Zimowa sesja ślubna w górach

Szrenica sesja poślubna zimą, sesja ślubna w górach.

Dziki Wodospad w Karpaczu

Dziki Wodospad w Karpaczu

Sesje poślubne to bardzo wdzięczny temat. Można je zaaranżować na wszelkie możliwe sposoby. Przykładem jest TA sesja w stylu lat `20. Zdjęcia poślubne mogą odbyć się naprawdę wszędzie. Na przykład sesje w górach wychodzą pięknie bez względu na wszystko. To wszystko dzięki majestatyczności gór.

Gdzie się nie obejrzymy, będąc na szczycie, mamy dookoła piękne widoki. Tak samo będąc u podnóży gór, mamy okazję napawać się pięknym widokiem rozpościerającej się przed nami panoramy.

Jednak góry zimą to nie te same góry co letnią porą. I osobiście mi również bardziej podobają się zimą niż latem. Dlatego właśnie na sesję z Martą i Erykiem wybraliśmy się w góry zimą.

Pierwszym przystankiem był Dziki Wodospad w Karpaczu.

Szrenica

Szrenica i sesja poślubna w górach

Kolejnym i zarazem ostatnim przystankiem był szczyt Szrenica. To własnie on był naszym celem podróży i tam zakończyliśmy sesję. Pogoda dopisała nam idealnie. To, co zastaliśmy na szczycie przerosło nasze wszelkie oczekiwania. I gdybyśmy nie byli ograniczeni czasowo z powodu godzin otwarcia wyciągów krzesełkowych, pewnie siedzielibyśmy tam aż do zmroku.

Z resztą zobaczcie sami co tam się działo. Nie tylko za sprawą widoków, ale przede wszystkim wspaniałych Marty i Eryka ❤


Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Pałac Rajkowo