Hotel Vulcan Szczecin

Wesele w Hotelu Vulcan Magdy i Mateusza. Dwójka młodych artystów z mega pozytywną energią!

Magda i Mateusz to młoda para artystów przez duże A. Oboje studiują na Akademii Filmowej w Łodzi. Pochodzą ze Szczecina. Dodatkowo Mateusz świetnie gra na instrumentach, a Magda niesamowicie śpiewa. Już po kilku wymienionych zdaniach w czasie pierwszego naszego spotkania wiedziałem, że mam do czynienia z ludźmi o wysokim wyczuciu estetycznym. Tym bardziej było mi miło, że wybrali właśnie mnie do udokumentowania dnia ich ślubu.

Hotel Vulcan Szczecin wesele

W dzisiejszych czasach wybierać możemy spomiędzy najróżniejszych sal weselnych na ślub Waszych marzeń. Od dworków poczynając, przez klimatyczne młyny, swojskie stodoły, klasyczne domy weselne, pensjonaty, a na hotelach takich jak Hotel Vulcan w Szczecinie kończąc. Magda i Mateusz, nasi bohaterowie, wybrali właśnie Hotel Vulcan na miejsce swojego przyjęcia weselnego.

Jaki jest Hotel Vulcan? Jeżeli uwielbiacie industrialne klimaty, wyprawienie wesela w Hotelu Vulcan w Szczecinie będzie właśnie dla Was! Wszechobecny beton jako krajobraz zewnętrzny sali. Widok na stare hale produkcyjne stwarzające niesamowity klimat w czasie spacerów pomiędzy blokami tanecznymi. Na horyzoncie żurawie stoczniowe, podkreślające całą tę atmosferę będące zarazem wisienką na torcie! Ale póki co wystarczy pisania. Niech zdjęcia mówią same za siebie!

Zacznijmy więc od przygotowań Magdy i Mateusza w ich rodzinnych domach.

hotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecin weseleHotel Vulcan Szczecin

Pora najwyższa powiedzieć ceremonialne TAK. Magda pochodzi z bardzo religijnej rodziny więc i sama ceremonia nie była byle jaka. Całe kazanie trwało bardzo długo i pełne było ceremonialnych akcentów z efektem WOW.

Zaraz po ceremonii wyruszyliśmy do Hotelu Vulcan w Szczecinie. Później już tylko pierwszy taniec, tort, krótka sesja na dachu Hotelu Vulcan i zabawa do białego rana! Całe przyjęcie prowadził dj ze SzczecinaŁukasz Majewski. Był ogień!

hotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecin weselehotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecinhotel vulcan szczecin

Hotel Vulcan Szczecin opinie

To już wszystko z wesela Magdy i Mateusza w Hotelu Vulcan w Szczecinie. Mam nadzieję, że przybliżyłem Ci obraz tej sali weselnej znajdującej się w Szczecinie i spodobał Ci się jej klimat tak samo jak mi. Według moje opinii to miejsce z dużym potencjałem i możliwościami. Dodatkowo jedyne w Szczecinie (z tego co mi wiadomo) w takim industrialnym klimacie. Zdecydowanie polecam!

Jeżeli masz czas i ochotę obejrzeć raz jeszcze całość reportażu ale z podkładem muzycznym, zapraszam na poniższy pokaz slajdów.

Wszystkie powyższe fotografie są mojego autorstwa więc jeśli szukacie fotografa ślubnego z okolic Szczecina na swoje wesele w Hotelu Vulcan lub gdziekolwiek indziej na świecie, koniecznie napiszcie korzystając z poniższego formularza.

Do usłyszenia!

Albert

Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Hotel Bursztynowy Pałac