Sesja wieczór panieński

Każda Panna Młoda i każdy Pan Młody przed pójściem za mąż marzy o wyprawieniu hucznego wieczoru panieńskiego o jakim będzie się wspominać latami. Wspomnienia są niezastąpione ale warto czasami wspomóc się czymś, co odświeży nam pamięć i wspomnienie tego wspaniałego dnia.

Tutaj na przeciw wychodzi fotograf, który w najlepszy możliwy sposób zapisze na fotografiach Wasz wypad na miasto, do restauracji, pubu etc.

Świetnym pomysłem jeszcze przed wieczorem panieńskim jest sesja narzeczeńska. Jeśli chcesz zobaczyć dlaczego, obejrzyj wpis – SESJA NARZECZEŃSKA 10 POWODÓW NA TAK.

Sesja wieczór panieński Szczecin

Jednym z pomysłów na wieczór panieński jest rozpoczęcie go od sesji, np. przy Wałach Chrobrego w Szczecinie. Tak właśnie rozpoczęliśmy wieczór Karoliny. Po kilku koktajlach bezalkoholowych, nastrojeni do pozowania, rozpoczęliśmy kilka wprowadzających ujęć przy fontannach. Pokręciliśmy się jeszcze trochę na pobliskich, bardzo fotogenicznych schodach wykorzystując przy okazji gadżety, które zabrały ze sobą dziewczyny.

Po wygłupach i lekkim wydurnianiu się, poszliśmy na mały spacer wzdłuż wybrzeża kanału. Tam czekała niespodzianka na Karolinę, zorganizowana przez jej koleżanki. Rejs motorówką na której miał się odbyć kulminacyjny punkt całego wieczoru! Na pokładzie znajdowały się już przygotowane ozdoby, przekąski i napoje bezalkoholowe.

Z Karoliną spotkaliśmy się jakiś czas później na sesji brzuszkowej! Tak jak się spodziewałem, wieczór przebiegł idealnie, a zabawa była niesamowita!

Z resztą obejrzyjcie sami kilka fotek z tej sesji wieczoru panieńskiego.

sesja wieczór panieński szczecinsesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieński szczecinsesja wieczór panieńskisesja wieczór panieński szczecinsesja wieczór panieńskisesja wieczór panieński szczecinsesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieński szczecinsesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieński szczecinsesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieńskisesja wieczór panieński

Poniżej raz jeszcze w formie pokazu slajdów sesja z wieczoru panieńskiego Karoliny:

Sesja wieczór panieński cena

Mam nadzieję, że powyższa sesja z wieczoru panieńskiego w Szczecinie przypadła Wam do gustu i w pewnym sensie zainspirowała do obrania kierunku na własny wieczór. Jeżeli natomiast szukacie fotografa, który w podobny sposób jak powyżej przygotuje dla Was pamiątkę z tej imprezy, koniecznie napiszcie do mnie korzystając z poniższego formularza. Przygotuję ofertę z cenami za sesję wieczoru panieńskiego i ustalimy szczegóły jej przebiegu.

Do usłyszenia!

Albert

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Hotel Wenus Kobylanka