Pałac w Krzymowie

Rustykalne wesele w namiocie Marty i Dawida w Pałacu w Krzymowie. Koniecznie obejrzyjcie relację fotograficzną z tego miejsca!

Marta, nasza Panna Młoda i bohaterka poniższego reportażu, zajmuje się zagospodarowaniem terenów zielonych. Nie bez powodu więc na miejsce swojego ślubu wybrała Pałac w Krzymowie. Dlaczego? O tym dowiecie się już za chwilę : )

Pałac Krzymów

Pałac w Krzymowie znajduje się blisko granicy Polsko-Niemieckiej. Na zachód od miejscowości Chojna. To konstrukcja sięgająca lat 1824-1830. Na terenie dworu znajduje się ogromny park w stylu angielskim o powierzchni 5,7 ha. Pięknie zadbany i niesamowicie wyglądający.

Wesela w Pałacu organizowane są w środku na sali lub w namiocie weselnym postawionym obok budynku. Tak jak to było właśnie w tym przypadku. Mniejsze przyjęcia wyprawiane są w położonych obok konstrukcjach, które są pozostałościami po dawnych budowlach, a odpowiednio przystrojone tworzą niesamowity klimat!

Pałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w Krzymowie

Pałac w Krzymowie wesele

Tak jak wspomniałem, Pałac w Krzymowie położony jest na zachód od miejscowości Chojna, w województwie zachodniopomorskim. To właśnie miejsce wybrali na swój ślub Marta z Dawidem. Wspomniałem też wcześniej, że urzekła ich cała “otoczka” pałacu. Piękny ogród i namiot ślubny tworzą niesamowity klimat. Wystarczy trochę dodatków ślubnych w stylu naturalnym lub rustykalnym aby całość przyjęcia nabrała nieziemskiego klimatu.

Nasi bohaterowie rozpoczęli przygotowania w domu w Gryfinie. Później ceremonia zaślubin w pobliskim kościele i później już tylko dojazd do Krzymowa. Zobaczcie sami jak było pięknie.

Pałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselejacek crobbs rutkowski, mr. kurp, namiot ślubny, pałac na wesele, pałac ślubny, ślub w pałacu Pałac w KrzymowiePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselejacek crobbs rutkowski, mr. kurp, namiot ślubny, pałac na wesele, pałac ślubny, ślub w pałacu Pałac w KrzymowiePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie weselePałac w Krzymowie wesele

Rustykalne wesele w namiocie

Po pełnej emocji ceremonii, wszyscy razem udaliśmy się w dość długą podróż do Krzymowa. Zaraz po przybyciu naszym oczom ukazał się piękny zabytkowy pałac. Obok niego zaś ogromny namiot na wesele, w którym odbywała się cała magia przyjęcia. To co działo się w środku nie są w stanie opisać nawet zdjęcia, choć i tak mówią wiele jak się zaraz dowiecie : )

Całe przyjęcie poprowadził niesamowity MR. KURP, którego musicie mieć na swoim weselu! W międzyczasie występ JACKA CROBBS RUTKOWSKIEGO, który stworzył niesamowity klimat przyjęcia.

rustykalne wesele w namiocierustykalne wesele w namiocierustykalne wesele w namiocierustykalne wesele w namiocierustykalne wesele w namiocierustykalne wesele w namiocierustykalne wesele w namiocierustykalne wesele w namiocierustykalne wesele w namiocierustykalne wesele w namiocierustykalne wesele w namiocie

 

Krótka sesja ślubna w dniu wesela to punkt obowiązkowy. Tego dnia oboje wyglądacie zjawiskowo więc to idealna okazja na dodatkową sesję oprócz samego reportażu ślubnego. Tak samo w ty przypadku wspólnie z Martą i Dawidem nie chcieliśmy zmarnować okazji i wykorzystać piękne okoliczności przyrody w Pałacu w Krzymowie. Dosłownie kilkanaście minut wystarczyło aby stworzyć pamiątkę na wieczność!

Tuż po sesji plenerowej powróciliśmy do zabawy weselnej. Gdyby nie fakt, że był to namiot ślubny, sufit mógłby się zwalić nam wszystkim na głowę! 

 

rustykalne wesele w namiociePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w Krzymowie weselePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w Krzymowienamiot ślubnymr. kurpPałac w KrzymowiePałac w Krzymowiemr. kurpPałac w KrzymowiePałac w KrzymowiePałac w Krzymowie

Pałac w Krzymowie opinie

Mam nadzieję, że w sposób wyczerpujący przedstawiłem Wam miejsce jakim jest Pałac w Krzymowie i zainspirowałem Was choć trochę przed własnym ślubem. Według mojej opinii miejsce ma bardzo duży potencjał i nadaje się idealnie na śluby boho, śluby w stylu rustykalnym lub śluby naturalne. Ale sama decyzja należy już do Was : )

Wszystkie powyższe fotografie są mojego autorstwa. Jeśli więc szukacie fotografa na ślub, który w podobny sposób uwieczni Wasz ślub, napiszcie koniecznie używając poniższego formularza.

Jeśli chcesz poznać inne piękne sale weselne w zachodniopomorskim, przeczytaj artykuł

NAJPIĘKNIEJSZE SALE WESELNE W ZACHODNIOPOMORSKIM.

Z pozdrowieniami!

Albert

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Sesja ślubna nad morzem