Formularz

Hej! :)
Wasz ślub tuż tuż, dlatego najwyższa pora abym podpowiedział Wam kilka rzeczy i abyście Wy przypomnieli mi kilka od siebie :)
PRZYGOTOWANIA:

  • Pamiętajcie proszę aby miejsca w których przygotowujecie się były schludne. Porządek pomoże w uzyskaniu lepszego efektu na zdjęciach.

CEREMONIA:

  • Nie pozwólcie ponieść się stresowym sytuacjom :) To Wasz dzień i pamiętajcie o tym, aby trwał on jak najdłużej! Nie śpieszcie się, idźcie do ołtarza powoli, obrączki nakładajcie wolno... Nigdzie Wam się nie śpieszy :)

  • Wszelkie przejazdy np.pomiędzy domem a kościołem, kościołem a salą, mogą być dodatkowym utrudnieniem. Dlatego pamiętajcie, że gdybym utknął w korku, nie mógł znaleźć parkingu lub z powodu innych losowych rzeczy nie będziecie mieli ze mną kontaktu wzrokowego - czekajcie na mnie w aucie najwyżej 1 minutę, a później dzwońcie.

  • Jeżeli macie w rodzinie pasjonatów fotografii/filmu, poinformujcie ich proszę, że zapłaciliście już niemałe pieniądze aby ktoś inny uwiecznił ten dzień :) Niech rozkoszują się Waszym widokiem na żywo - unplugged! Dzięki temu na fotografiach będziecie WY, a nie wujek ;)

WESELE:

  • To już typowy reportaż. Wszystko dzieje się spontanicznie, a Wy bawicie się na całego :) Ja natomiast łapię wszystko na zdjęciach :)

Poniżej jeszcze tylko kilka rzeczy, które lubię mieć przy sobie kiedy wyjeżdżam na ślub. Z góry dziękuję za wypełnienie i do zobaczenia za kilka dni! :)