Wesele w Poznaniu Agaty i Pawła

Wesele w okolicach Poznania Agaty i Pawła

Są takie chwile w pracy każdego człowieka, kiedy zaczyna się wkradać monotonia. Aby jej uniknąć, trzeba wykazać się kreatywnością, coś zmienić, zmienić codzienne przyzwyczajenia… W pracy fotografa ciężko o monotonie. Ciągle nowe miejsca, sytuacje, pary z którymi pracują… Tym bardziej jeśli jest to fotograf destynacyjny, a częścią jego pracy są podróże.

I tak właśnie powstał reportaż ślubny Agaty i Pawła w Lesznie koło Poznania. Pewnego dnia Agata zadzwoniła i powiedziała, że chciałaby abym to właśnie ja sfotografował ich ślub. Wesele w Poznaniu tych dwojga, miało być wtedy moim pierwszym zrealizowanym w tym regionie. W ten oto sposób odwiedziłem Leszno aby zrelacjonować przygotowania ślubne Agaty i Pawła, następnie ceremonię i przyjęcie w pięknym miejscu nad jeziorem.

Tego dnia pogoda była kapryśna. Na zmianę wszyscy spoglądaliśmy przez okno aby obserwować czy zbliżające się ciemne chmury ominą nas czy wręcz przeciwnie i znajdziemy się w samym epicentrum nawałnicy. Z samego rana gdy wyruszyłem z okolic Szczecina było niezmiennie pogodnie, aż do samego Leszna. Na miejscu okazało się, że dopiero teraz wyszło słońce, gdy dotarłem na miejsce. Można więc powiedzieć, że przywiozłem słońce ze sobą. Udało się i wyszliśmy z domu Agaty i Pawła przy akompaniamencie pięknej pogody.

Dalej wszystko szło już bardzo płynnie. Ceremonia w pięknej Bazylice Rzymskokatolickiej pw. Św. Mikołaja, następnie wesele w okolicach Poznania, w restauracji nad malowniczym jeziorem.

Jakiś czas później spotkaliśmy się ponownie aby wykonać piękny plener ślubny, ale o tym następnym razem…

Zdjęcia: Albert Czyżowicz

Dj na wesele: Damian Mayer Majerowicz

Saksofon: Johnny Sax

Mam nadzieję, że powyższy reportaż ze ślubu Agaty i Pawła z okolic Poznania, przypadł Wam do gustu. Jeśli szukacie fotografa na swój ślub, który w podobny sposób uwieczni Waszą uroczystość, koniecznie napiszcie do mnie korzystając z poniższego formularza. Porozmawiajmy o Waszych planach na wesele i poznajmy się bliżej.

Do usłyszenia!

Albert : )

Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT