Sesja ślubna. Pomysły, inspiracje, miejsca?

Szukasz pomysłu na sesję ślubną? Miejsca w którym stworzysz świetną pamiątkę ze swoją drugą połówką? Dobrze trafiłaś gdyż właśnie w tym artykule dowiesz się gdzie możesz zrobić sesję ślubną, poznasz kilka inspiracji na sesję ślubną oraz kilka miejsc gdzie można ją zrobić. Zapraszam!

Pałac w Krzymowie wesele

Sesja ślubna pomysły

Inspiracji na sesję ślubną może być naprawdę wiele. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i ewentualnie to, jakie stroje weselne macie. Dlaczego? Ponieważ nie koniecznie duża suknia ślubna z kołem będzie się nadawała do sesji na małej klimatycznej łódce, a delikatna rustykalna suknia wpasuje się w klimat sesji ślubnej w pałacu. Dlatego zawsze wcześniej należy dokładnie przemyśleć całą sesję ślubną i skonsultować to na przykład z fotografem ślubnym.

Wracając jednak do samych inspiracji i pomysłów na sesję ślubną, możecie rozważyć takie tematy jak:

  • sesja ślubna w deszczu,
  • sesja ślubna boho,
  • sesja ślubna z koniem
  • sesja ślubna w plenerze
  • sesja ślubna w zamku, w pałacu
  • sesja ślubna nad morzem
  • sesja ślubna w lesie
  • sesja ślubna w górach

… i wiele, wiele innych miejsc w których moglibyśmy wymieniać tutaj w nieskończoność. Wrócimy do tych miejsc jeszcze poniżej, a teraz przejdźmy do tematu sesji ślubnych w plenerze.

sesja ślubna nad morzem

Sesja ślubna plener

Największa popularnością cieszą się sesje ślubne w plenerze. Nic w tym dziwnego gdyż temat sesji ślubnych w plenerze jest bardzo wdzięczny i mnóstwo osób uwielbia kontakt z przyrodą. Tym bardziej, że możliwości są nieograniczone.

Możemy wybrać się na sesję ślubną w miejsce, które związane jest z Waszą historią z okresu narzeczeństwa. W miejsce, w którym spotykaliście się lub poznaliście pierwszy raz. Wszystko to w większości przypadkach będzie miało związek z miejscami plenerowymi. Zakładam z góry, że mało kto z nas spotykał się w zamku lub chodził na randki do pałacu ; ) Dlatego właśnie tak miło kojarzą nam się miejsca na otwartej przestrzeni, gdzie przeważnie przebywamy latem naszą ukochaną osobą.

Temat konkretnych miejsc na sesję ślubną w plenerze poruszymy w dalszej części artykułu.

Sesja ślubna w zamku czy w pałacu?

Sesja ślubna w zamku lub w pałacu to świetny pomysł dla osób ceniących elegancję, lubiących architekturę i stroniących od kleszczy i robaków, których pełno w czasie sesji ślubnych w plenerze : ) To świetny pomysł na sesję ślubną również wtedy, gdy chcemy nawiązać do tematu głównego Waszego wesela, jeśli odbywało się właśnie w takim miejscu.

Poniżej możecie zobaczyć kilka fotografii z takiej sesji, a całą sesję znajdziecie w linku w dalszej części tego artykułu.

sesja ślubna w pałacusesja ślubna w pałacusesja ślubna w pałacusesja ślubna w pałacu

Miejsca na sesję ślubną

Przejdźmy teraz do konkretnych miejsc na sesję ślubną na przykładzie sesji, które miałem przyjemność zorganizować z moimi wspaniałymi parami. Poniżej znajdziecie linki do moich wpisów na blogu gdzie będziecie mogli obejrzeć pełne sesje oraz zdjęcia, jakie finalnie otrzymują moje Pary Młode po zakończonej wyprawie.

Zróbcie sobie kubek herbaty lub kawy i wygodnie siedząc, obejrzyjcie tych kilka sesji ślubnych z różnych miejsc.

Miłego oglądania!

Innym pomysłem może być sesja ślubna nad jeziorem. Na dzień dzisiejszy nie mam niestety żadnego materiału z takiej sesji, aby ją Wam zaprezentować, ale rzucam temat jako jedną z inspiracji na sesję ślubną.

Sesja ślubna na plaży, to kolejny pomysł warty uwagi. Możemy ją śmiało podciągnąć pod sesję ślubną nad morzem, chociaż plaża występuje przy różnych zbiornikach wodnych takich jak zalewy, jeziora itp. Dlatego została wyodrębniona jako osobny pomysł na sesję ślubną, po prostu z plażą w roli głównej.

sesja ślubna Szczecin

Sesja ślubna cena

Cena za sesję ślubną zależy od miejsca jakie wspólnie wybierzemy. Jeżeli jesteście zainteresowani wspólną sesją ślubną, napiszcie koniecznie używając poniższego formularza. Wspólnie wybierzemy miejsce, styl sesji oraz dogodny termin. Razem stwórzmy pamiątkę na długie lata!

Albert

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Poczernin Gospodarstwo Kochańscy