Dworek nad Regą

Planujesz wesele w Dworku nad Regą? Chcesz obejrzeć przykładowy reportaż z tego miejsca? Zobaczysz to w tym właśnie wpisie ze ślubu Natalii i Miłosza!

Witam Was na mojej stronie poświęconej sali weselnej jaką jest Dworek nad Regą. W poniższym wpisie przedstawię Wam to miejsce na przykładzie wesela Natalii i Miłosza. Zapraszam Was do lektury przy filiżance dobrej herbaty.

Dworek nad Regą Nowielice

Dworek nad Regą położony jest w Nowielicach. Jest to jeden z najbardziej malowniczych zakątków województwa zachodniopomorskiego i ponoć najczystszych w regionie. Bez wątpienia jest to jedna z najbardziej klimatycznych sal weselnych w woj. zachodniopomorskim. Zacznijmy zatem od kilku fotografii przedstawiających to miejsce.

dworek nad regą nowielicedworek nad regą nowielicedworek nad regą nowielicedworek nad regą trzebiatówdworek nad regą nowielicedworek nad regą nowielicedworek nad regą nowielicedworek nad regą trzebiatów

Dworek nad Regą Wesele

Nasi bohaterowie, Natalia i Miłosz, zdecydowali się wyprawić wesele w Dworku nad Regą w formie ślubu plenerowego. Świetny wybór, gdyż miejsce nadaje się do tego wprost idealnie. Duża przestrzeń mieszcząca wielu gości. Na drugim planie z jednej strony Dworek nad Regą, po drugiej zaś rozpościera się ogromny ogród. Wszystko to sprawia, że zdjęcia z takiej ceremonii nie mogą wyjść źle. Z resztą zobaczcie sami jak wyglądał ten przepiękny ślub cywilny.

Przygotowania rozpoczęliśmy w pokojach hotelowych. Uwielbiam gdy wszystko dzieje się w jednym miejscu, gdyż wszyscy mamy wtedy komfort psychiczny niezaprzątnięty dodatkowymi sprawami związanymi z przejazdem, przewożeniem rzeczy itd. Ponadto oszczędzamy mnóstwo czasu, który każdy na co tylko chce. Ja wtedy zaczynam krążyć i fotografować wszystkie najciekawsze miejsca, sytuacje i rzeczy, które wpadną mi w oko. A w Dworku nad Regą było co zwiedzać!

dworek nad regą nowielicedworek nad regą nowielicedworek nad regą nowielicedworek nad regą nowielicedworek nad regą trzebiatówdworek nad regą nowielicedworek nad regą weseledworek nad regą weseledworek nad regą nowielicedworek nad regądworek nad regądworek nad regą

Pora najwyższa rozpocząć ceremonię w Dworku nad Regą. Po deszczowym poranku zaczęło się trochę przejaśniać, w wyniku czego pod koniec ceremonii udało się zobaczyć kilka promyków słońca. Poza tym zobaczcie sami jakie emocje towarzyszyły nam w czasie tej pięknej ceremonii!

dworek nad regądworek nad regądworek nad regą weseledworek nad regą weseledworek nad regądworek nad regą weseleDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad Regą weseleDworek nad Regą weseleDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad Regą weseleDworek nad Regą weseleDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad Regą weseleDworek nad Regą

Przejdźmy do środka. Wnętrze Dworku nad Regą wygląda bardzo ładnie. W połączeniu z ozdobami jakie przygotowali nasi bohaterowie, stworzyło to niesamowity klimat. W dodatku przemowa rodziców Natalii otwierająca całe przyjęcie stworzyła klimat jakiego nikt się nie spodziewał. Łzy znów popłynęły u wielu osób.

Następnie pierwszy taniec, kilka toastów i dobra zabawa do samego rana!

Dworek nad RegąDworek nad Regą weseleDworek nad Regą weseleDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad Regą

Nie możemy zapomnieć o krótkiej sesji plenerowej, którą staram się zawsze wykonać z moją Parą Młodą w dogodnym momencie. I choć pogoda tego dnia nie sprzyjała, udało się trafić małe okienko pogodowe. Dzięki temu Natalia i Miłosz mają wspaniałą pamiątkę z sesji ślubnej na ogrodzie Dworku nad Regą.

Dworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad Regą weseleDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad RegąDworek nad Regą weseleDworek nad RegąDworek nad Regą

Jeśli chcielibyście raz jeszcze obejrzeć najciekawsze ujęcia ze ślubu Natalii i Miłosza, możecie to zrobić włączając poniższy pokaz slajdów

Dworek nad Regą opinie

Mam nadzieję, że udało mi się przybliżyć Wam choć trochę miejsce jakim jest Dworek nad Regą w Nowielicach. Według mojej opinii jest to miejsce bardzo fotogeniczne, a zarazem bardzo wszechstronne jeżeli chodzi o organizację wesel.

Mam również nadzieję, że podobały Wam się również powyższe fotografie. Jeżeli szukacie fotografa ślubnego na wesele w Dworku nad Regą, zapraszam do kontaktu korzystając z poniższego formularza. Jestem pewien, że razem stworzymy niepowtarzalne fotografie!

Jeśli macie ochotę, zapraszam Was również do obejrzenia reportażu z innego Dworku we wpisie WESELE GOSI I MARCIN W DWORKU KULICE.

Do usłyszenia!

Albert

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Kulice dworek