Ślub w stylu naturalnym Klaudii i Damiana

 

Zatrzymać Chwilę nad Miedwiem

 

Przepiękna oprawa i niesamowita zabawa w Zatrzymać Chwilę nad jeziorem Miedwie. Emocje, uczucia i przepiękna historia miłosna.

Piękny ślub w stylu BOHO, perfekcyjnie dopracowany każdy szczegół… Tak w ogromnym skrócie można opisać ślub Klaudii i Damiana.

Klaudia to artystka w pełnym znaczeniu tego słowa. Tworzy piękne bukiety, wianki i jest założycielką pracowni florystycznej Cuda-Wianki. Nic więc dziwnego, że na ślubie nie brakowało pięknych ozdób, kwiatów i wiązanek. Mając taki zmysł artystyczny wiadome było, że zadba o to aby w tym szczególnym dla nich dniu wszystko wyglądało perfekcyjnie.

I tak właśnie było! Kiedy dodamy do tego ich wzajemne piękne uczucie, świetną zabawę i doborowe towarzystwo… Sami zobaczcie…

Zdjęcia: Albert Czyżowicz

Dekoracje: kwiaciarnia Cuda-Wianki

Makijaż: Paulina Czyżowicz MakeUp Artist

Dj na wesele: Dj Kapitan

Ogórek do ślubu

Nasi bohaterowie wynajęli vw ogórka do ślubu. Piękny, klasyczny samochód, bardzo poszukiwany przez Pary Młode i nadający niepowtarzalny klimat weselu w stylu naturalnym, jak u Klaudii i Damiana. Przy takim samochodzie nie musicie nawet zbyt wiele pracy wkładać w ozdabianie go. Jest ozdobą sam w sobie.

Mam nadzieję, że podobał się Wam reportaż z naturalnego ślubu Klaudii i Damiana. Wszystkie powyższe fotografie zostały wykonane przeze mnie. Jeśli więc spodobał się Wam mój styl, a szukacie fotografa na swój ślub, koniecznie napiszcie do mnie korzystając z poniższego formularza. Do usłyszenia! : )

Komentarz

Wow! Niesamowicie uchwycone emocje i atmosfera wesela! Brawo! 🙂

Niesamowite wesele! Tak samo jak zdjęcia! Uchwycony nawet najmniejszy detal. Coś wspaniałego!

Świetny reportaż z klimatem i emocjami. Podoba mi się!

Dzięki Jacku 🙂

Super ujęcia, rewelacja 🙂

Dziękuję Asiu 🙂

Piękny reportaż! Świetne zdjęcia!
pozdrawiam

Dzięki Łukasz!

Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Wesele w Poznaniu Agaty i Pawła