DJ na wesele Szczecin | TOP 5 polecanych

Hej. Jeśli trafiłaś na tę stronę to znaczy, że szukasz dobrego DJa ze Szczecina na Wasz ślub.

Jesteś w dobrym miejscu! Przygotowałem poniższe zestawienie z myślą o Parach Młodych, które stoją przed wyborem DJa Wodzireja na swoje wesele w Szczecinie lub okolicach. Postaram się po krótce przedstawić każdego z nich oraz wyrazić moją subiektywną ocenę jako fotografa z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z poniższych ma całkowicie odmienną osobowość ale jest to celowy zabieg z mojej strony. Każdy z nich natomiast gra muzykę dostosowaną do widowni, nie upierając się przy swoich racjach gdy parkiet świeci pustkami.

Kilka słów o mnie

Mam na imię Albert i jestem fotografem ślubnym. Fotografią zajmuję się wiele lat i posiadam spory bagaż doświadczeń i wiedzy. Miałem okazję współpracować z wieloma firmami pracującymi w branży ślubnej dlatego chciałbym podzielić się moją wiedzą z Wami, przyszłymi nowożeńcami.

Mam nadzieję, że w tym artykule pomogę Wam wybrać DJ ze Szczecina i zaoszczędzę Wam sporo czasu, który moglibyście zmarnować na przeglądanie obszernych portali ślubnych.

wejdź

DJ ze Szczecina

lista polecanych według mojej rekomendacji

Dj Wodzirej Maciej Łagodziński

Naszą listę otwieramy człowiekiem z ogromnym doświadczeniem, DJ-em pracującym głównie w Szczecinie oraz województwie zachodniopomorskim.

Jak sam mówi: “Dużo dobrej muzyki, kawał porcji funu! To jeden z najlepszych przepisów aby być szczęśliwym!”

Maciej jako DJ ze Szczecina specjalizuje się prowadzeniu przeróżnych imprez na terenie całego województwa. Oprócz dobrej zabawy zapewnia pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, miłą atmosferę oraz rzetelność i uczciwość.

Osobiście miałem przyjemność pracować z Maciejem już niejednokrotnie. Według mojej opinii jest zdecydowanie jednym z lepszych Dji Wodzirei w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim. Potrafił rozkręcić “najpoważniejsze” towarzystwo i sprawić, że parkiet rozgrzewał się do czerwoności. Nie zapominając przy tym o wysokiej kulturze osobistej i dystansie do samego siebie. Zdecydowanie polecam Macieja jako Dj Wodzireja na wesele.

zobaczycie tutaj

DJ Kapitan

DJ Kapitan – Kacper Moroz – to DJ Wodzirej ze Szczecina, który pracuje przede wszystkim w Szczecinie ale również na terenie całego kraju. Wesela prowadzone przez niego są pełne pozytywnej energii, wokalu na żywo oraz animacji tanecznych. To DJ weselny ze Szczecina, który nie pozwoli Wam się nudzić.

Z Kacprem spotykamy się bardzo często. Jest DJem nowoczesnym, podążającym za modą. Styl w jakim prowadzi wesela oraz to, jak on sam się na nich prezentuje wraz ze swoją aranżacją, z pewnością przypadnie niejednej osobie do gustu.

Przy tym wszystkim jest to DJ o charakterze bardzo ciepłym i przyjacielskim. Nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi : )

klik, klik

Lukas DJ | Muzyk

DJ Lukas – Łukasz Włodek – to DJ i MUZYK jednocześnie. Z tego właśnie powodu, pojawił się w zestawieniu. W czasie wesela możecie zatem liczyć nie tylko na czystą DJkę ale również na elementy muzyki na żywo. Dzięki temu zabawa nabiera zupełnie nowego wymiaru, a odbiór słuchanych utworów staje się dużo przyjemniejszy.

Nowoczesne oświetlenie Lukasa i puszczana w czasie zabawy piana dodają oryginalnego klimatu każdej zabawie weselnej.

Łukasz to DJ ze Szczecina, który z pewnością dojedzie w każde miejsce w Polsce na Wasze przyjęcie ślubne.

WEJDŹ

dj ARTee

dj ARTee – Artur Bugiel – to pasjonata muzyki oraz zabytkowych garbusów. Artur jest bardzo sympatyczną i kulturalną osobą. Jak wszyscy wymienieni w tym artykule DJ ze Szczecina, on również posiada wieloletnie doświadczenie jako DJ – konferansjer, pracuje na profesjonalnym sprzęcie oraz gra utwory muzyczne dostosowane do gości weselnych.

Jego historia muzyczna jest bardzo obszerna i warta przeczytania. Dlatego zapraszam Was do zapoznania się z jego stroną WWW : )

KLIK, KLIK

DJ Skinny

DJ Skinny – Marcin – to kolejny DJ ze Szczecina i jednocześnie ostatni w naszym zestawieniu. W tym miejscu zaznaczyć należy, że kolejność jest przypadkowa i w żadnym wypadku nie sugerujcie się nią przy ocenie ich umiejętności : )

Marcin to wulkan pozytywnej energii i przebojowości. Na weselu wszędzie go pełno oraz jego zabaw, które co chwilę przeplatają bloki muzyczne. Dowcipny, konkretny i zorganizowany.

Dynamika, przebojowość i dobra muzyka – to jego motto, które idealnie oddaje jego charakter i sposób w jaki prowadzi wesela jako wodzirej.

DJ Szczecin - podsumowanie

Nasze zestawienie dobiegło końca. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem Ci przybliżyć sylwetki kilku naprawdę świetnych DJ ze Szczecina. To, że znaleźli się na tej liście nie jest sumą przypadków ani mojego przypadkowego wyłapania ich z przeglądarki internetowej. Jeżeli naprawdę szukacie dobrego dj`a na wesele z województwa zachodniopomorskiego, użyjcie powyższej listy jako bazy do przeglądania ofert.

GDY JUŻ WYBIERZECIE SWOJEGO WYMARZONEGO DJ`a ...

… z pewnością zaczniecie w drugiej kolejności rozglądać się za fotografem. Zachęcam Was do zapoznania się z moim portfolio i jeśli moje prace przypadną Wam do gusty, byłoby mi niezmiernie miło móc współpracować z Wami : )

Napiszcie korzystając z poniższego formularza, zapytajcie o wolny termin lub o cokolwiek związanego z tym artykułem.

Do usłyszenia!