Dorota i Radek | ślub w stylu rustykalnym

Ślub w stylu rustykalnym.

Lato 2018 jak dobrze wiecie rozpieszczało nas bardzo ładną pogodą i ekstremalnie wysokimi temperaturami. Nie bez powodu więc, większość ślubów tego roku odbywała się na zewnątrz. Co z resztą uwielbiam! Naturalne światło i przyroda dookoła pary młodej i gości weselnych dużo bardziej sprzyja pięknym zdjęciom. Nie wspominając już o atmosferze całego ślubu!

Dodatkowo, kiedy usłyszałem od Doroty, że organizuje swój ślub w stylu rustykalnym byłem zachwycony! Nie mogło mnie tam nie być 🙂

Przygotowania do ślubu.

Dorota większość rzeczy, które za chwilę obejrzycie na zdjęciach przygotowała sama! Cały wystrój sali, miejsce ceremonii … to wszystko jej robota. Wypadło świetnie!

Przygotowania ich samych nie wyglądały tak jak to zazwyczaj wygląda. Miało nie być nawet zdjęć z tego wydarzenia, ale udało mi się w ostatniej chwili ich namówić! W końcu reportaż musi mieć jakąś spójność. Wypadło świetnie i z perspektywy czasu cieszę się, że się zgodzili.

Zabawa weselna w Gospodarstwie Kochańscy.

Cała zabawa miała charakter przyjęcia. Kameralnie, ale z niemałymi atrakcjami. Zagrała kapela biorąca udział w The Voice of Poland. Na zewnątrz można było zrobić sobie fotkę przy fotolustrze lub w fotobusie przerobionego vw t3. Wszystko przyozdobione pięknym oświetleniem, które wieczorem prezentowało się przepięknie.

Myślę, że wystarczy teorii. Zapraszam do galerii…

 

tort weselny naked cake

Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następny post

Ślub plenerowy w Dworku Hetmańskim | Marika i Marcin