Pałac w Dębinie

Minimalistyczny ślub w pięknym pałacu dwojga artystycznych duszyczek.

Wesela w pałacach są jednymi z moich ulubionych. Głównie dlatego, że wpisują się idealnie w stylistykę moich prac i moje upodobania estetyczne. Wszystko wówczas układa się w piękną całość począwszy od samej fabuły wesela po finalny efekt, który otrzymuje Para Młoda.

Wesele w Pałacu w Dębinie

Tak właśnie było podczas wesela Weroniki i Grzegorza zorganizowanego w Pałacu w Dębinie. Był to ślub plenerowy, przygotowany z największą dokładnością, estetyką i swojego rodzaju “smacznym minimalizmem”. Bez nadmiernego przepychu i zamieszania, które odwracają uwagę od tego co najważniejsze tego dnia – Pary Młodej, emocji i celebrowania ich szczęścia!

Zanim przejdziemy do szczegółów samego wesela, nie sposób nie powiedzieć dwóch zdań o Weronice i Grzegorzu. To artyści przez duże A. Sami tworzą piękne rzeczy, a przekonać możecie się o tym odwiedzając ich profile. Polecam!

-> Weronika

-> Grzegorz

Pogoda tego dnia była piękna więc ominął nas stres towarzyszący często ślubom plenerowym. Będzie padało czy nie? Pałac w Dębinie oczywiście jest przygotowany na takie okoliczności, ale nie po to organizuje się ślub plenerowy, aby z innej możliwości korzystać, prawda? : )

Ozdoby, dekoracje i wiele innych detali Weronika i Grzegorz wykonali samodzielnie. Pomagali im w tym przyjaciele wraz z rodziną. Jak wyszło? Zobaczcie sami!

Zdjęcia : Albert Czyżowicz

Film : Albert Czyżowicz

Muzyka : DJ Mateusz Grychnik

Pałac w DębiniePałac w DębiniePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w DębiniePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie wesele

Po pełnej emocji ceremonii oraz pierwszym tańcu, który przeważnie przysparza tak samo wiele stresu co sama ceremonia, nadszedł czas na krótką sesję na osobności. Nie ma nic lepszego aby wyrwać się na kilkanaście minut, odświeżyć umysł i nacieszyć się sobą … tylko sobą.

Pałac w Dębinie to jedno z tych miejsc, w którym nie ma problemu z sesją ślubną. Gdziekolwiek pójdziecie, będzie to idealne miejsce na sesję.

Pałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie wesele

Wracamy do środka. Tam już tylko świetna zabawa, przemiłe towarzystwo gości i wspólne celebrowanie tego pięknego dnia! Zobaczcie sami jak rewelacyjnie można bawić się w tak pięknym miejscu jakim jest Pałac w Dębinie.

Rzecz jasna kluczowe dla dobrej zabawy jest towarzystwo, które zaprosimy na własne wesele. Weronika z Grzegorzem z tego zadania wywiązali się wręcz idealnie. W tak wesołej, kulturalnej i przemiłej grupie, aż miło było przebywać!

Pałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselefotograf Poznań, fotograf ślubny poznań, Wesele w pałacu, wesele w zamku Pałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w DębiniePałac w DębiniePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie weselePałac w Dębinie wesele

Weronika i Grzegorz otrzymali z tego dnia również teledysk ślubny, który obejrzeć możecie poniżej:

Mam nadzieję, że powyższy reportaż ślubny przypadł Wam do gustu i rzetelnie oddał atmosferę, która panowała w Pałacu w Dębinie tego dnia.

Gdybyście chcieli obejrzeć i zainspirować się innymi ślubami zorganizowanymi w pałacach, koniecznie obejrzyjcie mój wpis PAŁAC NA WESELE. Znajdziecie tam kilka naprawdę pięknych miejsc.

Jeśli natomiast szukacie fotografa ślubnego, który w taki właśnie sposób, jak przy powyższym reportażu z Pałacu w Dębinie odda atmosferę Waszego ślubu, napiszcie koniecznie korzystając z poniższego formularza. Spotkajmy się i razem stwórzmy historię, do której latami będziecie wracali z emocjami tak mocnymi, jak tamtego dnia!

Do usłyszenia! : )

Komentarz
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Pałac Wiejce | Wesele polsko-niemieckie