren ze stawami, laskiem i domkami drewnianymi. Wszystko pięknie się ze sobą komponuje i tworzy piękny klimat.

Do dyspozycji potencjalnej Pary Młodej w Pensjonacie W Sam Las mamy pokoje gościnne w różnych układach osobowych oraz możliwość zorganizowania ślubu plenerowego w ogrodzie Pensjonatu. To tylko nieliczne punkty z całej oferty tego miejsca. O szczegóły jednak musicie zapytać bezpośrednio gospodarzy.

wsamlaswsamlaspensjonat w sam laspensjonat w sam lasw sam las weselew sam las wesele

Alternatywą dla ślubów naturalnych, takich jak ten, są wesela w pałacach. Jeśli chcielibyście obejrzeć inne przykładowe realizacje, zajrzyjcie do wpisu WESELE W PAŁACU WIEJCE lub SESJA ŚLUBNA W PAŁACU RAJKOWO.

W Sam Las wesele

Przejdźmy jednak do samego wesele Ady i Łukasza, gdyż to dzięki nim właśnie będziemy mogli obejrzeć poniższy reportaż z sali W Sam Las. Pomimo możliwości zorganizowania ślubu w ogrodzie w Pensjonacie W Sam Las, nasi bohaterowie zdecydowali się na ślub kościelny położony niedaleko samej sali weselnej. Nasi Młodzi przygotowali piękne mowy, które wygłosili sobie wzajemnie podczas ceremonii kościelnej.

Tuż po samej ceremonii udaliśmy się wszyscy na miejsce zabawy, czyli do samego Pensjonatu W Sam Las.

w sam las barnówkow sam las barnówkow sam las barnówkow sam las barnówkow sam las barnówkow sam las barnówkow sam las barnówkow sam las barnówkow sam lasw sam lasw sam lasw sam lasw sam lasw sam lasw sam lasw sam lasw sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weseleflostudio, kravcfilm, pensjonat w sam las barnówko, sam las barnówko, w sam las barnówko wesele, wsamlas w sam lasw sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las wesele

Pogoda tego dnia nie należała do najlepszych. Dlatego po przybyciu na salę od razu wykorzystaliśmy moment w którym nie padało, aby zrobić krótką sesję plenerową na ogrodzie pensjonatu W Sam Las. Taka sesja to praktycznie punkt obowiązkowy każdego wesela gdyż nigdy już nie będziecie wyglądali tak pięknie, jak tego dnia!

Później już tylko świetna zabawa bo białego rana! 

w sam lasw sam lasw sam laspensjonat w sam laspensjonat w sam laspensjonat w sam lasw sam las barnówkow sam las barnówkow sam las barnówkow sam las barnówkow sam las barnówkow sam las weselew sam las weselew sam lasw sam lasw sam lasw sam lasw sam lasw sam lasw sam laswsamlaswsamlaswsamlasw sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam las weselew sam lasw sam lasw sam las

Jeśli chcielibyście obejrzeć raz jeszcze w skrócie całe wesele Ady i Łukasza, zapraszam do poniższego pokazu slajdów:

W Sam Las opinie

Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłem Wam miejsce jakim jest sala W Sam Las. Że mogliście obejrzeć ją na moich zdjęciach z różnych stron i wyobrazić sobie siebie samych oraz swój ślub w tym miejscu. Według mojej opinii miejsce to ma duży potencjał i tylko od Was zależy w jakim stopniu go wykorzystacie. Tak czy inaczej, może być naprawdę pięknie.

Wszystkie powyższe fotografie są mojego autorstwa więc jeśli szukacie fotografa ślubnego, który w taki sposób uwieczni Was dzień ślubu, napiszcie do mnie koniecznie.

Z pozdrowieniami

Albert

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Sesja ślubna. Pomysły, inspiracje, miejsca?