Sesja ślubna nad morzem

Witam Was na mojej stronie, gdzie poświęcimy chwilę uwagi sesjom ślubnym nad morzem. Na przykładzie jednej sesji z moją Parą Młodą w Międzyzdrojach, pokażę Wam jak w łatwy i efektowny sposób można wykonać taką sesję i gdzie ewentualnie indziej możecie jechać na taką sesję. Zapraszam!

Sesje ślubne nad morzem

Sesje ślubne nad morzem mają swój niepowtarzalny klimat. Są świetnym pomysłem na sesję ślubną nie tylko dla Pan Młodych mieszkających nieopodal wybrzeża, ale ściągają nowożeńców również z głębi kraju. To całkowicie odmienny klimat od sesji ślubnych w górach, które również mają swój niepowtarzalny urok.

Zanim przejdziemy do zagadnienia GDZIE WYKONAĆ SESJĘ ŚLUBNĄ NA MORZEM, o którym piszę pod galerią, obejrzyjcie proszę sesję ślubną nad morzem mojej Pary Młodej, którą wykonaliśmy w Międzyzdrojach. Okazuje się, że aby wykonać świetne zdjęcia wystarczy przede wszystkim dobry pomysł, kreatywność i przyzwoite miejsce, które nie musi wcale powalać na kolana. Dobrym przykładem jest właśnie ta sesja, przy której wystarczyło kilka większych kamieni na plaży i zwykły klif, aby wykorzystać te elementy do stworzenia takiej właśnie galerii jak poniżej.

Zapraszam!

sesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzem gdziesesja ślubna nad morzemsesje ślubne nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzem gdziesesje ślubne nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzem gdziesesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesja ślubna nad morzemsesje ślubne nad morzem

Sesja ślubna nad morzem gdzie wykonać?

Szukając miejsca na sesję ślubną nad morzem z pewnością rozglądacie się za idealnym miejscem. Poza Międzyzdrojami, które mogliście już obejrzeć powyżej, taką sesję możecie wykonać tak naprawdę w wielu strategicznych punktach nad naszym Bałtykiem. Przykładem może być SESJA ŚLUBNA W ŁEBIE. Są tam wydmy ruchowe, zarówno od strony Łeby jak i Czołpina. Piękne miejsce z bardzo dużym potencjałem. Jak sami widzicie, plener ślubny nad morzem możemy wykonać w wielu miejscach, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Kolejne miejsce gdzie sesja ślubna nad morzem wyjdzie pięknie, to Świnoujście i piękna plaża z wiatrakiem. Kawałek za naszą granicą mamy Rugię i jej niesamowite klify przy plaży. Następnie piękna plaża w Kopaniu i drzewa wyrastające praktycznie na samej plaży niczym palmy na tropikalnych wyspach. Później EkoPark w Kołobrzegu … i wiele wiele innych miejsc wartych uwagi!

Innym bardzo fajnym i pełnym możliwości miejscem na sesję, będzie sesja ślubna w lesie. Las jest niezwykle wdzięczny jeśli chodzi o fotografię. Pełno w nim inspiracji, pięknego światła i tajemniczości. Przy odrobinie pomysłowości fotografa i dobrych chęci, jesteście w stanie wykonać piękną sesję będącą niesamowitą pamiątką na lata!

Przykładową sesję możecie obejrzeć we wpisie SESJA ŚLUBNA W LESIE.

Jeśli jesteście ze Szczecina lub okolic, polecam Wam również wpis SESJA ŚLUBNA W SZCZECINIE. Zobaczycie tam przykładową sesję z okolic Szczecina, dokładnie znad Zalewu Szczecińskiego oraz z Wałów Chrobrego. Jest to idealny przykład na to, że na sesję ślubną wcale nie trzeba wybierać się na drugi koniec kraju aby uchwycić na zdjęciach Wasze uczucia, relacje i dobrą zabawę.

Nad morzem często zdarza mi się wykonywać także sesje rodzinne. Jeśli chcecie obejrzeć taką sesję, zapraszam do wpisu SESJA RODZINNA NAD MORZEM.

Sesja ślubna nad morzem cena

Mam nadzieję, że powyższy artykuł przybliżył Wam trochę temat sesji ślubnej nad morzem lub choć trochę zainspirowaliście się przed wykonaniem własnej sesji. Jeśli szukacie fotografa ślubnego z którym wybierzecie się na taką sesję, który doradzi Wam i zaproponuje ciekawe miejsce, zapraszam serdecznie do mnie : )

Gdybyście dla odmiany chcieli wybrać się w góry, koniecznie zobaczcie wpis ZIMOWA SESJA W GÓRACH, a może zmienicie destynację swoje sesji ślubnej ; )

Cena sesji ślubnej nad morzem zależy od wielu czynników. Startujemy od 1000zł i jeśli nie wybieramy się na drugi koniec wybrzeża, więcej żadnych ukrytych kosztów nie ma. Ale zapraszam Was do kontaktu poprzez poniższy formularz aby porozmawiać na temat szczegółów takiej sesji.

Napiszcie, poznajmy się lepiej i wspólnie stwórzmy piękne fotografie!

Albert

Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Sesja ślubna Szczecin