TELEDYSK ŚLUBNY

Wiesz jak powinien wyglądać Wasz teledysk ślubny? Czy zastanawialiście się nad tym, czy ważniejsza jest dla Was sama forma, czy może momenty jakie zostały uchwycone? A może obie te rzeczy?

Dla mnie zarówno w filmie jak i fotografii ślubnej, są one tak samo istotne. Współgrają ze sobą nierozerwalnie tworząc niepowtarzalny efekt końcowy.

Poniżej znajdziecie przykładowe filmy ślubne wykonane dla moich wspaniałych Par. To filmy stworzone podczas fotografowania, będące niesamowitym dodatkiem do niepowtarzalnych zdjęć, które otrzymacie w efekcie naszej współpracy. Filmy w stylistyce analogowej kamery Super 8, które będą idealnym uzupełnieniem Waszego fotograficznego reportażu ślubnego.

Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu!

Martyna & Marcin

FILM I FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Mam nadzieję, że spodobało Wam się to, co zobaczyliście powyżej. Jak już wspominałem na wstępie, moje teledyski ślubne zostały nakręcone jako dodatek do samych fotografii ślubnych. Nie znaczy to jednak, że tylko taką formę możecie wybrać. Jeśli szukacie kamerzysty na wesele do samego filmu ślubnego, który wykona dla Was teledysk właśnie w takim klimacie, piszcie koniecznie!

KAMERZYSTA NA WESELE

Jeśli jesteście zainteresowani cennikiem filmu ślubnego, chcecie zobaczyć co wchodzi w skład pakietu filmu z reportażu ślubnego, zapraszam Was do mojej zakładki KONTAKT, aby zapoznać się ze wszystkimi pakietami.