Kulice dworek

Wesele Gosi i Marcina w Dworku Kulice. Zobaczcie jak wygląda to klimatyczne miejsce i jak zorganizowała tam wesele moja wspaniała para.

Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy z Gosią i Marcinem na prezentację moich prac w restauracji, opowiedzieli mi kilka słów o Dworku Kulice, w którym chcieli wyprawić swoje wesele. Od samego początku zapowiadało się interesująco z tego co mówili. Nie byłem tam jednak nigdy wcześniej więc nie wiedziałem czego się spodziewać. Dopiero na miejscu przekonałem się dlaczego wybrali właśnie Dworek Kulice na miejsce swojego ślubu.

Dworek Kulice wesele

Przygotowania naszej Młodej Pary odbyły się w pokojach hotelowych Dworku Kulice. To najlepsze z możliwych rozwiązań jeśli nie ma konieczności pokonywania większych odległości aby dojechać do kościoła. Nie zabrakło śmiechu i dobrego humoru zarówno w pokoju Gosi jak i Marcina.

Kulice DworekKulice DworekKulice Dworekdworek kulice weseleKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice Dworekdworek kulice weseleKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice Dworekdworek kulice weseleKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice Dworek

Wesele w Dworku Kulice można wyprawić zarówno w plenerze jak i w środku, gdyby pogoda nie dopisała. Gosia i Marcin planowali ślub w plenerze tego dnia. Czekaliśmy do ostatniej chwili aby przestało padać. Niestety nie udało się więc cała ceremonia musiała przenieść się do środka.

Kulice DworekKulice DworekKulice Dworekdworek kulice weseleKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice Dworek

 

W czasie życzeń składanych przez gości w Dworku Kulice, przyszedł czas na prezent od Gosi dla Marcina. To dłuższa historia, ale mówiąc w skrócie, Gosia na prezent ślubny podarowała Marcinowi samochód. Kiedyś identyczny model rozbiła w czasie nieszczęśliwego wypadku. Obiecała sobie wtedy, że zwróci mu identyczny model. I tak się właśnie stało! Zobaczcie jaka była reakcja Marcina!

Później pierwszy taniec, tort i bawimy się dalej!

 

Kulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice Dworekdworek kulice weseleKulice DworekKulice Dworek

 

Po torcie weselnym przyszedł czas na mały chillout. Goście weselni mogli w końcu trochę odetchnąć świeżym powietrzem, skorzystać z fotobudki i mogliśmy zrobić kilka wspólnych, grupowych zdjęć. A Dworek Kulice wpasował się w nasze wymagania idealnie.

 

Kulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice Dworek

 

Po sesji pozostało nam już tylko dobrze się bawić w Dworku Kulice. Wszystkie najbardziej stresujące punkty dnia zostały odhaczone więc bawmy się i szalejmy do białego rana!

 

dworek kulice weseleKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice DworekKulice Dworek

Jeśli lubicie oglądać zdjęcia przy akompaniamencie muzyki, zapraszam Was do obejrzenia poniższego pokazu slajdów:

Dworek Kulice opinie

Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłem Wam miejsce Dworek Kulice, i że zainspirowaliście się powyższym weselem do planowania własnego.

Dworek Kulice to bardzo fotogeniczne miejsce, z klimatem i duszą. Położony blisko Nowogardku, z dobrym dojazdem. Według mojej opinii to świetne miejsce na wyprawienie swojego wesela, jeśli lubicie miejsca w takim stylu. Jeżeli powyższe fotografie przypadły Wam do gustu i szukacie fotografa ślubnego, który uwieczni Wasz ślub w taki właśnie sposób, napiszcie koniecznie do mnie korzystając z poniższego formularza. Chętnie poznam Wasze plany na zbliżający się ślub i podzielę się swoim doświadczeniem.

Jeśli chcielibyście obejrzeć reportaż ślubny z innego Dworku, koniecznie zajrzyjcie do wpisu WESELE NATALII I MIŁOSZA W DWORKU NAD REGĄ.

Do usłyszenia! : )

Albert

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Pałac na wesele